LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Kroacisë

782 Artikuj

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Përfaqësueset
Luka Modric hoqi fanellën, por tifozët janë të shokuar se çfarë ka ndodhur me shpinën e kroatit

Luka Modric hoqi fanellën, por tifozët janë të shokuar se çfarë ka ndodhur me shpinën e kroatit

Përfaqësueset
Morata parashikon grupin e Euro 2024 ku gjenden edhe Shqipëria, Italia dhe Kroacia

Morata parashikon grupin e Euro 2024 ku gjenden edhe Shqipëria, Italia dhe Kroacia

Kombëtarja e Shqipërisë
Modric i ka vendosur vetes një objektiv pas largimit nga Real Madridi

Modric i ka vendosur vetes një objektiv pas largimit nga Real Madridi

La Liga
Robert Jarni shkarkohet nga detyra e trajnerit të Kroacisë U-17 pas komenteve për Dinamo Zagrebin

Robert Jarni shkarkohet nga detyra e trajnerit të Kroacisë U-17 pas komenteve për Dinamo Zagrebin

Përfaqësueset
Është i vetmi trajner në botë që nuk ka votuar, Zlatko Dalic zbulon arsyen pse bojkotoi FIFA-n

Është i vetmi trajner në botë që nuk ka votuar, Zlatko Dalic zbulon arsyen pse bojkotoi FIFA-n

Ndërkombëtare
Spalletti për ndeshjet e Grupit B ku ndodhet edhe Shqipëria: Mund të ishin këto ndeshje çerekfinalesh

Spalletti për ndeshjet e Grupit B ku ndodhet edhe Shqipëria: Mund të ishin këto ndeshje çerekfinalesh

Ndërkombëtare
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
“Me të Dinamo Zagrebi do të fitonte çdo vit kampionatin kroat”, Gliha ia propozon Muricin klubit kroat

“Me të Dinamo Zagrebi do të fitonte çdo vit kampionatin kroat”, Gliha ia propozon Muricin klubit kroat

Ndërkombëtare
Totti: Në moshën 38-vjeçare, Modric është në mesin e pesë lojtarëve më të mirë në botë

Totti: Në moshën 38-vjeçare, Modric është në mesin e pesë lojtarëve më të mirë në botë

Ndërkombëtare
Kamerat kapën Modricin duke sharë gjyqtarit në ndeshjen kundër Turqisë

Kamerat kapën Modricin duke sharë gjyqtarit në ndeshjen kundër Turqisë

Përfaqësueset
Primoz Gliha flet për mediat kroate: Do të flas për një ndeshje miqësore Kosovë – Kroaci

Primoz Gliha flet për mediat kroate: Do të flas për një ndeshje miqësore Kosovë – Kroaci

Përfaqësuesja e Kosovës
Rodrygo Goes zbulon momentin më të keq të karrierës së tij

Rodrygo Goes zbulon momentin më të keq të karrierës së tij

Ndërkombëtare
Modric u tundua nga sauditët, por ishte një njeri që ia ndërroi mendjen për të qëndruar te Reali

Modric u tundua nga sauditët, por ishte një njeri që ia ndërroi mendjen për të qëndruar te Reali

La Liga
Modric i gatshëm të nënshkruajë marrëveshje të re me Real Madridin, por me një kusht

Modric i gatshëm të nënshkruajë marrëveshje të re me Real Madridin, por me një kusht

La Liga
Kroacia 0-0 Spanja, notat e lojtarëve në finalen e Ligës së Kombeve

Kroacia 0-0 Spanja, notat e lojtarëve në finalen e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
Spanja fiton dramën e penalltive dhe mposht Kroacinë në finalen e Ligës së Kombeve

Spanja fiton dramën e penalltive dhe mposht Kroacinë në finalen e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
Vallëzim tërheqës, poza atraktive e fotografi me tifozët – Ivana Knoll pati gjithë vëmendjen në finalen e Ligës së Kombeve

Vallëzim tërheqës, poza atraktive e fotografi me tifozët – Ivana Knoll pati gjithë vëmendjen në finalen e Ligës së Kombeve

Yjet
Formacionet zyrtare: Kroacia-Spanja, finalja e Ligës së Kombeve

Formacionet zyrtare: Kroacia-Spanja, finalja e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
Kroacia kërkon historinë përballë Spanjës në finalen e Ligës së Kombeve

Kroacia kërkon historinë përballë Spanjës në finalen e Ligës së Kombeve

Ligat tjera
Sa para fitoi Kroacia pasi kaloi në finalen e Ligës së Kombeve

Sa para fitoi Kroacia pasi kaloi në finalen e Ligës së Kombeve

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Holandë 2-4 Kroaci: Luka Modric perfekt në fitoren e kroatëve

Notat e lojtarëve, Holandë 2-4 Kroaci: Luka Modric perfekt në fitoren e kroatëve

Ligat tjera