LAJMI I FUNDIT:

Puthja

65 Artikuj

Pesëmbëdhjetë minuta, pak apo shumë!

Pesëmbëdhjetë minuta, pak apo shumë!

Intimitet dhe Pasion
Përse puthemi në natën e Vitit të Ri? A keni menduar ndonjëherë për origjinën e kësaj tradite?

Përse puthemi në natën e Vitit të Ri? A keni menduar ndonjëherë për origjinën e kësaj tradite?

Lifestyle
Si ta gjallërojmë jetën në shtrat?

Si ta gjallërojmë jetën në shtrat?

Intimitet dhe Pasion
Gjuha trupore tregon si është në krevat

Gjuha trupore tregon si është në krevat

Intimitet dhe Pasion
Puthja e bebes në buzë shkakton probleme më vonë në jetë

Puthja e bebes në buzë shkakton probleme më vonë në jetë

Këshilla për prindër
Mësoni të puthni për t’ju mbajtur në mend!

Mësoni të puthni për t’ju mbajtur në mend!

Lifestyle
Dëshironi të dërgoni puthje në distancë? Me këtë pajisje çiftet ndajnë intimitetin fizik “të vërtetë”

Dëshironi të dërgoni puthje në distancë? Me këtë pajisje çiftet ndajnë intimitetin fizik “të vërtetë”

Trend
Çfarë puthjesh dëshirojnë meshkujt, çfarë femrat?

Çfarë puthjesh dëshirojnë meshkujt, çfarë femrat?

Lifestyle
Dashuria e parë: Si duhet reaguar kur dashurohet filloristi

Dashuria e parë: Si duhet reaguar kur dashurohet filloristi

Këshilla për prindër
Mos puthni derisa e keni herpesin

Mos puthni derisa e keni herpesin

Këshilla mjekësore
Sa sekonda duhet të zgjasë një puthje për një martesë të lumtur?

Sa sekonda duhet të zgjasë një puthje për një martesë të lumtur?

Lifestyle
Bontoni i udhëtimit, ja si puthen në vende të ndryshme të botës

Bontoni i udhëtimit, ja si puthen në vende të ndryshme të botës

Trend
S’ka më puthje për natë të mirë

S’ka më puthje për natë të mirë

Lifestyle
Zbuloni se si puthen shenjat e zodiakut

Zbuloni se si puthen shenjat e zodiakut

Lifestyle
Çfarë duhet të bëni nëse puthjet ose paratë ju shkaktojnë reaksione alergjike

Çfarë duhet të bëni nëse puthjet ose paratë ju shkaktojnë reaksione alergjike

Të tjera
Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

Lifestyle
“Puthja singaporiane”: Një praktikë e re seksuale që shumica nuk e dinë, por që janë zjarr i vërtetë në shtrat

“Puthja singaporiane”: Një praktikë e re seksuale që shumica nuk e dinë, por që janë zjarr i vërtetë në shtrat

Intimitet dhe Pasion
O njerëz, çfarë po ndodh: Përse më nuk po dashuroni si dikur?

O njerëz, çfarë po ndodh: Përse më nuk po dashuroni si dikur?

Lifestyle
Çfarë u bën puthja dhëmbëve tanë? Dentisti zbulon sekretin

Çfarë u bën puthja dhëmbëve tanë? Dentisti zbulon sekretin

Shëndetësi Lajme
Harrojeni larjen e dhëmbëve, puthja është po aq efektive – pohon dentisti i cili rekomandon një puthje katër minutëshe çdo ditë

Harrojeni larjen e dhëmbëve, puthja është po aq efektive – pohon dentisti i cili rekomandon një puthje katër minutëshe çdo ditë

Shëndetësi Lajme
Përdoruesja e TikTokut tregon detajin që e vërejti se ish-i fejuari po e tradhton

Përdoruesja e TikTokut tregon detajin që e vërejti se ish-i fejuari po e tradhton

Interesante
Sa shpesh puthesh me partnerin/en? Zbuloni ç’tregon kjo për lidhjen tuaj!

Sa shpesh puthesh me partnerin/en? Zbuloni ç’tregon kjo për lidhjen tuaj!

Lifestyle
Nevojë e çuditshme: Basoreksia, dëshira e parezistueshme për të puthur ose përqafuar

Nevojë e çuditshme: Basoreksia, dëshira e parezistueshme për të puthur ose përqafuar

Lifestyle
Jeni të sigurt që deri tani keni puthur siç duhet?

Jeni të sigurt që deri tani keni puthur siç duhet?

Lifestyle