LAJMI I FUNDIT:

Porto

560 Artikuj

Luzern ia vendos çmimin, Jashari në verë do ta bëj hapin e madh në karrierë

Luzern ia vendos çmimin, Jashari në verë do ta bëj hapin e madh në karrierë

Ndërkombëtare
Conceicao bëri veprim të ulët ndaj Inzaghit në përfundim të ndeshjes Porto-Inter

Conceicao bëri veprim të ulët ndaj Inzaghit në përfundim të ndeshjes Porto-Inter

Liga e Kampionëve
Inzaghi pas kualifikimit të Interit: Jam shumë i lumtur, krenarë me lojtarët

Inzaghi pas kualifikimit të Interit: Jam shumë i lumtur, krenarë me lojtarët

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Porto 0-0 Inter, portierët të pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Porto 0-0 Inter, portierët të pakalueshëm

Liga e Kampionëve
Interi eliminon Porton falë rezultatit nga ndeshja e parë

Interi eliminon Porton falë rezultatit nga ndeshja e parë

Liga e Kampionëve
Porto dhe Interi zhvillojnë ndeshjen kthyese të tetës së finales – formacionet zyrtare

Porto dhe Interi zhvillojnë ndeshjen kthyese të tetës së finales – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Interi ka komoditetin nga ndeshja e parë ndaj Portos, por sonte përcaktohet çerekfinalisti – formacionet e mundshme

Interi ka komoditetin nga ndeshja e parë ndaj Portos, por sonte përcaktohet çerekfinalisti – formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon edhe këtë javë – dy ndeshje interesante zhvillohen sot

Liga e Kampionëve vazhdon edhe këtë javë – dy ndeshje interesante zhvillohen sot

Liga e Kampionëve
Nga Bayern Munich te Real Madridi dhe Interi – Zbulohen shanset e klubeve që mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve këtë vit

Nga Bayern Munich te Real Madridi dhe Interi – Zbulohen shanset e klubeve që mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve këtë vit

Liga e Kampionëve
Onana dhe Calhanoglu shpjegojnë grindjen me Dzekon në fushë gjatë ndeshjes ndaj Portos

Onana dhe Calhanoglu shpjegojnë grindjen me Dzekon në fushë gjatë ndeshjes ndaj Portos

Liga e Kampionëve
Nuk ndalen zënkat mes lojtarëve të Interit – tani ishte radha e Onanas dhe Dzekos, futet në mes Calhanoglu

Nuk ndalen zënkat mes lojtarëve të Interit – tani ishte radha e Onanas dhe Dzekos, futet në mes Calhanoglu

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Porto, Onana i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Porto, Onana i pakalueshëm

Liga e Kampionëve
Interi merr fitoren ndaj Portos me një gol të vonshëm

Interi merr fitoren ndaj Portos me një gol të vonshëm

Liga e Kampionëve
Interi përballë Portos në sfidën e parë të 1/8 së finales – formacionet zyrtare

Interi përballë Portos në sfidën e parë të 1/8 së finales – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: Inter – Porto

Formacionet e mundshme: Inter – Porto

Liga e Kampionëve
Dy ndeshje interesante zhvillohen në të tetën e Ligës së Kampionëve

Dy ndeshje interesante zhvillohen në të tetën e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Inzaghi paralajmëron Porton para takimit me Interit në të tetën e Ligës së Kampionëve

Inzaghi paralajmëron Porton para takimit me Interit në të tetën e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Suksesi në Ligën e Kampionëve mund të ndryshojë fatin e Interit

Suksesi në Ligën e Kampionëve mund të ndryshojë fatin e Interit

Liga e Kampionëve
Po rikthehet Liga e Kampionëve, me të rikthehen edhe parashikimet se kush është favoriti për ta fituar garën më të madhe për klube në Evropë

Po rikthehet Liga e Kampionëve, me të rikthehen edhe parashikimet se kush është favoriti për ta fituar garën më të madhe për klube në Evropë

Liga e Kampionëve
Pepe do ta vazhdojë kontratën me Porton dhe do të luajë deri në moshën 42 vjeçare

Pepe do ta vazhdojë kontratën me Porton dhe do të luajë deri në moshën 42 vjeçare

Ligat tjera
Renditja e UEFA-s për top dhjetë skuadrat më të mira në sezonin 2022/23

Renditja e UEFA-s për top dhjetë skuadrat më të mira në sezonin 2022/23

Ndërkombëtare
Marotta e quan kundërshtar të lehtë Porton, derisa e pranon se e merituan humbjen ndaj Juventusit

Marotta e quan kundërshtar të lehtë Porton, derisa e pranon se e merituan humbjen ndaj Juventusit

Serie A
Hidhet shorti i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – përballje të zjarrta me dy super derbi

Hidhet shorti i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – përballje të zjarrta me dy super derbi

Liga e Kampionëve
Simulohet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e eliminimit direkt: Tre derbi, shumë me fat disa nga skuadrat e mëdha

Simulohet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e eliminimit direkt: Tre derbi, shumë me fat disa nga skuadrat e mëdha

Liga e Kampionëve