LAJMI I FUNDIT:

PS

258 Artikuj

Miratohet mes debateve projektligji për Portin e Durrësit, opozita kundërshton dhe kërkon transparencë

Miratohet mes debateve projektligji për Portin e Durrësit, opozita kundërshton dhe kërkon transparencë

Shqipëri
Opozita përplaset me shumicën në Shqipëri për mandatin e deputetes Olta Xhaçka

Opozita përplaset me shumicën në Shqipëri për mandatin e deputetes Olta Xhaçka

Shqipëri
Shqetësimi për financimet ruse, zbardhet takimi i ambasadores amerikane me Ballën dhe Alibeajn

Shqetësimi për financimet ruse, zbardhet takimi i ambasadores amerikane me Ballën dhe Alibeajn

Shqipëri
Gati marrëveshja për pensionet Shqipëri-Itali, rreth 500 mijë shqiptarë do të përfitojnë

Gati marrëveshja për pensionet Shqipëri-Itali, rreth 500 mijë shqiptarë do të përfitojnë

Shqipëri
Balla së bashku me Kurtin në Athinë: Mos-liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës është një turp për BE-në

Balla së bashku me Kurtin në Athinë: Mos-liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës është një turp për BE-në

Shqipëri
Bajram Begaj zgjidhet Presidenti i ri i Shqipërisë

Bajram Begaj zgjidhet Presidenti i ri i Shqipërisë

Shqipëri
Si e mori lajmin se është kandidat për president të Shqipërisë, flet Bajram Begaj

Si e mori lajmin se është kandidat për president të Shqipërisë, flet Bajram Begaj

Shqipëri
Alibeaj: Humbëm rastin për t’i dhënë Shqipërisë një President dinjitoz

Alibeaj: Humbëm rastin për t’i dhënë Shqipërisë një President dinjitoz

Shqipëri
Zgjedhja e Presidentit të Shqipërisë, Balla: PS gati të propozojë kandidat, vazhdojmë dialogun me opozitën

Zgjedhja e Presidentit të Shqipërisë, Balla: PS gati të propozojë kandidat, vazhdojmë dialogun me opozitën

Shqipëri
Dështon raundi i tretë për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë, PS pritet të propozojë kandidatin e saj

Dështon raundi i tretë për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë, PS pritet të propozojë kandidatin e saj

Shqipëri
Zgjedhja e Presidentit të Shqipërisë, Alibeaj: Mazhoranca nuk i ka votat; Balla: Sigurojmë më shumë se 71 vota në raundin e katërt

Zgjedhja e Presidentit të Shqipërisë, Alibeaj: Mazhoranca nuk i ka votat; Balla: Sigurojmë më shumë se 71 vota në raundin e katërt

Shqipëri
Balla: Një tjetër shtet pritet të bëhet pjesë e “Ballkanit të Hapur”, thirrje Kosovës të bashkohet në këtë nismë

Balla: Një tjetër shtet pritet të bëhet pjesë e “Ballkanit të Hapur”, thirrje Kosovës të bashkohet në këtë nismë

Shqipëri
Dakordësi për zgjedhjen e Presidentin e ri të Shqipërisë, opozita ka të drejtë për propozimin e kandidatit deri në raundin e tretë

Dakordësi për zgjedhjen e Presidentin e ri të Shqipërisë, opozita ka të drejtë për propozimin e kandidatit deri në raundin e tretë

Shqipëri
Raundi i dytë i zgjedhjes së Presidentit të Shqipërisë më 23 maj, opozita kërkon të drejtë për propozimin e kandidatit

Raundi i dytë i zgjedhjes së Presidentit të Shqipërisë më 23 maj, opozita kërkon të drejtë për propozimin e kandidatit

Shqipëri
Fatos Nano për President? Sekretari i Përgjithshëm i PS-së: Asnjë nuk është i përjashtuar

Fatos Nano për President? Sekretari i Përgjithshëm i PS-së: Asnjë nuk është i përjashtuar

Shqipëri
Presidenti i ri i Shqipërisë, shtyhet nisja e procesit të zgjedhjes më 10 maj me propozim të opozitës

Presidenti i ri i Shqipërisë, shtyhet nisja e procesit të zgjedhjes më 10 maj me propozim të opozitës

Shqipëri
Rama: Do zgjidhnim Hashim Thaçin me kënaqësi president të Shqipërisë, por nuk mundemi

Rama: Do zgjidhnim Hashim Thaçin me kënaqësi president të Shqipërisë, por nuk mundemi

Shqipëri
Shtyhet procesi për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë, PS propozon raundin e parë të votimeve në Kuvend më 10 maj

Shtyhet procesi për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë, PS propozon raundin e parë të votimeve në Kuvend më 10 maj

Shqipëri
Rama: Ndërpresim çdo marrëdhënie me PD-në nëse zgjidhet kryetar Berisha

Rama: Ndërpresim çdo marrëdhënie me PD-në nëse zgjidhet kryetar Berisha

Shqipëri
PS mbledh sot Kongresin

PS mbledh sot Kongresin

Shqipëri
Haradinaj nga Tirana: Bashkë jemi më të fortë

Haradinaj nga Tirana: Bashkë jemi më të fortë

Politikë
Zgjedhja e presidentit në Shqipëri, PS: Negociata me tre grupet parlamentare

Zgjedhja e presidentit në Shqipëri, PS: Negociata me tre grupet parlamentare

Shqipëri
Deputeti socialist në Shqipëri dorëzon mandatin e deputetit

Deputeti socialist në Shqipëri dorëzon mandatin e deputetit

Shqipëri
Taulant Balla: Propozimi për presidentin e ri të Shqipërisë, para datës 24 maj

Taulant Balla: Propozimi për presidentin e ri të Shqipërisë, para datës 24 maj

Shqipëri