LAJMI I FUNDIT:

Policia e Maqedonisë

1142 Artikuj

Vrasje e dyfishtë në Kratovë, arrestohet një 37-vjeçare

Vrasje e dyfishtë në Kratovë, arrestohet një 37-vjeçare

Kronikë e Zezë
Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

Kronikë e Zezë
Vajza e mitur me traktor shkel një këmbësor në Strumicë

Vajza e mitur me traktor shkel një këmbësor në Strumicë

Kronikë e Zezë
Shkup, 120 gjoba për shkeljet në trafik

Shkup, 120 gjoba për shkeljet në trafik

Shkupi
Maqedoni, rikthehet rrëmuja para sporteleve të MPB-së

Maqedoni, rikthehet rrëmuja para sporteleve të MPB-së

Maqedonia e Veriut
Siguria në komunikacion, Angelovski: Për një vit 250 mijë gjoba, shumica për tejkalim të shpejtësisë

Siguria në komunikacion, Angelovski: Për një vit 250 mijë gjoba, shumica për tejkalim të shpejtësisë

Maqedonia e Veriut
Kaosi urbanistik në Tetovë, shqetësim për policinë

Kaosi urbanistik në Tetovë, shqetësim për policinë

Komunat
SPB Tetovë me kontrolle ndaj motoçiklistëve, gjoba për 18 prej tyre

SPB Tetovë me kontrolle ndaj motoçiklistëve, gjoba për 18 prej tyre

Maqedonia e Veriut
Policia me kontrolle në Shkup, shqipton 139 gjoba

Policia me kontrolle në Shkup, shqipton 139 gjoba

Shkupi
Toshkovski: Opinioni do të sheh raste interesante në të ardhmen

Toshkovski: Opinioni do të sheh raste interesante në të ardhmen

Politikë
Ljupço Palevski mbërrin në Maqedoni, masa të veçanta në burgun e Shkupit

Ljupço Palevski mbërrin në Maqedoni, masa të veçanta në burgun e Shkupit

Maqedonia e Veriut
Drejtori i “Idrizovës” për djegien e veturës: Janë veprime tinëzare të frikacakëve

Drejtori i “Idrizovës” për djegien e veturës: Janë veprime tinëzare të frikacakëve

Maqedonia e Veriut
Vrasje e dyfishtë në Shkup, një person dyshohet se vrau vëllain e tij

Vrasje e dyfishtë në Shkup, një person dyshohet se vrau vëllain e tij

Kronikë e Zezë
“Policia në shërbim të qytetarëve”, MPB Maqedoni shënon 7 majin – Ditën e policisë

“Policia në shërbim të qytetarëve”, MPB Maqedoni shënon 7 majin – Ditën e policisë

Maqedonia e Veriut
Sot shënohet dita e policisë në Maqedoni, regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup

Sot shënohet dita e policisë në Maqedoni, regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup

Shkupi
Bojmacaliev: Qytetarët të paraqesin nëse kanë ndonjë kërcënim gjatë procesit zgjedhor

Bojmacaliev: Qytetarët të paraqesin nëse kanë ndonjë kërcënim gjatë procesit zgjedhor

Maqedonia e Veriut
Iu dha ryshfet policëve të Maqedonisë së Veriut, arrestohet shtetasi i Greqisë

Iu dha ryshfet policëve të Maqedonisë së Veriut, arrestohet shtetasi i Greqisë

Kronikë e Zezë
“Fronti Europian” dhe “VLEN” paralajmërojnë tubimet përmbyllëse për një ditë në Tetovë, njëra palë duhet të tërhiqet

“Fronti Europian” dhe “VLEN” paralajmërojnë tubimet përmbyllëse për një ditë në Tetovë, njëra palë duhet të tërhiqet

Politikë
Kallëzim penal ndaj pesë personave nga Shkupi, dyshohen për “tentim vrasje”

Kallëzim penal ndaj pesë personave nga Shkupi, dyshohen për “tentim vrasje”

Kronikë e Zezë
SPB Tetovë me aksion kontrollues ndaj shoferëve që parkojnë në mënyrë të paligjshme

SPB Tetovë me aksion kontrollues ndaj shoferëve që parkojnë në mënyrë të paligjshme

Maqedonia e Veriut
Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

Maqedonia e Veriut
Regjim i veçantë komunikacioni të shtunën dhe të dielën në Shkup, do të ketë tubime parazgjedhore

Regjim i veçantë komunikacioni të shtunën dhe të dielën në Shkup, do të ketë tubime parazgjedhore

Maqedonia e Veriut
MPB: 129 gjoba në Shkup, 24 për tejkalim të shpejtësisë

MPB: 129 gjoba në Shkup, 24 për tejkalim të shpejtësisë

Shkupi
SPB Tetovë me detaje të reja për incidentin e mbrëmshëm: Është gjetur makina e cila është përdorur nga gjuajtësit me armë

SPB Tetovë me detaje të reja për incidentin e mbrëmshëm: Është gjetur makina e cila është përdorur nga gjuajtësit me armë

Kronikë e Zezë