LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shtetit

1096 Artikuj

E rëndë në Elbasan, nëna denoncon në polici dy burra, dyshohet se kanë kryer marrëdhënie me një person me aftësi të kufizuara

E rëndë në Elbasan, nëna denoncon në polici dy burra, dyshohet se kanë kryer marrëdhënie me një person me aftësi të kufizuara

Shqipëri
I gjetën fara kanabisi në makinë dhe banesë, arrestohet 32-vjeçari në Shkodër

I gjetën fara kanabisi në makinë dhe banesë, arrestohet 32-vjeçari në Shkodër

Shqipëri
Kishin humbur rrugën në Malin e Dajtit, policia gjen dy turistët nga Çekia

Kishin humbur rrugën në Malin e Dajtit, policia gjen dy turistët nga Çekia

Shqipëri
Mina me telekomandë gati për grupet kriminale dhe armë zjarri, dy të arrestuar në Tiranë

Mina me telekomandë gati për grupet kriminale dhe armë zjarri, dy të arrestuar në Tiranë

Shqipëri
Arrestimi i vëllait të deputetit socialist pas zbulimit të kanabisit në stan, reagon Ndreca

Arrestimi i vëllait të deputetit socialist pas zbulimit të kanabisit në stan, reagon Ndreca

Shqipëri
Operacion antidrogë në Lezhë, arrestohet vëllai i deputetit socialist

Operacion antidrogë në Lezhë, arrestohet vëllai i deputetit socialist

Shqipëri
U la në arrest shtëpie – si e eksportoi drejtori i IT-së në Policinë e Shqipërisë bazën e sistemit TIMS

U la në arrest shtëpie – si e eksportoi drejtori i IT-së në Policinë e Shqipërisë bazën e sistemit TIMS

Shqipëri
Operacion i përbashkët antidrogë Shqipëri-Itali-Gjermani, tre të arrestuar në Vlorë

Operacion i përbashkët antidrogë Shqipëri-Itali-Gjermani, tre të arrestuar në Vlorë

Shqipëri
Arrestohet një 34-vjeçar në Krujë, policia publikon pamje kur i dyshuari vendos lëndë eksplozive pranë një mobilierie

Arrestohet një 34-vjeçar në Krujë, policia publikon pamje kur i dyshuari vendos lëndë eksplozive pranë një mobilierie

Shqipëri
Parandalohet ngjarja kriminale, arrestohet 45-vjeçari në Rrëshen – lëvizte me mina me telekomandë dhe eksploziv

Parandalohet ngjarja kriminale, arrestohet 45-vjeçari në Rrëshen – lëvizte me mina me telekomandë dhe eksploziv

Shqipëri
Tentoi ta dhunonte seksualisht motrën e tij, arrestohet 24-vjeçari në Shkodër

Tentoi ta dhunonte seksualisht motrën e tij, arrestohet 24-vjeçari në Shkodër

Shqipëri
Rastet e rënda të vitit 1995, pasi i thërriste taksistët për të shkuar në një destinacion i godiste me thikë – ekstradohet Ervin Shahini nga Koreja e Jugut në Shqipëri

Rastet e rënda të vitit 1995, pasi i thërriste taksistët për të shkuar në një destinacion i godiste me thikë – ekstradohet Ervin Shahini nga Koreja e Jugut në Shqipëri

Shqipëri
Bandat dhe vrasjet me pagesë, raporti i SPAK: Harta ku veprojnë grupet kriminale në Shqipëri

Bandat dhe vrasjet me pagesë, raporti i SPAK: Harta ku veprojnë grupet kriminale në Shqipëri

Shqipëri
Vrasja e 18-vjeçarit në Tiranë, Gjykata lë në burg 4 të rinjtë e akuzuar

Vrasja e 18-vjeçarit në Tiranë, Gjykata lë në burg 4 të rinjtë e akuzuar

Shqipëri
I dënuar me dy vite burg për falsifikime, arrestohet 50-vjeçari në Rinas

I dënuar me dy vite burg për falsifikime, arrestohet 50-vjeçari në Rinas

Shqipëri
Trafikonte armë nga Maqedonia e Veriut, arrestohet 33-vjeçari në Prrenjas

Trafikonte armë nga Maqedonia e Veriut, arrestohet 33-vjeçari në Prrenjas

Shqipëri
Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Aksidenti në Këlcyrë, Balla: Të përkushtuar për t’u përballur me plagën e trafikimit të migrantëve

Aksidenti në Këlcyrë, Balla: Të përkushtuar për t’u përballur me plagën e trafikimit të migrantëve

Shqipëri
Tre të arrestuar në Durrës, kapen me bizhuteri të vjedhura jashtë vendit

Tre të arrestuar në Durrës, kapen me bizhuteri të vjedhura jashtë vendit

Shqipëri
Tetë të vdekur në një aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”

Tetë të vdekur në një aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”

Shqipëri
Vrasja e 18-vjeçarit me thikë pas sherrit në Shkozë, pesë persona të shoqëruar në polici

Vrasja e 18-vjeçarit me thikë pas sherrit në Shkozë, pesë persona të shoqëruar në polici

Shqipëri
E rëndë në Tiranë, vritet me thikë 18-vjeçari pas sherrit mes të rinjsh

E rëndë në Tiranë, vritet me thikë 18-vjeçari pas sherrit mes të rinjsh

Shqipëri
Shqipëri, mbyllën disa pika doganore për shkak të protestës nga sindikatat greke

Shqipëri, mbyllën disa pika doganore për shkak të protestës nga sindikatat greke

Shqipëri
Humb jetën një person në Velipojë, u godit nga një makinë derisa ishte me biçikletë

Humb jetën një person në Velipojë, u godit nga një makinë derisa ishte me biçikletë

Shqipëri