LAJMI I FUNDIT:

Prishtinë

3487 Artikuj

Operacioni “Shtigjet”, policia konfiskon drogë, vetura, armë, telefona dhe arreston tre persona në Prishtinë

Operacioni “Shtigjet”, policia konfiskon drogë, vetura, armë, telefona dhe arreston tre persona në Prishtinë

Kosovë
Prishtinë, gjendet një mjet i pashpërthyer në oborrin e një shtëpie

Prishtinë, gjendet një mjet i pashpërthyer në oborrin e një shtëpie

Kronika e Zezë
Ngjarje e pazakontë, një grua rrah një kalimtare të rastit në Prishtinë dhe sulmon një tjetër

Ngjarje e pazakontë, një grua rrah një kalimtare të rastit në Prishtinë dhe sulmon një tjetër

Kronika e Zezë
Policia konfirmon shpërthimin në Prishtinë, ishte granatë dore dhe gjashtë vetura u dëmtuan

Policia konfirmon shpërthimin në Prishtinë, ishte granatë dore dhe gjashtë vetura u dëmtuan

Kosovë
Shpërthim në Lagjen e Universitetit në Prishtinë, Policia në vendngjarje

Shpërthim në Lagjen e Universitetit në Prishtinë, Policia në vendngjarje

Kronika e Zezë
Grabitje në tentativë në Prishtinë, një person i maskuar dhe nën kërcënimin e thikës tentoi të grabiste një kasafortë  

Grabitje në tentativë në Prishtinë, një person i maskuar dhe nën kërcënimin e thikës tentoi të grabiste një kasafortë  

Kronika e Zezë
Një nënë në Prishtinë: Nuk kam me çka ta gatuaj drekën e Bajramit

Një nënë në Prishtinë: Nuk kam me çka ta gatuaj drekën e Bajramit

Sociale
​Sulmuan fizikisht një punëtor të burgut, arrestohen katër persona në Prishtinë

​Sulmuan fizikisht një punëtor të burgut, arrestohen katër persona në Prishtinë

Kronika e Zezë
Burri kanosi me jetë gruan e tij në Prishtinë

Burri kanosi me jetë gruan e tij në Prishtinë

Kronika e Zezë
Ia vjedhin veturën një gruas në Prishtinë, thotë se e kishte dhe një fustan

Ia vjedhin veturën një gruas në Prishtinë, thotë se e kishte dhe një fustan

Kronika e Zezë
Ndërron jetë këmbësorja që u godit nga një motoçikletë në Prishtinë

Ndërron jetë këmbësorja që u godit nga një motoçikletë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Prishtinë, nën kërcënimin e thikës kishte kryer një grabitje

Arrestohet një person në Prishtinë, nën kërcënimin e thikës kishte kryer një grabitje

Kronika e Zezë
Mosmarrëveshje rreth një pagese, një person i godet me veturë dy punëtorë

Mosmarrëveshje rreth një pagese, një person i godet me veturë dy punëtorë

Kronika e Zezë
Një person në Prishtinë largon nga shtëpia kunatën me dy fëmijët e saj

Një person në Prishtinë largon nga shtëpia kunatën me dy fëmijët e saj

Kronika e Zezë
Aktakuzë ndaj çiftit në Prishtinë pasi sulmuan dy gazetare

Aktakuzë ndaj çiftit në Prishtinë pasi sulmuan dy gazetare

Drejtësi
Tentim vrasje në Prishtinë, policia arreston të dyshuarin

Tentim vrasje në Prishtinë, policia arreston të dyshuarin

Kronika e Zezë
Ndalohet për 48 orë e dyshuara që sulmoi dy gazetaret në Prishtinë

Ndalohet për 48 orë e dyshuara që sulmoi dy gazetaret në Prishtinë

Kosovë
Dyshohet se prezantoi leje qëndrimi të falsifikuar të Britanisë së Madhe në aeroportin e Prishtinës, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Dyshohet se prezantoi leje qëndrimi të falsifikuar të Britanisë së Madhe në aeroportin e Prishtinës, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Kronika e Zezë
Rrezikim i sigurisë në punë, ndalohen punimet në një objekt në ndërtim në Hajvali

Rrezikim i sigurisë në punë, ndalohen punimet në një objekt në ndërtim në Hajvali

Kosovë
Plaçkitet shtëpia e avokatit Bajram Kelmendit

Plaçkitet shtëpia e avokatit Bajram Kelmendit

Kronika e Zezë
Djegia e trafos, mbesin pa rrymë disa lagje të Prishtinës

Djegia e trafos, mbesin pa rrymë disa lagje të Prishtinës

Kosovë
Pa rrip të sigurimit, pa regjistrim të veturës e me telefon – Policia shqipton gjobat e para me Ligjin e ri

Pa rrip të sigurimit, pa regjistrim të veturës e me telefon – Policia shqipton gjobat e para me Ligjin e ri

Elfije Boletini
Digjet një trafo në afërsi të stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë

Digjet një trafo në afërsi të stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë

Kronika e Zezë
Tahiri: Të revokohet vendimi për barnatoret në Prishtinë, po dëmtohen të moshuarit

Tahiri: Të revokohet vendimi për barnatoret në Prishtinë, po dëmtohen të moshuarit

Prishtina