LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Portugalisë

1001 Artikuj

Portugalia publikon listën me 26 lojtarë të ftuar, Roberto Martinez iu beson veteranëve

Portugalia publikon listën me 26 lojtarë të ftuar, Roberto Martinez iu beson veteranëve

Përfaqësueset
Jose Mourinho tregon se për Romën ka refuzuar vendin e tij

Jose Mourinho tregon se për Romën ka refuzuar vendin e tij

Përfaqësueset
Zbulohen dhjetë favoritët në përqindje për të fituar Euro 2024

Zbulohen dhjetë favoritët në përqindje për të fituar Euro 2024

Përfaqësueset
Tre favoritët e Jose Mourinhos për Euro 2024 – por veçon njërin më shumë

Tre favoritët e Jose Mourinhos për Euro 2024 – por veçon njërin më shumë

Përfaqësueset
Superkompjuteri simulon mbi 10 mijë herë rezultatin e Euro 2024, befason me shanset e fituesve të mundshëm

Superkompjuteri simulon mbi 10 mijë herë rezultatin e Euro 2024, befason me shanset e fituesve të mundshëm

Përfaqësueset
Del në ankand shtrati në të cilën e kaloi natën Ronaldo në Slloveni

Del në ankand shtrati në të cilën e kaloi natën Ronaldo në Slloveni

Ndërkombëtare
“Shpirti im nuk do të ishte i qetë nëse nuk do ta kisha bërë”, tifozi slloven zbulon detajet pasi që puthi Ronaldon

“Shpirti im nuk do të ishte i qetë nëse nuk do ta kisha bërë”, tifozi slloven zbulon detajet pasi që puthi Ronaldon

Ndërkombëtare
Tifozi slloven e puthi Ronaldon në mes të fushës, por ‘selfie’ me portugezin do t’i kushtojë shtrenjtë

Tifozi slloven e puthi Ronaldon në mes të fushës, por ‘selfie’ me portugezin do t’i kushtojë shtrenjtë

Përfaqësueset
Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Përfaqësueset
Skandal në Slloveni, një tifoz tentoi ta sulmonte Ronaldon – sigurimi parandaloi një incident të madh

Skandal në Slloveni, një tifoz tentoi ta sulmonte Ronaldon – sigurimi parandaloi një incident të madh

Përfaqësueset
Martinez largon nga ekipi i Portugalisë tetë yje, thotë se nuk i duhen aktualisht

Martinez largon nga ekipi i Portugalisë tetë yje, thotë se nuk i duhen aktualisht

Përfaqësueset
Gjendja e Joao Cancelos më serioze se që ishte raportuar

Gjendja e Joao Cancelos më serioze se që ishte raportuar

La Liga
“Nuk varemi nga ai” – Joao Cancelo godet rëndë Cristiano Ronaldon me deklaratën e fundit

“Nuk varemi nga ai” – Joao Cancelo godet rëndë Cristiano Ronaldon me deklaratën e fundit

Ndërkombëtare
“Gishtat e tij po bërtasin për ndihmë”, tifozët tmerrohen nga këmbët e Ronaldos

“Gishtat e tij po bërtasin për ndihmë”, tifozët tmerrohen nga këmbët e Ronaldos

Ndërkombëtare
A do të luajë në Kampionatin Botëror 2026? Ronaldo jep përgjigje të prerë

A do të luajë në Kampionatin Botëror 2026? Ronaldo jep përgjigje të prerë

Përfaqësueset
“Kjo ishte diçka që nuk e kisha parë në asnjë lojtar deri në atë moment” – drejtori i Barcelonës thekson aftësinë mahnitëse të Ronaldos

“Kjo ishte diçka që nuk e kisha parë në asnjë lojtar deri në atë moment” – drejtori i Barcelonës thekson aftësinë mahnitëse të Ronaldos

Përfaqësueset
Nga i pari te Sportingi deri te Al Nassr, del video me të gjithë golat e Ronaldos në karrierë – Duhet t’i keni 3 orë kohë për t’i parë

Nga i pari te Sportingi deri te Al Nassr, del video me të gjithë golat e Ronaldos në karrierë – Duhet t’i keni 3 orë kohë për t’i parë

Ndërkombëtare
Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Shkumbin Pireva
Pse Cristiano Ronaldo nuk votoi për çmimin “The Best”, pavarësisht se ishte kapiten i Portugalisë

Pse Cristiano Ronaldo nuk votoi për çmimin “The Best”, pavarësisht se ishte kapiten i Portugalisë

Ndërkombëtare
Nuk ishte vetëm Primoz Gliha, edhe trajneri i kombëtares së madhe evropiane votoi Brozovicin me maksimumin e votave

Nuk ishte vetëm Primoz Gliha, edhe trajneri i kombëtares së madhe evropiane votoi Brozovicin me maksimumin e votave

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo nuk ka shënuar gol ndaj 23 kombëtareve, por Shqipëria ka një rekord të veçantë

Cristiano Ronaldo nuk ka shënuar gol ndaj 23 kombëtareve, por Shqipëria ka një rekord të veçantë

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i Portugalisë, Roberto Martinez, me fjalë të mëdha për Cristiano Ronaldon

Përzgjedhësi i Portugalisë, Roberto Martinez, me fjalë të mëdha për Cristiano Ronaldon

Përfaqësueset
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë