LAJMI I FUNDIT:

Rapid Bucurest

51 Artikuj

Nga Avdijaj te Muriqi e Krasniqi, vlerësimet e futbollistëve dardanë nëpër botë

Nga Avdijaj te Muriqi e Krasniqi, vlerësimet e futbollistëve dardanë nëpër botë

Ndërkombëtare
Ermal Krasniqi nuk ndalet, shënon edhe ndaj Poli Iasi

Ermal Krasniqi nuk ndalet, shënon edhe ndaj Poli Iasi

Ligat tjera
Ermal Krasniqi, pjesë e formacionit të javës në Superligën e Rumanisë

Ermal Krasniqi, pjesë e formacionit të javës në Superligën e Rumanisë

Ligat tjera
Pesë lojtarët shqiptarë që shkëlqyen në fundjavë në ligat evropiane

Pesë lojtarët shqiptarë që shkëlqyen në fundjavë në ligat evropiane

Ligat tjera
Babai i Albion Rrahmanit shfaq flamurin e Kosovës në Rumani, menjëherë reagojnë personat zyrtarë për t’ia larguar atë

Babai i Albion Rrahmanit shfaq flamurin e Kosovës në Rumani, menjëherë reagojnë personat zyrtarë për t’ia larguar atë

Ndërkombëtare
Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Ligat tjera
“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

Ligat tjera
Ermal Krasniqi do të bëhet baba, mëson gjininë e fëmijës para 10 mijë shikuesve

Ermal Krasniqi do të bëhet baba, mëson gjininë e fëmijës para 10 mijë shikuesve

Ligat tjera
Rrahmani dhe Krasniqi me paraqitje të mirë në fitoren e Rapid Bukureshtit

Rrahmani dhe Krasniqi me paraqitje të mirë në fitoren e Rapid Bukureshtit

Ligat tjera
Albion Rrahmani shënon ndaj Otelul, trullosi mbrojtjen kundërshtare për të gjetur rrjetën

Albion Rrahmani shënon ndaj Otelul, trullosi mbrojtjen kundërshtare për të gjetur rrjetën

Ligat tjera
Fjalët e Albion Rrahmanit pas rikthimit me gol te Rapid Bukuresht

Fjalët e Albion Rrahmanit pas rikthimit me gol te Rapid Bukuresht

Ligat tjera
Treshja shqiptare e Rapid Bukuresht me paraqitje të mirë në fitoren me rikthim spektakolar ndaj Craiovas

Treshja shqiptare e Rapid Bukuresht me paraqitje të mirë në fitoren me rikthim spektakolar ndaj Craiovas

Ligat tjera
Shënon edhe Albion Rrahmani, fiton penallti dhe e kthen në gol

Shënon edhe Albion Rrahmani, fiton penallti dhe e kthen në gol

Ligat tjera
Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

Ermal Krasniqi e nis fuqishëm me Rapidin, shënon gol në ndeshjen e parë zyrtare

Ligat tjera
Përzgjedhësi i Rumanisë U21, Daniel Pancu, tregon pse klubet rumune po kërkojnë lojtarë në Kosovë

Përzgjedhësi i Rumanisë U21, Daniel Pancu, tregon pse klubet rumune po kërkojnë lojtarë në Kosovë

Ligat tjera
Albion Rrahmani lë prapa dëmtimin, kthehet me gol te Rapid Bukuresht

Albion Rrahmani lë prapa dëmtimin, kthehet me gol te Rapid Bukuresht

Ligat tjera
Sa para do të fitojë Ballkani nga transferimi i Ermal Krasniqit te Rapid Bukuresht?

Sa para do të fitojë Ballkani nga transferimi i Ermal Krasniqit te Rapid Bukuresht?

Ligat tjera
Zyrtare: Ermal Krasniqi nënshkruan me Rapid Bukureshtin

Zyrtare: Ermal Krasniqi nënshkruan me Rapid Bukureshtin

Ligat tjera
Ermal Krasniqi bashkohet me Rrahmanin dhe Hasanin, detajet e marrëveshjes mes Cluj dhe Rapid Bukureshtit

Ermal Krasniqi bashkohet me Rrahmanin dhe Hasanin, detajet e marrëveshjes mes Cluj dhe Rapid Bukureshtit

Ligat tjera
Albion Rrahmanin është golashënuesi më i mirë i vitit në Kosovë

Albion Rrahmanin është golashënuesi më i mirë i vitit në Kosovë

Superliga
Florent Hasani prezantohet te Rapid Bukureshti, merr fanellën me numër 8

Florent Hasani prezantohet te Rapid Bukureshti, merr fanellën me numër 8

Ligat tjera
Florent Hasani flet si lojtar i Rapidit: Mezi prita të mbyllej marrëveshja, kam ardhur për titullin

Florent Hasani flet si lojtar i Rapidit: Mezi prita të mbyllej marrëveshja, kam ardhur për titullin

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florent Hasani kalon tek Rapid Bukureshti, i bashkohet Rrahmanit

Zyrtare: Florent Hasani kalon tek Rapid Bukureshti, i bashkohet Rrahmanit

Ligat tjera
Albion Rrahmani flet për rikthimin nga lëndimi, thotë se synon ta dërgojë Kosovën në Kampionatin Botërorë

Albion Rrahmani flet për rikthimin nga lëndimi, thotë se synon ta dërgojë Kosovën në Kampionatin Botërorë

Ndërkombëtare