LAJMI I FUNDIT:

Porsche Cayenne

38 Artikuj

Porsche konfirmoi se gjenerata e ardhshme modelit Cayenne do të fuqizohet vetëm nga motorë elektrikë

Porsche konfirmoi se gjenerata e ardhshme modelit Cayenne do të fuqizohet vetëm nga motorë elektrikë

Modelet e Reja
Porschet e vjetra tani mund të marrin teknologjinë më të fundit të info-argëtimit

Porschet e vjetra tani mund të marrin teknologjinë më të fundit të info-argëtimit

Auto Lajme
BMW X5, Porsche Cayenne dhe Range Rover matin forcat në sfidën e “off-road”

BMW X5, Porsche Cayenne dhe Range Rover matin forcat në sfidën e “off-road”

Auto Lajme
Porsche zbulon imazhet e prototipit të kabrioletit nga Cayenne

Porsche zbulon imazhet e prototipit të kabrioletit nga Cayenne

Auto Lajme
Një burrë në Kinë i vuri flakën veturës Porsche Cayenne gjatë furnizimit me karburant, ndërsa një grua ishte ende brenda saj

Një burrë në Kinë i vuri flakën veturës Porsche Cayenne gjatë furnizimit me karburant, ndërsa një grua ishte ende brenda saj

Auto Lajme
Porsche po përgatit pajisje që mund të kënaqin pronarët e Cayennet

Porsche po përgatit pajisje që mund të kënaqin pronarët e Cayennet

Auto Lajme
Ia gërvishti qëllimisht Porsche Cayenne në vlerë 100 mijë dollarë, vetëm sepse i kishte ‘spërkatur’ qenin, derisa ishin duke ecur në shi

Ia gërvishti qëllimisht Porsche Cayenne në vlerë 100 mijë dollarë, vetëm sepse i kishte ‘spërkatur’ qenin, derisa ishin duke ecur në shi

Dështime
Porsche vjen me dy modele të reja, Cayenne GTS dhe GTS Coupe

Porsche vjen me dy modele të reja, Cayenne GTS dhe GTS Coupe

Auto Lajme
Fillon testimi i makinës tërësisht autonome nga Porsche, do të kalojë kohë e konsiderueshme derisa të del në rrugë

Fillon testimi i makinës tërësisht autonome nga Porsche, do të kalojë kohë e konsiderueshme derisa të del në rrugë

Modelet e Reja
Aston Martin shfaq për herë të parë makinën e parë SUV

Aston Martin shfaq për herë të parë makinën e parë SUV

Modelet e Reja
Më i fuqishmi Porsche Cayenne është hibrid me 670 kuaj fuqi

Më i fuqishmi Porsche Cayenne është hibrid me 670 kuaj fuqi

Modelet e Reja
Aeroplani që peshon 150 ton u tërhoq nga një Mini Cooper (Video)

Aeroplani që peshon 150 ton u tërhoq nga një Mini Cooper (Video)

Auto Fun
Cayenne i ri do të ketë tre opsione motorësh (Foto)

Cayenne i ri do të ketë tre opsione motorësh (Foto)

Modelet e Reja
Lamborghini Urus dëshiron titullin e makinës SUV më të shpejtë (Foto)

Lamborghini Urus dëshiron titullin e makinës SUV më të shpejtë (Foto)

Modelet e Reja
Porsche Cayenne do të pësojë ndryshime ekstreme (Foto)

Porsche Cayenne do të pësojë ndryshime ekstreme (Foto)

Modelet e Reja
Skica e Porsche Cayenne, rrjedhën më parë se që pritej (Foto)

Skica e Porsche Cayenne, rrjedhën më parë se që pritej (Foto)

Modelet e Reja
Lotus po bëhet rival i fuqishëm për prodhuesit e veturave luksoze (Foto)

Lotus po bëhet rival i fuqishëm për prodhuesit e veturave luksoze (Foto)

Modelet e Reja
Volkswagen do të investojë dy miliardë dollarë, në rrjetin për mbushjen e makinave elektrike (Foto)

Volkswagen do të investojë dy miliardë dollarë, në rrjetin për mbushjen e makinave elektrike (Foto)

Auto Lajme
Vetura luksoze mbi 90 mijë dollarëshe “kapet” në Australi, në të ka një “gabim të turpshëm” (Foto)

Vetura luksoze mbi 90 mijë dollarëshe “kapet” në Australi, në të ka një “gabim të turpshëm” (Foto)

Dështime
Rritja e shitjeve të Porsche 911, tregon se ende ka kërkesë për makinat sportive (Foto)

Rritja e shitjeve të Porsche 911, tregon se ende ka kërkesë për makinat sportive (Foto)

Auto Lajme
Hyri në sallon me Porschen e 200 mijë eurove, sepse ia dërguan pa opsionet shtesë (Video)

Hyri në sallon me Porschen e 200 mijë eurove, sepse ia dërguan pa opsionet shtesë (Video)

Auto Fun
Pas pamjes së jashtme, zbulohet edhe enterieri që do të ketë Porsche Macan i ri (Foto)

Pas pamjes së jashtme, zbulohet edhe enterieri që do të ketë Porsche Macan i ri (Foto)

Modelet e Reja
Në kërkim të keqbërësit që i vuri flakën një Porsche Cayenne (Video)

Në kërkim të keqbërësit që i vuri flakën një Porsche Cayenne (Video)

Ngjarje
Volkswagen planifikon ta rikthejë fuqishëm modelin Touareg (Foto)

Volkswagen planifikon ta rikthejë fuqishëm modelin Touareg (Foto)

Modelet e Reja