LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Sllovenisë

85 Artikuj

Del në ankand shtrati në të cilën e kaloi natën Ronaldo në Slloveni

Del në ankand shtrati në të cilën e kaloi natën Ronaldo në Slloveni

Ndërkombëtare
“Shpirti im nuk do të ishte i qetë nëse nuk do ta kisha bërë”, tifozi slloven zbulon detajet pasi që puthi Ronaldon

“Shpirti im nuk do të ishte i qetë nëse nuk do ta kisha bërë”, tifozi slloven zbulon detajet pasi që puthi Ronaldon

Ndërkombëtare
Tifozi slloven e puthi Ronaldon në mes të fushës, por ‘selfie’ me portugezin do t’i kushtojë shtrenjtë

Tifozi slloven e puthi Ronaldon në mes të fushës, por ‘selfie’ me portugezin do t’i kushtojë shtrenjtë

Përfaqësueset
Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Përfaqësueset
Skandal në Slloveni, një tifoz tentoi ta sulmonte Ronaldon – sigurimi parandaloi një incident të madh

Skandal në Slloveni, një tifoz tentoi ta sulmonte Ronaldon – sigurimi parandaloi një incident të madh

Përfaqësueset
Kosova U19 e mbyll me humbje në Elite Round

Kosova U19 e mbyll me humbje në Elite Round

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U19 përballet me Slloveninë U19 në ndeshjen vendimtare, formacionet zyrtare

Kosova U19 përballet me Slloveninë U19 në ndeshjen vendimtare, formacionet zyrtare

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U19 zhvillon ndeshjen vendimtare – synohet fitorja ndaj Sllovenisë për kualifikim në Kampionatin Evropian

Kosova U19 zhvillon ndeshjen vendimtare – synohet fitorja ndaj Sllovenisë për kualifikim në Kampionatin Evropian

Përfaqësuesja e Kosovës
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
“Preferoj një ndeshje me Serbinë”, Armand Duka tregon preferencat e grupit në Euro 2024

“Preferoj një ndeshje me Serbinë”, Armand Duka tregon preferencat e grupit në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Slloveni U21 – Austri U21 gjykohet nga gjyqtarët kosovarë

Slloveni U21 – Austri U21 gjykohet nga gjyqtarët kosovarë

Ndërkombëtare
Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Luka Modric arrin rekordin e madh të paraqitjeve me Kroacinë

Luka Modric arrin rekordin e madh të paraqitjeve me Kroacinë

Përfaqësueset
UEFA lavdëron aksionin dhe golin e Kosovës ndaj Sllovenisë, pyet a do të shënojë Vedat Muriqi ndaj Moldavisë

UEFA lavdëron aksionin dhe golin e Kosovës ndaj Sllovenisë, pyet a do të shënojë Vedat Muriqi ndaj Moldavisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Penalltia e dyshimtë e Sllovenisë ndaj Kosovës – çfarë thonë rregullat?

Penalltia e dyshimtë e Sllovenisë ndaj Kosovës – çfarë thonë rregullat?

Përfaqësuesja e Kosovës
Muharrem Sahiti thotë se është mëkat që Kosova nuk e fitoi së paku një pikë ndaj Sllovenisë

Muharrem Sahiti thotë se është mëkat që Kosova nuk e fitoi së paku një pikë ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrahmani: Besoj në fitore ndaj Moldavisë

Rrahmani: Besoj në fitore ndaj Moldavisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Bernard Berisha: Humbëm, por zhvilluam lojë të mirë ndaj Sllovenisë

Bernard Berisha: Humbëm, por zhvilluam lojë të mirë ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Sllovenia 2-1 Kosova, notat e lojtarëve

Sllovenia 2-1 Kosova, notat e lojtarëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova mposhtet edhe në takimin e dytë ndaj Sllovenisë – sfida e fundit është ajo me Moldavinë

Kosova mposhtet edhe në takimin e dytë ndaj Sllovenisë – sfida e fundit është ajo me Moldavinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Vedat Muriqi i shënon gol fantastik Sllovenisë – por epërsia e tanëve nuk zgjati shumë

Vedat Muriqi i shënon gol fantastik Sllovenisë – por epërsia e tanëve nuk zgjati shumë

Përfaqësuesja e Kosovës
Mbyllet pjesa e parë mes Sllovenisë dhe Kosovës

Mbyllet pjesa e parë mes Sllovenisë dhe Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me shumë mungesa përballë Sllovenisë – formacionet zyrtare

Kosova me shumë mungesa përballë Sllovenisë – formacionet zyrtare

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës