LAJMI I FUNDIT:

Policia

693 Artikuj

Gjenden eshtrat e të miturit pas shtatë vitesh, Polica zbardh vrasjen në Lezhë

Gjenden eshtrat e të miturit pas shtatë vitesh, Polica zbardh vrasjen në Lezhë

Shqipëri
Policia australiane bënë thirrje kundër vozitjes në gjendje të dehur, por jo të gjithë i përgjigjen thirrjes

Policia australiane bënë thirrje kundër vozitjes në gjendje të dehur, por jo të gjithë i përgjigjen thirrjes

Auto Lajme
Qeni ia zbuloi 100 kilogramë drogë në garazh – arrestohet shqiptari në Itali

Qeni ia zbuloi 100 kilogramë drogë në garazh – arrestohet shqiptari në Itali

Shqipëri
Policia australiane konfiskon 31 vetura klasike në aksionin e anti drogës

Policia australiane konfiskon 31 vetura klasike në aksionin e anti drogës

Auto Fun
Shefi i policisë japoneze do të japë dorëheqje, për shkak të atentatit që kishte ndodhur mbi Shinzo Aben

Shefi i policisë japoneze do të japë dorëheqje, për shkak të atentatit që kishte ndodhur mbi Shinzo Aben

Azia
Policia shkon në kopshtin zoologjik pasi majmuni i thirri aksidentalisht

Policia shkon në kopshtin zoologjik pasi majmuni i thirri aksidentalisht

Trend
Neutralizohet banda që për tetë muaj udhëhoqi me stacionin e rrejshëm të policisë në Indi, merrnin mito nga banorët – u premtonin punë dhe apartamente

Neutralizohet banda që për tetë muaj udhëhoqi me stacionin e rrejshëm të policisë në Indi, merrnin mito nga banorët – u premtonin punë dhe apartamente

Azia
Arrestohet 50 vjeçari në Tiranë, rrahu djalin dhe dogji më pas shtëpinë

Arrestohet 50 vjeçari në Tiranë, rrahu djalin dhe dogji më pas shtëpinë

Shqipëri
E lajmëruan me mesazh për tritolin, detaje të tjera nga shpërthimi i makinës në Shkodër

E lajmëruan me mesazh për tritolin, detaje të tjera nga shpërthimi i makinës në Shkodër

Shqipëri
Makina përplas biçikletën në Fier, ndërron jetë i mituri

Makina përplas biçikletën në Fier, ndërron jetë i mituri

Shqipëri
Zjarr në spitalin e Sarandës, digjet reparti i radiologjisë

Zjarr në spitalin e Sarandës, digjet reparti i radiologjisë

Shqipëri
Policia gjen 300 mijë dollarë para cash dhe 350 kg kokainë në shtëpinë e shqiptarit në Brazil

Policia gjen 300 mijë dollarë para cash dhe 350 kg kokainë në shtëpinë e shqiptarit në Brazil

Shqipëri
Sekuestrohen rreth 4 mijë karta SIM angleze në aeroportin e Tiranës, dyshohet për aktivitet në fushën e mashtrimit kompjuterik

Sekuestrohen rreth 4 mijë karta SIM angleze në aeroportin e Tiranës, dyshohet për aktivitet në fushën e mashtrimit kompjuterik

Shqipëri
A e dini pse një polic të prek gjithmonë makinën kur të ndalon? Përgjigjja do t’ju habisë!

A e dini pse një polic të prek gjithmonë makinën kur të ndalon? Përgjigjja do t’ju habisë!

Trend
Braziliani humb jetën pasi dyshohet se oficerët e futën brenda një makine të mbushur me gaz

Braziliani humb jetën pasi dyshohet se oficerët e futën brenda një makine të mbushur me gaz

Amerika Latine
Vrasja në Klinë dyshohet se erdhi pas një mosmarrëveshjeje në Itali

Vrasja në Klinë dyshohet se erdhi pas një mosmarrëveshjeje në Itali

Elfije Boletini
Policia konfirmon se është duke hetuar incidentin kur Ronaldo theu telefonin e tifozit të mitur të Evertonit

Policia konfirmon se është duke hetuar incidentin kur Ronaldo theu telefonin e tifozit të mitur të Evertonit

Premier League
Zbarkoi në Kosovë njësiti përforcues i EULEX-it prej 92 policësh

Zbarkoi në Kosovë njësiti përforcues i EULEX-it prej 92 policësh

Siguri
Pritet dita e dytë e protestës kundër rritjes së çmimit të naftës në Shqipëri

Pritet dita e dytë e protestës kundër rritjes së çmimit të naftës në Shqipëri

Shqipëri
Kështu mund ta dijë policia që po drejtoni veturën në gjendje të dehur – edhe para se t’ju ndalojë

Kështu mund ta dijë policia që po drejtoni veturën në gjendje të dehur – edhe para se t’ju ndalojë

Lifestyle
Operacioni i gjerë i agjencive evropiane godet bandën shqiptare të kokainës, 45 të arrestuar

Operacioni i gjerë i agjencive evropiane godet bandën shqiptare të kokainës, 45 të arrestuar

Shqipëri
Goditet banda kriminale shqiptare në Belgjikë, 30 të arrestuar

Goditet banda kriminale shqiptare në Belgjikë, 30 të arrestuar

Shqipëri
U filmua duke rrahur punonjësin e një parkingu privat, kërkohet suspendimi i zëvendëskomandantit të njësisë speciale në Sarajevë

U filmua duke rrahur punonjësin e një parkingu privat, kërkohet suspendimi i zëvendëskomandantit të njësisë speciale në Sarajevë

Bosnja
Dy oficerë policie në Uells janë duke u hetuar pasi dyshohet se zhvilluan garë me makinat e tyre patrulluese

Dy oficerë policie në Uells janë duke u hetuar pasi dyshohet se zhvilluan garë me makinat e tyre patrulluese

Evropa