LAJMI I FUNDIT:
Radio Dukagjini

Radio Dukagjini

41 Artikuj

Radio Dukagjini ofron 500€ çdo javë me lojën Dukë

Radio Dukagjini ofron 500€ çdo javë me lojën Dukë

Radio Dukagjini
500 euro çdo javë, për dëgjuesit e Radio Dukagjinit

500 euro çdo javë, për dëgjuesit e Radio Dukagjinit

Kosovë
Radio Dukagjini shënon 23-vjetorin e themelimit – “Një Jetë me Ty”

Radio Dukagjini shënon 23-vjetorin e themelimit – “Një Jetë me Ty”

Kosovë
“22 vjet bashkë”, Dukagjini radio më e dëgjuar në Kosovë

“22 vjet bashkë”, Dukagjini radio më e dëgjuar në Kosovë

Kosovë
Edita Doli: Isha punëtorja më e lumtur kur u pagova 70 euro në muaj

Edita Doli: Isha punëtorja më e lumtur kur u pagova 70 euro në muaj

TV / Film
Radio Dukagjini shënon 21 vjetorin e themelimit

Radio Dukagjini shënon 21 vjetorin e themelimit

Kosovë
Flet pacienti nga Vitia i prekur me Coronavirus

Flet pacienti nga Vitia i prekur me Coronavirus

Shëndetësi
Djali i Labinot Tahirit aktor në serialin “O sa mirë”

Djali i Labinot Tahirit aktor në serialin “O sa mirë”

TV / Film
Halil Kastrati, Njeriu i Vitit

Halil Kastrati, Njeriu i Vitit

Kosovë
Rita Saraqi flet për raportet e saj me reperin Buta

Rita Saraqi flet për raportet e saj me reperin Buta

Po Flitet
Morena Taraku vë në siklet Norik Ukën me pyetjen e saj

Morena Taraku vë në siklet Norik Ukën me pyetjen e saj

Magazina
Norik Uka i jep fund beqarisë

Norik Uka i jep fund beqarisë

Po Flitet
RTV Dukagjini shënon 20 vjetorin e themelimit, ndryshim dhe transformim i madh në dy dekada jetë

RTV Dukagjini shënon 20 vjetorin e themelimit, ndryshim dhe transformim i madh në dy dekada jetë

Kosovë
Getoari katër muajsh kalon me sukses operimin në zemër (Video)

Getoari katër muajsh kalon me sukses operimin në zemër (Video)

Kosovë
Rikthehet Grupi 403

Rikthehet Grupi 403

Muzikë
Ndihmohet familja e Kimete Muriqit në Pejë (Video)

Ndihmohet familja e Kimete Muriqit në Pejë (Video)

Sociale
Dukagjin Lipa shpalos ekskluzivitetet e festivalit “Sunny Hill” në emisionin “Radar” të RTV Dukagjini

Dukagjin Lipa shpalos ekskluzivitetet e festivalit “Sunny Hill” në emisionin “Radar” të RTV Dukagjini

Muzikë