LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Belgjikës

533 Artikuj

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
“Nuk do të luaj derisa Tedesco të jetë trajner, më kërcënoi”, Courtois flet për vendimin e tij

“Nuk do të luaj derisa Tedesco të jetë trajner, më kërcënoi”, Courtois flet për vendimin e tij

Ndërkombëtare
Courtois do të humbasë Euro 2024 me Belgjikën, i jep prioritet sezonit të ardhshëm me Real Madridin

Courtois do të humbasë Euro 2024 me Belgjikën, i jep prioritet sezonit të ardhshëm me Real Madridin

Ndërkombëtare
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
Italia mund të takohet me tre trajnerë italianë në grupet e Euro 2024

Italia mund të takohet me tre trajnerë italianë në grupet e Euro 2024

Përfaqësueset
Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Transfermarkt sjell shifrat: Nga përfaqësueset e kualifikuara në Euro 2024, Shqipëria e dyta me vlerën më të vogël të ekipit në treg

Kombëtarja e Shqipërisë
Romelu Lukaku shënon katër herë, Belgjika shkon në Euro 2024 nga pozita e parë – Suedia nuk ia del

Romelu Lukaku shënon katër herë, Belgjika shkon në Euro 2024 nga pozita e parë – Suedia nuk ia del

Përfaqësueset
Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin në Euro 2024, kanë mbetur edhe 11 vende “të lira”

Përfaqësueset
UEFA: Ndeshja Belgjikë-Suedi nuk do të ri-luhet, regjistrohet me rezultatin 1-1

UEFA: Ndeshja Belgjikë-Suedi nuk do të ri-luhet, regjistrohet me rezultatin 1-1

Përfaqësueset
Vendet që kanë siguruar deri më tani kualifikimin në Euro 2024

Vendet që kanë siguruar deri më tani kualifikimin në Euro 2024

Përfaqësueset
Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Këto tetë kombëtare do të luajnë në Euro 2024, sot mund t’i bashkohen edhe dy të tjera

Përfaqësueset
Tifozët e Belgjikës dhe ata të Suedisë mbesin të ngujuar në stadium shkaku i sulmit të dyshuar terrorist

Tifozët e Belgjikës dhe ata të Suedisë mbesin të ngujuar në stadium shkaku i sulmit të dyshuar terrorist

Përfaqësueset
Dyshohet për sulm terrorist në Bruksel: Ndërpritet ndeshja Belgjikë – Suedi

Dyshohet për sulm terrorist në Bruksel: Ndërpritet ndeshja Belgjikë – Suedi

Përfaqësueset
Franca, Belgjika dhe Portugalia sigurojnë kualifikimin në Euro 2024

Franca, Belgjika dhe Portugalia sigurojnë kualifikimin në Euro 2024

Përfaqësueset
Eden Hazard pensionohet nga futbolli në moshën 32-vjeçare

Eden Hazard pensionohet nga futbolli në moshën 32-vjeçare

Ndërkombëtare
“Kur je vetëm kundër tij – lutu”, fjalët e Thierry Henry për nënshkrimin e ri 65 milionë eurosh të Man Cityt

“Kur je vetëm kundër tij – lutu”, fjalët e Thierry Henry për nënshkrimin e ri 65 milionë eurosh të Man Cityt

Premier League
Lukaku flet për jetën e palumtur në Angli, emocionet me Interin, lëndimet dhe pensionimin e parakohshëm

Lukaku flet për jetën e palumtur në Angli, emocionet me Interin, lëndimet dhe pensionimin e parakohshëm

Ndërkombëtare
Axel Witsel pensionohet nga Belgjika

Axel Witsel pensionohet nga Belgjika

La Liga
Lukaku i lumtur që u rikthye te golat

Lukaku i lumtur që u rikthye te golat

Serie A
Romelu Lukaku shënon het-trik në fitoren e Belgjikës ndaj Suedisë

Romelu Lukaku shënon het-trik në fitoren e Belgjikës ndaj Suedisë

Përfaqësueset
Hazard tregon arsyen pse nuk i pëlqente të luajë për Belgjikën në Kampionatin Botëror

Hazard tregon arsyen pse nuk i pëlqente të luajë për Belgjikën në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

Ndërkombëtare
Pavarësisht se fitoi Kupën e Botës, Argjentina nuk është e para në botë, shokon Gjermania me renditje – ESPN publikon listën

Pavarësisht se fitoi Kupën e Botës, Argjentina nuk është e para në botë, shokon Gjermania me renditje – ESPN publikon listën

Përfaqësueset
Fizioterapeuti i Belgjikës zbulon marrëveshjen që bëri me Lukakun për Kampionatin Botëror

Fizioterapeuti i Belgjikës zbulon marrëveshjen që bëri me Lukakun për Kampionatin Botëror

Përfaqësueset