LAJMI I FUNDIT:

Renault

261 Artikuj

Ford prin në listën e veturave që vetëvozitëse, Tesla disa vende më poshtë (Foto)

Ford prin në listën e veturave që vetëvozitëse, Tesla disa vende më poshtë (Foto)

Ngjarje
Zbulohet koncepti i modelit elektrik të së ardhmes, Renault ZOE! (Foto/Video)

Zbulohet koncepti i modelit elektrik të së ardhmes, Renault ZOE! (Foto/Video)

Koncepte
Renault thyen rekordet në 2016 – shet 3.2 milionë vetura në tregun global, në Kosovë me 80% rritje

Renault thyen rekordet në 2016 – shet 3.2 milionë vetura në tregun global, në Kosovë me 80% rritje

Sallonet
Prindërit e Valdrin Sahitit blejnë Crossoverin më të shitur në Kosovë dhe në Evropë (Foto)

Prindërit e Valdrin Sahitit blejnë Crossoverin më të shitur në Kosovë dhe në Evropë (Foto)

Yjet
Renault prezanton makinën e re në F1

Renault prezanton makinën e re në F1

Formula 1
“Vetura më e bukur e vitit” përsëri i takon Renault (Foto/Video)

“Vetura më e bukur e vitit” përsëri i takon Renault (Foto/Video)

Sallonet
Renault afër që të sigurojë shërbimet e Nico Hulkenberg

Renault afër që të sigurojë shërbimet e Nico Hulkenberg

Formula 1
Cila është vetura franceze më e shitur në botë? (Foto)

Cila është vetura franceze më e shitur në botë? (Foto)

Auto Lajme
Vetura që është bërë pjesë e afro 50 familjeve kosovare në më pak se 6 muaj (Foto)

Vetura që është bërë pjesë e afro 50 familjeve kosovare në më pak se 6 muaj (Foto)

Sallonet
Vetura më e bukur e vitit, arriti në Prishtinë (Foto/Video)

Vetura më e bukur e vitit, arriti në Prishtinë (Foto/Video)

Sallonet
Vetura më e bukur e vitit 2016, Renault Talisman prezantohet nesër në Prishtinë (Foto)

Vetura më e bukur e vitit 2016, Renault Talisman prezantohet nesër në Prishtinë (Foto)

Auto
Vetura me dizajnin më të mirë për 2016 zgjidhet…

Vetura me dizajnin më të mirë për 2016 zgjidhet…

Marketing
Njihuni me Citroen C3 të ri (Foto/Video)

Njihuni me Citroen C3 të ri (Foto/Video)

Auto
Tregohet viti kur do të vijë Skoda Polar

Tregohet viti kur do të vijë Skoda Polar

Modelet e Reja
Modifikohet Renault Clio RS, zhvillon 220 KF (Foto)

Modifikohet Renault Clio RS, zhvillon 220 KF (Foto)

Tunning
Shpaloset Megane i ri, qindra vizitorë të mahnitur (Foto)

Shpaloset Megane i ri, qindra vizitorë të mahnitur (Foto)

Sallonet
Megane i ri, është pranë jush: Prezantimi bëhet sot – në Albi Mall dhe tek Auto Mita (Video)

Megane i ri, është pranë jush: Prezantimi bëhet sot – në Albi Mall dhe tek Auto Mita (Video)

Sallonet
Pritjes po i vjen fundi: Sensacioni automobilistik, nesër në Prishtinë (Foto/Video)

Pritjes po i vjen fundi: Sensacioni automobilistik, nesër në Prishtinë (Foto/Video)

Sallonet
Për vetëm dy ditë, rrugët e njëjta do t’i përjetoni ndryshe (Foto/Video)

Për vetëm dy ditë, rrugët e njëjta do t’i përjetoni ndryshe (Foto/Video)

Sallonet
Vetëm edhe tri ditë pritje (Video)

Vetëm edhe tri ditë pritje (Video)

Sallonet
Para 20 vitesh, Renault e krijoji segmentin MPV dhe tash prezanton gjeneratën e katërt! (Foto)

Para 20 vitesh, Renault e krijoji segmentin MPV dhe tash prezanton gjeneratën e katërt! (Foto)

Imran Amiti