LAJMI I FUNDIT:
Ramush Haradinaj

Ramush Haradinaj

7645 Artikuj

Haradinaj: Sonte me u shkarku Kurti, shpëton Kosova nga pasojat tjera

Haradinaj: Sonte me u shkarku Kurti, shpëton Kosova nga pasojat tjera

Politikë
Haradinaj: Ekziston një dyshim se Kurti që t’i shpëtojë Asociacionit dëshiron ta ndajë Kosovën

Haradinaj: Ekziston një dyshim se Kurti që t’i shpëtojë Asociacionit dëshiron ta ndajë Kosovën

Kosovë
Haradinaj – Kurtit: Mos e bëj më asnjë hap pa amerikanë, je duke e fundosur suksesin e Kosovës

Haradinaj – Kurtit: Mos e bëj më asnjë hap pa amerikanë, je duke e fundosur suksesin e Kosovës

Politikë
Haradinaj: Mbajtja e zgjedhjeve në veri ishte moment i gabuar

Haradinaj: Mbajtja e zgjedhjeve në veri ishte moment i gabuar

Kosovë
​Haradinaj: Vazhdimi i poshtërimit të Kurtit deri në armiqësi po i sjell Kosovës pasoja

​Haradinaj: Vazhdimi i poshtërimit të Kurtit deri në armiqësi po i sjell Kosovës pasoja

Kosovë
Haradinaj uron 1 Qershorin: Investimi në fëmijë, garanton të ardhme të sigurt

Haradinaj uron 1 Qershorin: Investimi në fëmijë, garanton të ardhme të sigurt

Kosovë
Haradinaj: Kurti paraqet rrezik për vendin, të largohet menjëherë nga Qeveria

Haradinaj: Kurti paraqet rrezik për vendin, të largohet menjëherë nga Qeveria

Kosovë
“Po ia rrëzon Kosovës aleancat me botën demokratike”, Haradinaj: Kurti të japë dorëheqje menjëherë

“Po ia rrëzon Kosovës aleancat me botën demokratike”, Haradinaj: Kurti të japë dorëheqje menjëherë

Kosovë
Haradinaj: Sulmet kriminale ndaj ushtarëve të KFOR-it dhe forcave të rendit, janë të papranueshme

Haradinaj: Sulmet kriminale ndaj ushtarëve të KFOR-it dhe forcave të rendit, janë të papranueshme

Politikë
Haradinaj: Mirënjohës ushtarëve amerikanë që kanë shërbyer dhe vazhdojnë të shërbejnë në Kosovë

Haradinaj: Mirënjohës ushtarëve amerikanë që kanë shërbyer dhe vazhdojnë të shërbejnë në Kosovë

Kosovë
Haradinaj në 23-vjetorin e AAK-së në Pejë: Peja dhe Aleanca janë sinonim i njëra-tjetrës

Haradinaj në 23-vjetorin e AAK-së në Pejë: Peja dhe Aleanca janë sinonim i njëra-tjetrës

Kosovë
Haradinaj viziton KB Pejën: Me suksesin e arritur, e vërtetuan me të drejtë epitetin e Pejës si qytet i basketbollit

Haradinaj viziton KB Pejën: Me suksesin e arritur, e vërtetuan me të drejtë epitetin e Pejës si qytet i basketbollit

Super Liga
Situata në veri, reagon Haradinaj: Sulmi ndaj policisë akt i rëndë, koordinimi me aleatët i paalternativë

Situata në veri, reagon Haradinaj: Sulmi ndaj policisë akt i rëndë, koordinimi me aleatët i paalternativë

Siguri
Haradinaj i reagon qeverisë për autostradën e Dukagjinit: Ajo do të bëhet sapo të ikni nga pushteti

Haradinaj i reagon qeverisë për autostradën e Dukagjinit: Ajo do të bëhet sapo të ikni nga pushteti

Të Tjera
Haradinaj kujton të rënët e Batalionit Gardist “Shkëlzen Haradinaj”: Ata ranë duke u bërë mburojë për ushtarët e plagosur në betejë

Haradinaj kujton të rënët e Batalionit Gardist “Shkëlzen Haradinaj”: Ata ranë duke u bërë mburojë për ushtarët e plagosur në betejë

Kosovë
Haradinaj kujton masakrën e Dubravës: Ky krim është i dokumentuar por askush nuk është përballur me drejtësinë

Haradinaj kujton masakrën e Dubravës: Ky krim është i dokumentuar por askush nuk është përballur me drejtësinë

Kosovë
Haradinaj: Kjo Qeveri është e dëmshme për vendin, logjika e Kurtit është komuniste

Haradinaj: Kjo Qeveri është e dëmshme për vendin, logjika e Kurtit është komuniste

Politikë
Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi

Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi

Yjet
Haradinaj në Ditën e Çlirimit të Jabllanicës: Në këtë betejë ushtria serbe ikën të turpëruar nga UÇK-ja

Haradinaj në Ditën e Çlirimit të Jabllanicës: Në këtë betejë ushtria serbe ikën të turpëruar nga UÇK-ja

Kosovë
Haradinaj nga fabrika e vajit ‘Floil’: Prodhuesit vendor po avancojnë me ngritjen e kualitetit

Haradinaj nga fabrika e vajit ‘Floil’: Prodhuesit vendor po avancojnë me ngritjen e kualitetit

Prodhime Vendore
Haradinaj takon delegacionin nga Partia Popullore Austriake, falënderon për angazhimin e vazhdueshëm në proceset e Kosovës

Haradinaj takon delegacionin nga Partia Popullore Austriake, falënderon për angazhimin e vazhdueshëm në proceset e Kosovës

Kosovë
Në 25-vjetorin e themelimit, Haradinaj me njësinë elite të UÇK-së “Shqiponjat e Zeza”: Lufta e tyre shënonte fitore të njëpasnjëshme

Në 25-vjetorin e themelimit, Haradinaj me njësinë elite të UÇK-së “Shqiponjat e Zeza”: Lufta e tyre shënonte fitore të njëpasnjëshme

Kosovë
Haradinaj: Masakrat ndaj civilëve të pafajshëm janë tregues i çmimit të lartë për lirinë dhe shtetin që e gëzojmë sot

Haradinaj: Masakrat ndaj civilëve të pafajshëm janë tregues i çmimit të lartë për lirinë dhe shtetin që e gëzojmë sot

Kosovë
Haradinaj: Aleanca qysh sot ka dyfishim të trupit të vet elektoral

Haradinaj: Aleanca qysh sot ka dyfishim të trupit të vet elektoral

Kosovë