LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Suedisë

357 Artikuj

Ibrahimovic, kështu e shau gjyqtarin serb!

Ibrahimovic, kështu e shau gjyqtarin serb!

Përfaqësueset
Suedia dhe Irlanda ndahen të barabartë (Video)

Suedia dhe Irlanda ndahen të barabartë (Video)

Nol Elshani
Suedia barazon rezultatin me autogol ndaj Republikës së Irlandës (Video)

Suedia barazon rezultatin me autogol ndaj Republikës së Irlandës (Video)

Përfaqësueset
Hoolahan thyen rekord në Kampionatin Evropian

Hoolahan thyen rekord në Kampionatin Evropian

Përfaqësueset
Irlanda me supergol kalon në epërsi kundër Suedisë (Video)

Irlanda me supergol kalon në epërsi kundër Suedisë (Video)

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Irlanda – Suedia

Formacionet zyrtare: Irlanda – Suedia

Përfaqësueset
Njeriu që bën dallimin

Njeriu që bën dallimin

Rishikime
Ibra dhe CR7 në kërkim të rekordeve në Kampionatin Evropian

Ibra dhe CR7 në kërkim të rekordeve në Kampionatin Evropian

Përfaqësueset
Suedia shpreson në shkëlqimin e Ibrahimovicit

Suedia shpreson në shkëlqimin e Ibrahimovicit

Përfaqësueset
Dhjetë momentet më të paharruara të Kampionateve Evropiane (Foto/Video)

Dhjetë momentet më të paharruara të Kampionateve Evropiane (Foto/Video)

Lavdim Pireva
Artisti francez krijoi postera fantastikë për Euro 2016, ja cilët lojtarë zgjodhi për Shqipërinë dhe Zvicrën (Foto)

Artisti francez krijoi postera fantastikë për Euro 2016, ja cilët lojtarë zgjodhi për Shqipërinë dhe Zvicrën (Foto)

Arbios Kryeziu
Zyrtare: Kjo është përbërja e Suedisë për Euro 2016

Zyrtare: Kjo është përbërja e Suedisë për Euro 2016

Përfaqësueset
E pazakontë! Kështu do të udhëton Suedia evropianin “France 2016”

E pazakontë! Kështu do të udhëton Suedia evropianin “France 2016”

Përfaqësueset
Ibra mund të marrë pjesë në Lojërat Olimpike

Ibra mund të marrë pjesë në Lojërat Olimpike

Ligue 1
Zeneli këshillohet nga legjenda e futbollit holandez

Zeneli këshillohet nga legjenda e futbollit holandez

Kombëtarja e Shqipërisë
Zyrtare: Suedia me trajner të ri pas evropianit

Zyrtare: Suedia me trajner të ri pas evropianit

Përfaqësueset
Euro 2024 në Skandinavi?

Euro 2024 në Skandinavi?

Përfaqësueset
Ibrahimovic do të pensionohet!? (Foto)

Ibrahimovic do të pensionohet!? (Foto)

Ligue 1
Ibra paralajmëron Çekinë me një supergol në stervitje (Video)

Ibra paralajmëron Çekinë me një supergol në stervitje (Video)

Përfaqësueset
EURO 2016: Të gjitha fanellat e përfaqësuesve, ato të Shqipërisë në mesin e më të bukurave (Foto)

EURO 2016: Të gjitha fanellat e përfaqësuesve, ato të Shqipërisë në mesin e më të bukurave (Foto)

Arbios Kryeziu
Ibra nuk luan kundër Turqisë

Ibra nuk luan kundër Turqisë

Përfaqësueset