LAJMI I FUNDIT:
Philipp Lahm

Philipp Lahm

60 Artikuj

Info

Philipp Lahm është futbollist gjerman i lindur më 11 nëntor 1983.

Këta janë 20 lojtarët më të mirë të 10 viteve të fundit – Shumë yje të mëdha me Messi dhe Ronaldon që vazhdojnë të mbesin më të mirët (Foto)

Këta janë 20 lojtarët më të mirë të 10 viteve të fundit – Shumë yje të mëdha me Messi dhe Ronaldon që vazhdojnë të mbesin më të mirët (Foto)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Bundesliga zgjedh trajnerin dhe lojtarin e vitit (Foto)

Zyrtare: Bundesliga zgjedh trajnerin dhe lojtarin e vitit (Foto)

Bundesliga
Formacioni më i mirë i Ancelottit me lojtarët që ka stërvitur gjatë karrierës (Foto)

Formacioni më i mirë i Ancelottit me lojtarët që ka stërvitur gjatë karrierës (Foto)

Ndërkombëtare
Philipp Lahm futet në ‘Hall of fame’ të Bayern Munich (Foto)

Philipp Lahm futet në ‘Hall of fame’ të Bayern Munich (Foto)

Bundesliga
Formacioni më i mirë dhe më i dobët në Bundesliga për sezonin 2016/17 (Foto)

Formacioni më i mirë dhe më i dobët në Bundesliga për sezonin 2016/17 (Foto)

Arbios Kryeziu
Lamtumira e një legjende, Lahm luan ndeshjen e fundit me Bayernin – pensionohen edhe Alonso e Starke (Foto)

Lamtumira e një legjende, Lahm luan ndeshjen e fundit me Bayernin – pensionohen edhe Alonso e Starke (Foto)

Bundesliga
Bayern Munich përshëndet mes emocioneve legjendën Philipp Lahm dhe Xabi Alonson pas treningut të fundit (Foto/Video)

Bayern Munich përshëndet mes emocioneve legjendën Philipp Lahm dhe Xabi Alonson pas treningut të fundit (Foto/Video)

Bundesliga
Ekipi i sezonit në Bundesliga, dominojnë futbollistët e Bayernit (Foto)

Ekipi i sezonit në Bundesliga, dominojnë futbollistët e Bayernit (Foto)

Bundesliga
Lahm po pensionohet, por kush do të jetë kapiten i ri i Bayern Munich

Lahm po pensionohet, por kush do të jetë kapiten i ri i Bayern Munich

Bundesliga
Zbulohet se si Ferugoson për pak nuk e mori Lahmin te Manchester United

Zbulohet se si Ferugoson për pak nuk e mori Lahmin te Manchester United

Bundesliga
Këta janë 20 mbrojtësit më të mirë në botë (Foto)

Këta janë 20 mbrojtësit më të mirë në botë (Foto)

Ndërkombëtare
Lahm: Ndeshje e vështirë, por jam i bindur në kualifikimin tonë

Lahm: Ndeshje e vështirë, por jam i bindur në kualifikimin tonë

Liga e Kampionëve
Hertha 1-1 Bayern, notat e lojtarëve (Foto)

Hertha 1-1 Bayern, notat e lojtarëve (Foto)

Bundesliga
Lahm: Dje, treguam çfarë mund të bëjmë

Lahm: Dje, treguam çfarë mund të bëjmë

Bundesliga
Guardiola: Lahm, njeri dhe lojtar i jashtëzakonshëm

Guardiola: Lahm, njeri dhe lojtar i jashtëzakonshëm

Bundesliga
Lahm pritet të pensionohet nga futbolli në fund të sezonit

Lahm pritet të pensionohet nga futbolli në fund të sezonit

Bundesliga
Shaqiri përpilon formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur, vetëm një lojtar i Interit (Foto)

Shaqiri përpilon formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur, vetëm një lojtar i Interit (Foto)

Premier League
Ancelotti i lutet Lahmit që të luaj ende te Bayerni

Ancelotti i lutet Lahmit që të luaj ende te Bayerni

Bundesliga
Arjen Robben zgjedh formacionin më të mirë që ka luajtur, lë jashtë Lewandowskin për sulmuesin holandez (Foto)

Arjen Robben zgjedh formacionin më të mirë që ka luajtur, lë jashtë Lewandowskin për sulmuesin holandez (Foto)

Bundesliga
Lahm: Bundesliga është shumë më e vështirë sesa mendoni

Lahm: Bundesliga është shumë më e vështirë sesa mendoni

Bundesliga
Dortmund – Bayern, formacioni i kombinuar i klasikes gjermane (Foto)

Dortmund – Bayern, formacioni i kombinuar i klasikes gjermane (Foto)

Bundesliga
Nga Matthaus te Messi: 13 lojtarët që ishin fantastik në më shumë se një pozitë në fushë (Video)

Nga Matthaus te Messi: 13 lojtarët që ishin fantastik në më shumë se një pozitë në fushë (Video)

Ndërkombëtare
Lahm befason të gjithë, kjo është koha kur tërhiqem nga futbolli

Lahm befason të gjithë, kjo është koha kur tërhiqem nga futbolli

Bundesliga
Lahm dëshpëron fansat e Bayernit

Lahm dëshpëron fansat e Bayernit

Bundesliga