LAJMI I FUNDIT:

Renault

259 Artikuj

Prezantohet Alpine A110 R 2023 edicioni Fernando Alonso

Prezantohet Alpine A110 R 2023 edicioni Fernando Alonso

Auto Lajme
Coupe A110 S së shpejti nuk do të jetë më modeli më i shpejtë Alpine

Coupe A110 S së shpejti nuk do të jetë më modeli më i shpejtë Alpine

Auto Lajme
Megane E-Tech Electric – ekspertët punuan për ta rritur hapësirën brenda pa ndryshuar volumin jashtë

Megane E-Tech Electric – ekspertët punuan për ta rritur hapësirën brenda pa ndryshuar volumin jashtë

Auto
Renault R5 Turbo 3E – vetura elektrike me 375 kuaj fuqi

Renault R5 Turbo 3E – vetura elektrike me 375 kuaj fuqi

EVs
Debuton Renault Trafic i ri tërësisht elektrik me rreze të vozitjes deri 240 km

Debuton Renault Trafic i ri tërësisht elektrik me rreze të vozitjes deri 240 km

EVs
Rikthehet modeli legjendar i Renault 4 në panairin e veturave në Paris

Rikthehet modeli legjendar i Renault 4 në panairin e veturave në Paris

Auto Lajme
Mos e humbisni ofertën speciale të 10 vjetorit të Renault – Kadjar për vetëm 336 euro në muaj!

Mos e humbisni ofertën speciale të 10 vjetorit të Renault – Kadjar për vetëm 336 euro në muaj!

Auto Mita
Vetura Renault Megane E-Tech tani është vetura më e popullarizuar e Francës me 100,000 vetura të shitura brenda vitit

Vetura Renault Megane E-Tech tani është vetura më e popullarizuar e Francës me 100,000 vetura të shitura brenda vitit

Auto Lajme
Lada e-Largus, koncepti i veturës elektrike që duket si një Dacia Logan MCV i vjetër

Lada e-Largus, koncepti i veturës elektrike që duket si një Dacia Logan MCV i vjetër

Koncepte
Austral i ri ofron si “premierë” gjeneratën e tretë të sistemit me 4 rrota të Renault: 4CONTROL Advanced

Austral i ri ofron si “premierë” gjeneratën e tretë të sistemit me 4 rrota të Renault: 4CONTROL Advanced

Auto Lajme
Kjo është vetura më e shitur në 6 mujorin e parë të këtij viti në Kosovë

Kjo është vetura më e shitur në 6 mujorin e parë të këtij viti në Kosovë

Auto Lajme
Renault Scenic elektrik i ri do të përdorë platformën e Nissan Ariya

Renault Scenic elektrik i ri do të përdorë platformën e Nissan Ariya

EVs
Zyrtare: Në maj dhe qershor u shiten 571 vetura të reja, por cila është marka më e shitur?

Zyrtare: Në maj dhe qershor u shiten 571 vetura të reja, por cila është marka më e shitur?

Auto Lajme
Si do të mund të dukej Renault Scenic i ri?

Si do të mund të dukej Renault Scenic i ri?

Auto Lajme
Renault 5 është kthyer në edicionin e diamantit

Renault 5 është kthyer në edicionin e diamantit

Auto Lajme
Bashkë, 10 vjet rrugëtime me Renault dhe Dacia!

Bashkë, 10 vjet rrugëtime me Renault dhe Dacia!

Auto Mita
A e dini cila është vetura më e shitur për 4 muajt e fundit?

A e dini cila është vetura më e shitur për 4 muajt e fundit?

Auto Mita
Renault dhe Dacia – 4 muajt e fundit mbizotërojnë në tregun e veturave mbi 30% shitje

Renault dhe Dacia – 4 muajt e fundit mbizotërojnë në tregun e veturave mbi 30% shitje

Auto Mita
Renault vjen me konceptin e ri të së ardhmes! – Scenic Vision

Renault vjen me konceptin e ri të së ardhmes! – Scenic Vision

Auto Mita
Është nxjerrë në shitje vetura e familjes së diktatorit rumun Çaushesku, ajo ka një çmim fillestar prej 500 euro

Është nxjerrë në shitje vetura e familjes së diktatorit rumun Çaushesku, ajo ka një çmim fillestar prej 500 euro

Auto Lajme
Renault bëhet partner i turneut të tenisit Roland-Garros

Renault bëhet partner i turneut të tenisit Roland-Garros

Auto Lajme
Renault sërish pezullon prodhimin në Moskë

Renault sërish pezullon prodhimin në Moskë

Auto Lajme
A është ky SUV më i mirë për momentin?

A është ky SUV më i mirë për momentin?

Auto Lajme
Renault nuk prodhon më Talisman, klientët po kërkojnë gjithnjë e më shumë për SUV

Renault nuk prodhon më Talisman, klientët po kërkojnë gjithnjë e më shumë për SUV

Auto Lajme