LAJMI I FUNDIT:

Policia e Kosovës

18034 Artikuj

Dyshohet se ua vuri flakën kontejnerëve në Ferizaj, arrestohet 60-vjeçari

Dyshohet se ua vuri flakën kontejnerëve në Ferizaj, arrestohet 60-vjeçari

Kronika e Zezë
Dyshohet se detyroi një femër të kryej marrëdhënie seksuale, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Dyshohet se detyroi një femër të kryej marrëdhënie seksuale, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Vidhen dy vetura në garazhin e një shtëpie në Suharekë

Vidhen dy vetura në garazhin e një shtëpie në Suharekë

Kronika e Zezë
Aksident mes veturës së policisë dhe kamionit në Prishtinë

Aksident mes veturës së policisë dhe kamionit në Prishtinë

Kronika e Zezë
Ofendoi policin, arrestohet e dyshuara në Fushë Kosovë

Ofendoi policin, arrestohet e dyshuara në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Vrasje në tentativë në Vushtrri, plagoset një femër

Vrasje në tentativë në Vushtrri, plagoset një femër

Kronika e Zezë
Arrestohet zyrtari në Pejë, dyshohet se iu dha dokumente të Kosovës kundërligjshëm dy personave

Arrestohet zyrtari në Pejë, dyshohet se iu dha dokumente të Kosovës kundërligjshëm dy personave

Kronika e Zezë
Braktisi fëmijën e saj, arrestohet e dyshuara nga Prishtina

Braktisi fëmijën e saj, arrestohet e dyshuara nga Prishtina

Kronika e Zezë
Kaplohet nga flaka një veturë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Kaplohet nga flaka një veturë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Kosovë
Aksident mes dy autobusëve në Prishtinë

Aksident mes dy autobusëve në Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksident në lagjen Dardania, tre të lënduar

Aksident në lagjen Dardania, tre të lënduar

Kronika e Zezë
Ndalohet për 48 orë i dyshuari për vrasjen në Viti

Ndalohet për 48 orë i dyshuari për vrasjen në Viti

Kronika e Zezë
Arrestohet një mjek në QKUK, dyshohet për marrje ryshfeti

Arrestohet një mjek në QKUK, dyshohet për marrje ryshfeti

Kosovë
Vritet një person në Viti, plagosen dy të tjerë

Vritet një person në Viti, plagosen dy të tjerë

Kronika e Zezë
Dhjetë raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë, gjashtë të arrestuar

Dhjetë raste të dhunës në familje për 24 orë në Kosovë, gjashtë të arrestuar

Kronika e Zezë
Policia nis hetimet, dyshime për ngacmim seksual të një të mituri në Prishtinë

Policia nis hetimet, dyshime për ngacmim seksual të një të mituri në Prishtinë

Kronika e Zezë
Rrahje e përleshje me armë në Gjakovë, një i plagosur, pesë të arrestuar

Rrahje e përleshje me armë në Gjakovë, një i plagosur, pesë të arrestuar

Kronika e Zezë
Kërkonte para kinse për të ndihmuar të sëmurët, arrestohet i dyshuari

Kërkonte para kinse për të ndihmuar të sëmurët, arrestohet i dyshuari

Kosovë
Vushtrri, shtie me kallash në aheng familjar,  policia ia konfiskon armën

Vushtrri, shtie me kallash në aheng familjar, policia ia konfiskon armën

Kronika e Zezë
Keqpërdorimet për patentë shofer, arrestohet personi i katërt

Keqpërdorimet për patentë shofer, arrestohet personi i katërt

Kronika e Zezë
Policia shqipton 282 gjoba për tejkalim të shpejtësisë, vozitësve ua merr edhe patentë shoferin

Policia shqipton 282 gjoba për tejkalim të shpejtësisë, vozitësve ua merr edhe patentë shoferin

Kronika e Zezë
Policia arreston 24 persona

Policia arreston 24 persona

Kronika e Zezë
Sveçla: Pensionimi i hershëm i zyrtarëve policor, ndër prioritetet e MPB-së

Sveçla: Pensionimi i hershëm i zyrtarëve policor, ndër prioritetet e MPB-së

Kosovë
Vetaksident në Prizren, vdes një 23 vjeçar  – vëllai i tij në gjendje të rëndë

Vetaksident në Prizren, vdes një 23 vjeçar – vëllai i tij në gjendje të rëndë

Kronika e Zezë