LAJMI I FUNDIT:

Ramires

29 Artikuj

Fitoi Ligën e Kampionëve, por tani duket i panjohur

Fitoi Ligën e Kampionëve, por tani duket i panjohur

Ndërkombëtare
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Këto janë dhjetë golat më të bukur të dekadës në Ligën e Kampionëve – nuk mungojnë perlat e Messit dhe Ronaldos

Këto janë dhjetë golat më të bukur të dekadës në Ligën e Kampionëve – nuk mungojnë perlat e Messit dhe Ronaldos

Shkumbin Pireva
Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Ndërkombëtare
Tare dëshiron ta sjellë Ramiresin te Lazio

Tare dëshiron ta sjellë Ramiresin te Lazio

Serie A
Tare ka gati dy goditje të mëdha për Lazion, Perez dhe Ramirez drejt kryeqytetit italian

Tare ka gati dy goditje të mëdha për Lazion, Perez dhe Ramirez drejt kryeqytetit italian

Serie A
Ramires: Kurrë nuk kam marrë ofertë nga Interi

Ramires: Kurrë nuk kam marrë ofertë nga Interi

Serie A
Ausilio për transferimet e ardhshme: Rafinha ndoshta, Ramires jo

Ausilio për transferimet e ardhshme: Rafinha ndoshta, Ramires jo

Serie A
Në pritje të zyrtarizimit të Lisandro Lopez dhe Ramires te Interi

Në pritje të zyrtarizimit të Lisandro Lopez dhe Ramires te Interi

Serie A
Jiangsu pranon huazimin e Ramiresit te Interi

Jiangsu pranon huazimin e Ramiresit te Interi

Serie A
Julio Cesar: Ramires, një lojtar që i duhet Interit

Julio Cesar: Ramires, një lojtar që i duhet Interit

Serie A
Ramires: Do të isha i lumtur t’i bashkohesha Interit

Ramires: Do të isha i lumtur t’i bashkohesha Interit

Ndërkombëtare
Sabatini: Po e përcjellim Ramiresin dhe Teixeiran, Joao Mario nuk largohet

Sabatini: Po e përcjellim Ramiresin dhe Teixeiran, Joao Mario nuk largohet

Serie A
Ausilio flet për situatën e Icardit, Handanovicit, Vidalit dhe Ramiresit

Ausilio flet për situatën e Icardit, Handanovicit, Vidalit dhe Ramiresit

Serie A
Interi nuk do të shpenzojë në janar, por Ramires është në radar

Interi nuk do të shpenzojë në janar, por Ramires është në radar

Serie A
Interi në kërkim të një mesfushori, Vidal dhe Ramires në listë

Interi në kërkim të një mesfushori, Vidal dhe Ramires në listë

Serie A
Inter mund të huazojë një prej dy lojtarëve të klubit kinez

Inter mund të huazojë një prej dy lojtarëve të klubit kinez

Serie A
Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Shkumbin Pireva
Këto janë 10 transferimet më të shtrenjta të Superligës kineze (Foto)

Këto janë 10 transferimet më të shtrenjta të Superligës kineze (Foto)

Ndërkombëtare
Oscar do të largohet nga Chelsea për 62 milionë euro

Oscar do të largohet nga Chelsea për 62 milionë euro

Premier League
Dhjetë brazilianët me më së shumti gola në historinë e Ligës Premier (Foto)

Dhjetë brazilianët me më së shumti gola në historinë e Ligës Premier (Foto)

Arbios Kryeziu
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Superligës Kineze (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Superligës Kineze (Foto)

Ligat tjera
Kante zgjedh numrin e ‘mallkuar’ te Chelsea!

Kante zgjedh numrin e ‘mallkuar’ te Chelsea!

Premier League
Ramires dënon me katër ndeshje pas sulmit ndaj gjyqtarit (Video)

Ramires dënon me katër ndeshje pas sulmit ndaj gjyqtarit (Video)

Ligat tjera