LAJMI I FUNDIT:
Raul Jimenez

Raul Jimenez

47 Artikuj

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Përfaqësueset
Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Premier League
Raul Jimenez u dërguar me urgjencë në spital, pas përplasjes me David Luizin

Raul Jimenez u dërguar me urgjencë në spital, pas përplasjes me David Luizin

Premier League
Raul Jimenez: Manchester United më kërkoi, por jam i lumtur te Wolves

Raul Jimenez: Manchester United më kërkoi, por jam i lumtur te Wolves

Premier League
Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Liga e Kampionëve
Pesë lojtarët që Manchester United duhet t’i transferojë në janar – përfshirë Sanchon e Koulibalyn

Pesë lojtarët që Manchester United duhet t’i transferojë në janar – përfshirë Sanchon e Koulibalyn

Premier League
Zbulohet lista me dhjetë sulmuesit më të mirë në futbollin botëror

Zbulohet lista me dhjetë sulmuesit më të mirë në futbollin botëror

Ndërkombëtare
Capello: Jimenez mund të jetë ‘Benzema i ri’ për Ronaldon

Capello: Jimenez mund të jetë ‘Benzema i ri’ për Ronaldon

Serie A
Juventusi nis bisedimet për Jimenez

Juventusi nis bisedimet për Jimenez

Serie A
Tri transferimet që Ronaldo i do te Juventusi – Pirlo pajtohet me portugezin

Tri transferimet që Ronaldo i do te Juventusi – Pirlo pajtohet me portugezin

Serie A
Maguire, Ronaldo, Van Dijk: Kush ka luajtur më shumë në këtë edicion në top pesë ligat evropiane

Maguire, Ronaldo, Van Dijk: Kush ka luajtur më shumë në këtë edicion në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Juventusi afër të fitojë garën për Jimenez

Juventusi afër të fitojë garën për Jimenez

Serie A
United fillon bisedimet me Wolves për Raul Jimenez

United fillon bisedimet me Wolves për Raul Jimenez

Premier League
Arsenali tenton transferimin e Jimenez si zëvendësues të Aubameyang

Arsenali tenton transferimin e Jimenez si zëvendësues të Aubameyang

Premier League
Juventusi me plane të qarta – largohet Douglas Costa, vjen Raul Jimenez

Juventusi me plane të qarta – largohet Douglas Costa, vjen Raul Jimenez

Serie A
Formacioni më i mirë i sezonit në Ligën Premier deri më tani në bazë të statistikave – mungojnë shumë yje

Formacioni më i mirë i sezonit në Ligën Premier deri më tani në bazë të statistikave – mungojnë shumë yje

Premier League
Raul Jimenez kërkohet nga klubet e mëdha evropiane, por thotë se ndihet i lumtur te Wolves

Raul Jimenez kërkohet nga klubet e mëdha evropiane, por thotë se ndihet i lumtur te Wolves

Premier League
Juventusi i shokuar me shumën që kërkon Wolves për Raul Jimenez

Juventusi i shokuar me shumën që kërkon Wolves për Raul Jimenez

Serie A
Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier: 10 futbollistë në garë për Këpucën e Artë

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier: 10 futbollistë në garë për Këpucën e Artë

Premier League
Wolves përgatit shitjen e Raul Jimenezit me një çmim shumë të ulët

Wolves përgatit shitjen e Raul Jimenezit me një çmim shumë të ulët

Premier League
Juventusi ofron 30 milionë euro dhe një lojtar për Jimenez

Juventusi ofron 30 milionë euro dhe një lojtar për Jimenez

Serie A