LAJMI I FUNDIT:

Porto

640 Artikuj

Mehdi Taremi nuk i ndalë lotët në ndeshjen e fundit me Porton – do t’i bashkohet Interit

Mehdi Taremi nuk i ndalë lotët në ndeshjen e fundit me Porton – do t’i bashkohet Interit

Serie A
Inzaghi gëzon tifozët e Interit me transfeirmin e ri: Po, ai ka nënshkruar me ne

Inzaghi gëzon tifozët e Interit me transfeirmin e ri: Po, ai ka nënshkruar me ne

Serie A
Mbahet mend si një ndër trajnerët më të dobët në histori të Chelseat, tani është bërë president i Portos

Mbahet mend si një ndër trajnerët më të dobët në histori të Chelseat, tani është bërë president i Portos

Ligat tjera
Janë 11 klube nga Evropa që kanë siguruar një vend në Kupën e Botës për klube, mbetet vetëm edhe një biletë

Janë 11 klube nga Evropa që kanë siguruar një vend në Kupën e Botës për klube, mbetet vetëm edhe një biletë

Ligat tjera
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
Juventusi vëzhgoi nga afër mbrojtësin e majtë në ndeshjen Angli – Brazil

Juventusi vëzhgoi nga afër mbrojtësin e majtë në ndeshjen Angli – Brazil

Serie A
Gjiganti evropian i ka borxh miliona euro Jorge Mendesit – nuk e ka paguar me vite

Gjiganti evropian i ka borxh miliona euro Jorge Mendesit – nuk e ka paguar me vite

Ligat tjera
Dyshime se Rice e bëri në shortëse në duelin e vështirë me Porton – vjen përgjigja nga anglezi

Dyshime se Rice e bëri në shortëse në duelin e vështirë me Porton – vjen përgjigja nga anglezi

Liga e Kampionëve
Jo vetëm Artetan – Conceicao akuzoi dy trajnerë të tjerë të Ligës Premier për ofendime

Jo vetëm Artetan – Conceicao akuzoi dy trajnerë të tjerë të Ligës Premier për ofendime

Liga e Kampionëve
Zbulohet çfarë i tha Arteta trajnerit të Portos që çoi në një sherr të tensionuar

Zbulohet çfarë i tha Arteta trajnerit të Portos që çoi në një sherr të tensionuar

Liga e Kampionëve
Dramë në ‘Emirates’, Arsenali eliminon Porton pas ekzekutimit të penalltive

Dramë në ‘Emirates’, Arsenali eliminon Porton pas ekzekutimit të penalltive

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Arsenali për rikthim, Porto për befasi

Formacionet zyrtare: Arsenali për rikthim, Porto për befasi

Liga e Kampionëve
Arsenali është i detyruar të ndryshojë emrin e stadiumit për ndeshjen me Porton

Arsenali është i detyruar të ndryshojë emrin e stadiumit për ndeshjen me Porton

Liga e Kampionëve
Arsenali do të eliminohet nga dy gara brenda një nate nëse pësojnë humbje ndaj Portos

Arsenali do të eliminohet nga dy gara brenda një nate nëse pësojnë humbje ndaj Portos

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve: Dy përballje interesante në Ligën e Kampionëve

Dita e ndeshjeve: Dy përballje interesante në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Liverpooli ka shprehur interesim të fortë për lojtarin që po cilësohet si ‘Mascherano i ardhshëm’

Liverpooli ka shprehur interesim të fortë për lojtarin që po cilësohet si ‘Mascherano i ardhshëm’

Premier League
Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve, Interi me më së shumti lojtarë

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve, Interi me më së shumti lojtarë

Liga e Kampionëve
Arteta tregon dobësitë e Arsenalit pas humbjes nga Porto

Arteta tregon dobësitë e Arsenalit pas humbjes nga Porto

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Porto 1-0 Arsenal

Notat e lojtarëve: Porto 1-0 Arsenal

Liga e Kampionëve
Porto ndëshkon Arsenalin në sekondat e fundit – ndeshja e dytë në Londër premton spektakël

Porto ndëshkon Arsenalin në sekondat e fundit – ndeshja e dytë në Londër premton spektakël

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Arsenali synon fitore në Portugali përballë Portos

Formacionet zyrtare: Arsenali synon fitore në Portugali përballë Portos

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve: Dy super përballje luhen në Ligën e Kampionëve

Dita e ndeshjeve: Dy super përballje luhen në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Superkompjuteri zbulon favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon – befasi në renditje dhe përqindje

Superkompjuteri zbulon favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon – befasi në renditje dhe përqindje

Liga e Kampionëve