LAJMI I FUNDIT:

Prokurori

17 Artikuj

Rrëfimi i prokurorit se si ranë biznesmenët e fajdes në rastin “Brezovica”

Rrëfimi i prokurorit se si ranë biznesmenët e fajdes në rastin “Brezovica”

Drejtësi
Prokurori i fuqishëm amerikan qëllohet me armë, tre muaj pas vrasjes së gruas e të birit

Prokurori i fuqishëm amerikan qëllohet me armë, tre muaj pas vrasjes së gruas e të birit

Amerika
Prokurori kërkon burgim të përjetshëm për kosovarin që shkaktoi aksidentin fatal në Gjermani

Prokurori kërkon burgim të përjetshëm për kosovarin që shkaktoi aksidentin fatal në Gjermani

Kronika e Zezë
Prokuroria dyshon se burri e hodhi gruan nga vetura

Prokuroria dyshon se burri e hodhi gruan nga vetura

Kosovë
Prokurori jep detajet për vrasjen e të riut në Lipjan, policia në kërkim të vrasësit

Prokurori jep detajet për vrasjen e të riut në Lipjan, policia në kërkim të vrasësit

Kronika e Zezë
Abazi: Këta buxhetin e shtetit e çojnë në raki, e të mbesin në qafë pse prokurori heton

Abazi: Këta buxhetin e shtetit e çojnë në raki, e të mbesin në qafë pse prokurori heton

Kosovë
Dëshmitari sulmon prokurorin brenda gjykatës në Prishtinë

Dëshmitari sulmon prokurorin brenda gjykatës në Prishtinë

Kosovë
Prokuroria kërkon rigjykim për plagosjen e katërfishtë në Pejë

Prokuroria kërkon rigjykim për plagosjen e katërfishtë në Pejë

Drejtësi
Prokurori i EULEX-it: Trafikantët e Ballkanit funksionojnë në stilin italian (Video)

Prokurori i EULEX-it: Trafikantët e Ballkanit funksionojnë në stilin italian (Video)

Drejtësi
Prokurori kërkon rritjen e dënimit për aktivistët e VV-së

Prokurori kërkon rritjen e dënimit për aktivistët e VV-së

Drejtësi
Prokurori thotë se të akuzuarit iu gjetën fotografi të Bin Ladenit dhe Lavdrim Muhaxherit

Prokurori thotë se të akuzuarit iu gjetën fotografi të Bin Ladenit dhe Lavdrim Muhaxherit

Drejtësi
I ulet paga gjyqtarit që ka dal në drekë me një prokuror dhe një të akuzuar

I ulet paga gjyqtarit që ka dal në drekë me një prokuror dhe një të akuzuar

Drejtësi
Kryeprokurori i Shtetit urdhëron ekspertizë mjekoligjore të trupit të vajzës së policit

Kryeprokurori i Shtetit urdhëron ekspertizë mjekoligjore të trupit të vajzës së policit

Drejtësi
Molliqaj publikon dy fotografi, aty shihet prokurori “duke fjetur në seancë” (Foto)

Molliqaj publikon dy fotografi, aty shihet prokurori “duke fjetur në seancë” (Foto)

Kosovë
Egjipt, prokurori urdhëron lirimin e ish presidentit Hosni Mubarak

Egjipt, prokurori urdhëron lirimin e ish presidentit Hosni Mubarak

Nga Bota
Qytetari i jep 200 mijë lekë prokurorit për të rimarrë kamionin e bllokuar

Qytetari i jep 200 mijë lekë prokurorit për të rimarrë kamionin e bllokuar

Shqipëri
Moment shokues në Gjykatë, pedofili tenton të therë prokurorin (Video)

Moment shokues në Gjykatë, pedofili tenton të therë prokurorin (Video)

Nga Bota