LAJMI I FUNDIT:

PR Artikuj

1183 Artikuj

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Apliko tani për Bootcamp ekskluziv nga Alan Greenberg, ish-drejtori për Edukim në Apple

Apliko tani për Bootcamp ekskluziv nga Alan Greenberg, ish-drejtori për Edukim në Apple

Kolegji Universum
Kompanitë e sigurimeve: A po ju ofrojnë çka ju duhet?

Kompanitë e sigurimeve: A po ju ofrojnë çka ju duhet?

VALICON
Ndriçohet Birra Peja për 16-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Ndriçohet Birra Peja për 16-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Kosovë
Zgjidhni Telegrafi Jobs për të ju ndihmuar në ndërtimin e karrierës suaj – klikoni këtu dhe filloni të aplikoni sot!

Zgjidhni Telegrafi Jobs për të ju ndihmuar në ndërtimin e karrierës suaj – klikoni këtu dhe filloni të aplikoni sot!

Telegrafi Jobs
Elen Solar – lider në energji solare në Ballkan

Elen Solar – lider në energji solare në Ballkan

Elen
Pasurojeni përvojën tuaj të argëtimit me televizorët TCL

Pasurojeni përvojën tuaj të argëtimit me televizorët TCL

Neptun
Hulumtuesja e Tribunalit të Hagës për krimet e luftës në ish-Jugosllavi, Nevenka Tromp, mbanë ligjëratë publike në UNI – Universum International College

Hulumtuesja e Tribunalit të Hagës për krimet e luftës në ish-Jugosllavi, Nevenka Tromp, mbanë ligjëratë publike në UNI – Universum International College

Kolegji Universum
Kapni zbritjen – atletet Nike për meshkuj tash me zbritje në Telegrafi Deals!

Kapni zbritjen – atletet Nike për meshkuj tash me zbritje në Telegrafi Deals!

Melodia Px
Humbja e peshës me Lipo Dieta e mundshme edhe në Kosovë – Kombinim i shkencës dhe natyrës

Humbja e peshës me Lipo Dieta e mundshme edhe në Kosovë – Kombinim i shkencës dhe natyrës

Lipodiet.al
Super zbritje për Festën e Pavarësisë së Kosovës vetëm në EmonaCenter!

Super zbritje për Festën e Pavarësisë së Kosovës vetëm në EmonaCenter!

Emona Center
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
16 Vjet Pavarësi – kënaqu në Vitaland për Pavarësi

16 Vjet Pavarësi – kënaqu në Vitaland për Pavarësi

Vitaland
Andrra – partneri juaj virtual në çdo hap të shtatzënisë dhe prindërimit!

Andrra – partneri juaj virtual në çdo hap të shtatzënisë dhe prindërimit!

Andrra
Cilat janë veshjet që tregojnë karakter tek burrat

Cilat janë veshjet që tregojnë karakter tek burrat

Melodia Px
…u dëshmua edhe njëherë – Viva Fresh Store është Numër 1. për cilësi në Kosovë!

…u dëshmua edhe njëherë – Viva Fresh Store është Numër 1. për cilësi në Kosovë!

Viva Fresh Store
Kush e fiton Porsche-n?

Kush e fiton Porsche-n?

Patos Kosova
Dashuria ishte në ajër dje në Prishtinë teksa IPKO festoi festën e Shën Valentinit në mënyrë të veçantë! 

Dashuria ishte në ajër dje në Prishtinë teksa IPKO festoi festën e Shën Valentinit në mënyrë të veçantë! 

IPKO
Festo pavarësinë e Kosovës në Grand Blue Fafa Resort

Festo pavarësinë e Kosovës në Grand Blue Fafa Resort

Fafa Resort
Keiretsu Forum SEE sjell në Tiranë Launchub dhe Vitosha Ventures – zbulohen 100 milionë euro potencial në kapitalin venture 

Keiretsu Forum SEE sjell në Tiranë Launchub dhe Vitosha Ventures – zbulohen 100 milionë euro potencial në kapitalin venture 

Keiretsu Forum SEE
Ordinanca Logopedike Diell – ndryshimi që ju mungonte për zhvillim personal dhe sfidat emocionale

Ordinanca Logopedike Diell – ndryshimi që ju mungonte për zhvillim personal dhe sfidat emocionale

Ordinanca Logopedike Diell
Kompleksi “Garden Buildings” nga Pozhegu Brothers tani me pranim teknik për objektet L9 dhe L10

Kompleksi “Garden Buildings” nga Pozhegu Brothers tani me pranim teknik për objektet L9 dhe L10

Pozhegu Brothers
Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”

Cineplexx Prishtina sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Dy Gisht Mjaltë 2”

Cineplexx