LAJMI I FUNDIT:

Prezervativi

12 Artikuj

Gjinekologu ka bërë prezervativin e parë për të dy gjinitë: “Sapo ta vësh, nuk e ndien fare”

Gjinekologu ka bërë prezervativin e parë për të dy gjinitë: “Sapo ta vësh, nuk e ndien fare”

Shëndetësi Lajme
Gjashtë arsye pse një prezervativ me siguri mund të shqyhet – dhe si ta parandaloni atë

Gjashtë arsye pse një prezervativ me siguri mund të shqyhet – dhe si ta parandaloni atë

Të tjera
Përse nuk duhet ta mbani prezervativin në kuletë apo në xhep

Përse nuk duhet ta mbani prezervativin në kuletë apo në xhep

Intimitet dhe Pasion
Paralajmërimi i mjekëve për të gjithë meshkujt: Pushoni të bëni këtë gjë me prezervativin, sepse është rrezik!

Paralajmërimi i mjekëve për të gjithë meshkujt: Pushoni të bëni këtë gjë me prezervativin, sepse është rrezik!

Shëndetësi Lajme
Ka vendosur prezervativin në frigorifer dhe ka përftuar diçka që çdo femër do t’i jetë falënderuese

Ka vendosur prezervativin në frigorifer dhe ka përftuar diçka që çdo femër do t’i jetë falënderuese

Për nënat
10 këshilla që ‘ZOGU’ juaj të jetë i lumtur dhe i kënaqur

10 këshilla që ‘ZOGU’ juaj të jetë i lumtur dhe i kënaqur

Këshilla dhe arsye
Ja sa është normale të zgjasë një akt seksual

Ja sa është normale të zgjasë një akt seksual

Intimitet dhe Pasion
Ky prezervativ quhet LEJLEK! Në vend që të mbrojë nga shtatzënia, ai sjell BEBE! (Video)

Ky prezervativ quhet LEJLEK! Në vend që të mbrojë nga shtatzënia, ai sjell BEBE! (Video)

Shëndetësi Lajme
Si ta vendosni prezervativin? (Video)

Si ta vendosni prezervativin? (Video)

Intimitet dhe Pasion
U ça prezervativi? Ja çfarë të bëni

U ça prezervativi? Ja çfarë të bëni

Këshilla mjekësore
Këtë e dimë tashmë: Ja ku e ka fundin vagjina

Këtë e dimë tashmë: Ja ku e ka fundin vagjina

Të tjera
Ajo që dinit për seksin oral nuk është aspak e vërtetë!

Ajo që dinit për seksin oral nuk është aspak e vërtetë!

Lifestyle