LAJMI I FUNDIT:

Perleshje me thika

23 Artikuj

Sherr me thika mes adoleshentëve në Tiranë, plagoset një 15-vjeçar

Sherr me thika mes adoleshentëve në Tiranë, plagoset një 15-vjeçar

Shqipëri
Sherr me thika mes pronarëve të dy dyqaneve në një lagje të Durrësit

Sherr me thika mes pronarëve të dy dyqaneve në një lagje të Durrësit

Shqipëri
Përleshje me thika në Prishtinë, tre persona të lënduar

Përleshje me thika në Prishtinë, tre persona të lënduar

Kronika e Zezë
Përleshje me thika në Fushë Kosovë

Përleshje me thika në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Dy të lënduar nga përleshja me thika në Prishtinë

Dy të lënduar nga përleshja me thika në Prishtinë

Kronika e Zezë
Vdekja tragjike e çiftit kosovar në Francë, prokurori: Burri mbyti gruan me thikë, pastaj veten

Vdekja tragjike e çiftit kosovar në Francë, prokurori: Burri mbyti gruan me thikë, pastaj veten

Drejtësi
Çifti me origjinë nga Kosova – prindër të shtatë fëmijëve – gjendet i vdekur në apartamentin e tyre në Francë, dyshohet se janë therur me thikë

Çifti me origjinë nga Kosova – prindër të shtatë fëmijëve – gjendet i vdekur në apartamentin e tyre në Francë, dyshohet se janë therur me thikë

Kosovë
Përleshje me thikë në Pejë, tre persona dërgohen në spital

Përleshje me thikë në Pejë, tre persona dërgohen në spital

Kronika e Zezë
Përleshje me thikë te Gjimnazi “Hajdar Dushi” në Gjakovë – lëndohen dy persona

Përleshje me thikë te Gjimnazi “Hajdar Dushi” në Gjakovë – lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Përleshje në Uglar të Gjilanit, katër të arrestuar

Përleshje në Uglar të Gjilanit, katër të arrestuar

Kronika e Zezë
Përleshje mes disa të miturve në Obiliq, përdoren edhe thikat

Përleshje mes disa të miturve në Obiliq, përdoren edhe thikat

Kronika e Zezë
Përleshje mes disa personave në Pejë, njëri nga ta merr lëndime trupore

Përleshje mes disa personave në Pejë, njëri nga ta merr lëndime trupore

Kronika e Zezë
Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

Kronika e Zezë
Policia jep detaje nga përleshja me thika në Pejë ku u plagosën katër persona

Policia jep detaje nga përleshja me thika në Pejë ku u plagosën katër persona

Kronika e Zezë
Në përleshje me thika, vritet një 19-vjeçar në Dragobil të Malishevës

Në përleshje me thika, vritet një 19-vjeçar në Dragobil të Malishevës

Kronika e Zezë
Përleshje me thika në Lipjan, vdes një person

Përleshje me thika në Lipjan, vdes një person

Kosovë
Përleshje me thika mes tifozëve të Prishtinës dhe Llapit, dy persona përfundojnë në spital

Përleshje me thika mes tifozëve të Prishtinës dhe Llapit, dy persona përfundojnë në spital

Kronika e Zezë
Brenda katër muajve, 175 raste të incidenteve në shkolla – kërkohet vëmendje më e madhe e institucioneve

Brenda katër muajve, 175 raste të incidenteve në shkolla – kërkohet vëmendje më e madhe e institucioneve

Valdete Berisha
Policia jep detaje për përleshjen në Prizren – një person u ther me thikë

Policia jep detaje për përleshjen në Prizren – një person u ther me thikë

Kronika e Zezë
Theret me thikë një person në Gjakovë

Theret me thikë një person në Gjakovë

Kronika e Zezë
Dy të rinj në Pejë therin njëri tjetrin me thikë

Dy të rinj në Pejë therin njëri tjetrin me thikë

Kronika e Zezë
Pamjet nga përleshja me thika në Ferizaj, ku mbeti i vdekur Elvedin Ibrahimi (Video)

Pamjet nga përleshja me thika në Ferizaj, ku mbeti i vdekur Elvedin Ibrahimi (Video)

Kronika e Zezë
Një i ri humb jetën, në një përleshje me thika në Ferizaj

Një i ri humb jetën, në një përleshje me thika në Ferizaj

Kronika e Zezë