LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Zvicrës

1163 Artikuj

FIFA publikon renditjen e re, Kosova dhe Shqipëria pësojnë rënie

FIFA publikon renditjen e re, Kosova dhe Shqipëria pësojnë rënie

Përfaqësueset
Gazeta zvicerane: Zvicër-Serbi, sërish “betejë politike”

Gazeta zvicerane: Zvicër-Serbi, sërish “betejë politike”

Përfaqësueset
Xhaka dhe Shaqiri sërish përballë kundërshtarëve të preferuar, kësaj radhe në Ligën e Kombeve

Xhaka dhe Shaqiri sërish përballë kundërshtarëve të preferuar, kësaj radhe në Ligën e Kombeve

Përfaqësueset
Zbulohen të gjitha votat nga kapitenët dhe përzgjedhësit në çmimet “The Best 2023” për lojtarin më të mirë

Zbulohen të gjitha votat nga kapitenët dhe përzgjedhësit në çmimet “The Best 2023” për lojtarin më të mirë

Ndërkombëtare
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
Zviceranët kritikojnë ‘ashpër’ paraqitjen e Granit Xhakës ndaj Kosovës

Zviceranët kritikojnë ‘ashpër’ paraqitjen e Granit Xhakës ndaj Kosovës

Përfaqësueset
Xhaka: Jemi të lumtur që jemi kualifikuar, por kemi ende probleme  

Xhaka: Jemi të lumtur që jemi kualifikuar, por kemi ende probleme  

Përfaqësueset
Shaqiri: Kualifikim i vështirë, por e rëndësishme që jemi në Euro 2024

Shaqiri: Kualifikim i vështirë, por e rëndësishme që jemi në Euro 2024

Përfaqësueset
Kosova merr barazim ndaj Zvicrës si mysafir, Helvetët kalojnë tutje

Kosova merr barazim ndaj Zvicrës si mysafir, Helvetët kalojnë tutje

Përfaqësueset
Shpërthen festa në Zvicër, Muhamet Hyseni shënon për të barazuar shifrat

Shpërthen festa në Zvicër, Muhamet Hyseni shënon për të barazuar shifrat

Përfaqësueset
Përfundon pa gola 45 minutëshi i parë i përballjes Zvicër – Kosovë

Përfundon pa gola 45 minutëshi i parë i përballjes Zvicër – Kosovë

Përfaqësueset
Dardanët me mesazh për Xhakën dhe Shaqirin para ndeshjes

Dardanët me mesazh për Xhakën dhe Shaqirin para ndeshjes

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare, Zvicër – Kosovë: Dardanët me shumë mungesa në përbërje

Formacionet zyrtare, Zvicër – Kosovë: Dardanët me shumë mungesa në përbërje

Përfaqësueset
Në Basel pritet të ketë një numër të madh të shqiptarëve

Në Basel pritet të ketë një numër të madh të shqiptarëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Mbyllet ndeshja, Zvicër 1-1 Kosovë: Gjithçka çfarë ndodhi para, gjatë dhe pas ndeshjes

Mbyllet ndeshja, Zvicër 1-1 Kosovë: Gjithçka çfarë ndodhi para, gjatë dhe pas ndeshjes

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me shumë ndryshime të detyrueshme

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me shumë ndryshime të detyrueshme

Përfaqësuesja e Kosovës
Konfirmohen tri mungesa të rëndësishme të Kosovës kundër Zvicrës

Konfirmohen tri mungesa të rëndësishme të Kosovës kundër Zvicrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Dita e ndeshjes: Kosova, mysafire e Zvicrës

Dita e ndeshjes: Kosova, mysafire e Zvicrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Hadërgjonaj: Ndeshje speciale për mua, shpresoj t’i gëzojmë të pranishmit në stadium me fitore

Hadërgjonaj: Ndeshje speciale për mua, shpresoj t’i gëzojmë të pranishmit në stadium me fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha për ndeshjen ndaj Zvicrës: Do të jetë një ndeshje e vështirë, duam të marrim sa më shumë pikë

Gliha për ndeshjen ndaj Zvicrës: Do të jetë një ndeshje e vështirë, duam të marrim sa më shumë pikë

Përfaqësuesja e Kosovës
Përfaqësuesja e Kosovës niset drejt Zvicrës

Përfaqësuesja e Kosovës niset drejt Zvicrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Alban Ajdini: Do të jap maksimumin për këtë fanellë, në Zvicër do të kemi shumë shikues

Alban Ajdini: Do të jap maksimumin për këtë fanellë, në Zvicër do të kemi shumë shikues

Përfaqësuesja e Kosovës
Ilir Krasniqi për ndeshjen kundër Zvicrës: Na pret një duel shumë i vështirë, por jemi shumë të motivuar

Ilir Krasniqi për ndeshjen kundër Zvicrës: Na pret një duel shumë i vështirë, por jemi shumë të motivuar

Përfaqësuesja e Kosovës