LAJMI I FUNDIT:

Policia serbe

47 Artikuj

Pa qenë fare në luftë, serbët arrestojnë qytetarin e Kosovës dhe e akuzojnë për krime lufte

Pa qenë fare në luftë, serbët arrestojnë qytetarin e Kosovës dhe e akuzojnë për krime lufte

Siguri
MPJD ka njoftuar QUINT-in për arrestimin e qytetarit të Kosovës nga autoritetet serbe

MPJD ka njoftuar QUINT-in për arrestimin e qytetarit të Kosovës nga autoritetet serbe

Kosovë
Policia serbe e dërgon në paraburgim mërgimtarin nga Gjakova që e arrestoi në kufi

Policia serbe e dërgon në paraburgim mërgimtarin nga Gjakova që e arrestoi në kufi

Siguri
“Marrje në pyetje e maltretim”, i riu nga Gjilani rrëfen për ndalimin në kufijtë e Serbisë

“Marrje në pyetje e maltretim”, i riu nga Gjilani rrëfen për ndalimin në kufijtë e Serbisë

Kosovë
MPB: Serbia ka ndaluar sot 10 pjesëtarë të Policisë së Kosovës, pesë nuk janë liruar ende

MPB: Serbia ka ndaluar sot 10 pjesëtarë të Policisë së Kosovës, pesë nuk janë liruar ende

Siguri
Policia demanton raportimet se forcat serbe kanë hyrë në territorin e Kosovës: Patrullim i zakonshëm i KFOR-it me autoritetet serbe

Policia demanton raportimet se forcat serbe kanë hyrë në territorin e Kosovës: Patrullim i zakonshëm i KFOR-it me autoritetet serbe

Kosovë
Pasi bëri homazhe në Prekaz, policia serbe ndalon në Merdar vajzën e Sanduloviqit

Pasi bëri homazhe në Prekaz, policia serbe ndalon në Merdar vajzën e Sanduloviqit

Kosovë
Serbia thotë se ka zbuluar armë në një makinë me targa RKS

Serbia thotë se ka zbuluar armë në një makinë me targa RKS

Kosovë
Ish-hetuesi nga Beogradi pranon se kishte mbuluar krimet serbe në Kosovë: Kryqin e gdhendur në ballin e shqiptarit e mbulova me baltë, që të mos na bombardonte NATO

Ish-hetuesi nga Beogradi pranon se kishte mbuluar krimet serbe në Kosovë: Kryqin e gdhendur në ballin e shqiptarit e mbulova me baltë, që të mos na bombardonte NATO

Serbia
Opozitarja serbe Stojkoviq: Qeveria në Beograd është shumë nervoze, regjimi i Vuçiqit po e përdor Kuvendin dhe policinë si institucione propaganduese

Opozitarja serbe Stojkoviq: Qeveria në Beograd është shumë nervoze, regjimi i Vuçiqit po e përdor Kuvendin dhe policinë si institucione propaganduese

Serbia
Lirohen personat që u arrestuan në Merdar nga Policia e Serbisë

Lirohen personat që u arrestuan në Merdar nga Policia e Serbisë

Elfije Boletini