LAJMI I FUNDIT:

Persona në kërkim

15 Artikuj

Akuzohet për vrasje në 2020 në Shkodër, shpallet në kërkim Ervis Martinaj

Akuzohet për vrasje në 2020 në Shkodër, shpallet në kërkim Ervis Martinaj

Shqipëri
Të dyshuar për vjedhje, Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për identifikim të disa personave  

Të dyshuar për vjedhje, Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për identifikim të disa personave  

Kronika e Zezë
Policia kërkon bashkëpunim qytetar për arrestimin e dy personave për disa vepra penale

Policia kërkon bashkëpunim qytetar për arrestimin e dy personave për disa vepra penale

Kronika e Zezë
Policia në Prishtinë shpall në kërkim disa persona

Policia në Prishtinë shpall në kërkim disa persona

Kronika e Zezë
Publikimi i të dhënave për personat në hetim, reagon Policia shqiptare

Publikimi i të dhënave për personat në hetim, reagon Policia shqiptare

Shqipëri
Vazhdojnë pasojat e sulmit kibernetik në Shqipëri, hakerat publikojnë listën e personave të dyshuar për krime

Vazhdojnë pasojat e sulmit kibernetik në Shqipëri, hakerat publikojnë listën e personave të dyshuar për krime

Shqipëri
Kapet në Kolumbi shqiptari i kërkuar nga Interpoli

Kapet në Kolumbi shqiptari i kërkuar nga Interpoli

Shqipëri
Gazetari Artan Hoxha zbulon lidhjet e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj me vëllanë e një politikani të rëndësishëm në Kosovë

Gazetari Artan Hoxha zbulon lidhjet e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj me vëllanë e një politikani të rëndësishëm në Kosovë

Shqipëri
Mali i Zi e shpall persona non-grata një diplomat rus

Mali i Zi e shpall persona non-grata një diplomat rus

Mali i Zi
Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për kapjen e dy personave që kanosën zyrtarin policor

Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për kapjen e dy personave që kanosën zyrtarin policor

Kosovë
Në kërkim prej më shumë se 1 vit e gjysmë, arrestohet 30-vjeçari në Fier

Në kërkim prej më shumë se 1 vit e gjysmë, arrestohet 30-vjeçari në Fier

Shqipëri
Policia shqiptare kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e 5 personave më të kërkuar, premton shpërblime

Policia shqiptare kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e 5 personave më të kërkuar, premton shpërblime

Shqipëri
Policia publikon fotot e pesë personave në kërkim – janë të përfshirë në kontrabandë me mallra

Policia publikon fotot e pesë personave në kërkim – janë të përfshirë në kontrabandë me mallra

Kosovë
Policia kërkon ndihmë për lokalizimin e 13-vjeçares dhe të dyshuarit që janë zhdukur tash e një javë

Policia kërkon ndihmë për lokalizimin e 13-vjeçares dhe të dyshuarit që janë zhdukur tash e një javë

Kronika e Zezë
Pesë persona, që po kërkohen nga Policia e Kosovës

Pesë persona, që po kërkohen nga Policia e Kosovës

Kosovë