LAJMI I FUNDIT:
Radja Nainggolan

Radja Nainggolan

354 Artikuj

Info

Radja Nainggolan është futbollist belg i lindur më 4 maj 1988.

Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Serie A
Ikona e Serie A, Radja Nainggolan sulmoi ish-klubin e tij: Më trajtuan si parazit, tani luaj për argëtim

Ikona e Serie A, Radja Nainggolan sulmoi ish-klubin e tij: Më trajtuan si parazit, tani luaj për argëtim

Serie A
Nainggolan bashkohet me De Rossin, transferohet te Spal

Nainggolan bashkohet me De Rossin, transferohet te Spal

Serie A
E ardhmja e Nainggolan mes Italisë dhe SHBA-ve

E ardhmja e Nainggolan mes Italisë dhe SHBA-ve

Serie A
Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Serie A
E tmerrshme se ku ka përfunduar Nainggolan: Derisa klubi i tij ishte duke humbur, ai tymoste nga bankina

E tmerrshme se ku ka përfunduar Nainggolan: Derisa klubi i tij ishte duke humbur, ai tymoste nga bankina

Ligat tjera
Nainggolan: Derbi i Romës shumë më i zjarrtë se sa ai i Milanos

Nainggolan: Derbi i Romës shumë më i zjarrtë se sa ai i Milanos

Serie A
Nainggolan flet për raportin e shumëpërfolur me Conten

Nainggolan flet për raportin e shumëpërfolur me Conten

Ndërkombëtare
“VAR-i po e shkatërron futbollin, lërini gjyqtarët të gabojnë” – Nainggolan del hapur kundër teknologjisë në futboll

“VAR-i po e shkatërron futbollin, lërini gjyqtarët të gabojnë” – Nainggolan del hapur kundër teknologjisë në futboll

Ndërkombëtare
Nainggolan i papërmirësueshëm, ndalohet i dehur nga policia belge

Nainggolan i papërmirësueshëm, ndalohet i dehur nga policia belge

Ndërkombëtare
‘Më tradhtuan dhe më braktisën’, Nainggolan: Hoqa dorë nga shumëçka për të qenë te Cagliari

‘Më tradhtuan dhe më braktisën’, Nainggolan: Hoqa dorë nga shumëçka për të qenë te Cagliari

Serie A
Nainggolan pas prezantimit te skuadra belge: Nuk kam ardhur për para, por për relaks

Nainggolan pas prezantimit te skuadra belge: Nuk kam ardhur për para, por për relaks

Serie A
Zyrtare: Nainggolan largohet nga Interi

Zyrtare: Nainggolan largohet nga Interi

Serie A
Nainggolan do të largohet pas 17 viteve nga futbolli italian, pritet transferimi i tij në Turqi

Nainggolan do të largohet pas 17 viteve nga futbolli italian, pritet transferimi i tij në Turqi

Serie A
Nainggolan tallet me Ronaldon dhe Pogban, pasi këta dy larguan shishet e pijeve në konferencë shtypi

Nainggolan tallet me Ronaldon dhe Pogban, pasi këta dy larguan shishet e pijeve në konferencë shtypi

Përfaqësueset
Nainggolan: Conte mi dha vetëm tetë minuta lojë dhe më fajësoi për gjithçka

Nainggolan: Conte mi dha vetëm tetë minuta lojë dhe më fajësoi për gjithçka

Serie A
Zyrtare: Nainggolan rikthehet te Cagliari

Zyrtare: Nainggolan rikthehet te Cagliari

Serie A
Nainggolan kritikon Interin rreth hapësirës në skuadër

Nainggolan kritikon Interin rreth hapësirës në skuadër

Serie A
Roma synon t’i rikthejë dy ish-lojtarët e saj në skuadër

Roma synon t’i rikthejë dy ish-lojtarët e saj në skuadër

Serie A
Nainggolan drejt largimit nga Interi, ka klube që duan të përfitojnë nga largimi i belgut

Nainggolan drejt largimit nga Interi, ka klube që duan të përfitojnë nga largimi i belgut

Serie A
Nainggolan pritet të largohet në janar nga Interi

Nainggolan pritet të largohet në janar nga Interi

Serie A
Nainggolan mund të transferohet në Bundesliga gjatë janarit

Nainggolan mund të transferohet në Bundesliga gjatë janarit

Serie A
Festë te Interi, Hakimi bëhet lojtari i katërt i shëruar nga Covid-19

Festë te Interi, Hakimi bëhet lojtari i katërt i shëruar nga Covid-19

Serie A
Bastoni dhe Nainggolan të gatshëm për Monchengladbachun, belgu peng i dokumentacionit

Bastoni dhe Nainggolan të gatshëm për Monchengladbachun, belgu peng i dokumentacionit

Ligat tjera