LAJMI I FUNDIT:

Rachel Weisz

20 Artikuj

Daniel Craig, sërish mosmarrëveshje me fqinjët

Daniel Craig, sërish mosmarrëveshje me fqinjët

Po Flitet
Daniel Craig nuk do t’ua lërë pasurinë fëmijëve të tij

Daniel Craig nuk do t’ua lërë pasurinë fëmijëve të tij

Po Flitet
Çiftet e famshme hollivudiane, dashuria e të cilëve nisi në xhirimet filmike

Çiftet e famshme hollivudiane, dashuria e të cilëve nisi në xhirimet filmike

TV / Film
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Si duken dhe sa kanë ndryshuar aktorët e “The Mummy”

Si duken dhe sa kanë ndryshuar aktorët e “The Mummy”

Yjet
Daniel Craig deklaron se nuk do t’ua lë trashëgimi fëmijëve pasurinë e tij prej 125 milionë funtesh

Daniel Craig deklaron se nuk do t’ua lë trashëgimi fëmijëve pasurinë e tij prej 125 milionë funtesh

Yjet
Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

TV / Film
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Nga Halle Berry e deri tek Julie Andrews – femrat e famshme botërore që ‘plakja i ka harruar’

Nga Halle Berry e deri tek Julie Andrews – femrat e famshme botërore që ‘plakja i ka harruar’

Yjet
Qilimi i kuq i çmimeve Oscar: Zonjat e famshme u përpoqën që të mbahen mend me veshjet

Qilimi i kuq i çmimeve Oscar: Zonjat e famshme u përpoqën që të mbahen mend me veshjet

Yjet
Regina King shpallet aktorja më e mirë në rol dytësor

Regina King shpallet aktorja më e mirë në rol dytësor

TV / Film
Rachel Weisz bëhet nënë në moshë 48-vjeçare

Rachel Weisz bëhet nënë në moshë 48-vjeçare

Po Flitet
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Weisz e konfirmon: Së bashku me Daniel Craigin do të bëhemi prindër

Weisz e konfirmon: Së bashku me Daniel Craigin do të bëhemi prindër

Yjet
Gruaja e Craig, Rachel Weisz: ‘007’ nuk duhet të portretizohet nga një femër

Gruaja e Craig, Rachel Weisz: ‘007’ nuk duhet të portretizohet nga një femër

TV / Film
Kurrë nuk kishte menduar të martohet, por Rachel Weisz ndryshoi qëndrim pas romancës me Daniel Craigin

Kurrë nuk kishte menduar të martohet, por Rachel Weisz ndryshoi qëndrim pas romancës me Daniel Craigin

Yjet
Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Fytyrat e yjeve në kopertina dhe realitet – ndryshimet që vetëm fotografët i vërejnë (Foto)

Yjet
‘Fytyra e zakonshme’ dhe ‘fytyra publike’ e yjeve (Foto)

‘Fytyra e zakonshme’ dhe ‘fytyra publike’ e yjeve (Foto)

Yjet
Modelet më të famshme së bashku, në një set të ri fotografik (Foto, +18)

Modelet më të famshme së bashku, në një set të ri fotografik (Foto, +18)

Yjet
Dikur të gjitha vraponin pas tij – sot koleget s’mund ta durojnë, ndërsa femrave nuk u bën përshtypje (Foto)

Dikur të gjitha vraponin pas tij – sot koleget s’mund ta durojnë, ndërsa femrave nuk u bën përshtypje (Foto)

Po Flitet