LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Argjentinës

1429 Artikuj

U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

Serie A
“Ai bir bushtre na mundi në Kampionatin Botëror” – shakaja e Mbappes për Messin para syve të tij

“Ai bir bushtre na mundi në Kampionatin Botëror” – shakaja e Mbappes për Messin para syve të tij

Përfaqësueset
Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

Ndërkombëtare
Mbetet pa para shkaku që është në proces të divorcit, ish partnerja e yllit argjentinas ia shet fanellën dhe medaljen e Kupës së Botës

Mbetet pa para shkaku që është në proces të divorcit, ish partnerja e yllit argjentinas ia shet fanellën dhe medaljen e Kupës së Botës

Përfaqësueset
“Pekini nuk organizon ndeshje ku luan Lionel Messi” – Kina ia anulon dy miqësore Argjentinës

“Pekini nuk organizon ndeshje ku luan Lionel Messi” – Kina ia anulon dy miqësore Argjentinës

Përfaqësueset
Disa tifozë ende nuk mund ta besojnë arsyen që qëndron prapa emrit të Lionel Messit

Disa tifozë ende nuk mund ta besojnë arsyen që qëndron prapa emrit të Lionel Messit

Ligat tjera
Angel di Maria i kërkon Alejandro Garnacho të kopjojë Lionel Messin, jo Cristiano Ronaldon

Angel di Maria i kërkon Alejandro Garnacho të kopjojë Lionel Messin, jo Cristiano Ronaldon

Premier League
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
“Të dua më shumë se babanë”, shikoni çfarë ndodh kur Messi ndal makinën e tij në një semafor

“Të dua më shumë se babanë”, shikoni çfarë ndodh kur Messi ndal makinën e tij në një semafor

Ndërkombëtare
“Duhet të rregulloj jetën time”, dikur futbollisti më i paguar në botë flet pasi përfundoi në psikiatri

“Duhet të rregulloj jetën time”, dikur futbollisti më i paguar në botë flet pasi përfundoi në psikiatri

Ndërkombëtare
“Do të qëndroj te Argjentina, Messi mund të luajë sa do të dojë” – Scolani flet për të ardhmen dhe lojtarin kryesor

“Do të qëndroj te Argjentina, Messi mund të luajë sa do të dojë” – Scolani flet për të ardhmen dhe lojtarin kryesor

Përfaqësueset
Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Shkumbin Pireva
Shtatë rekorde e çmendura që Messi mund t’i thyejë gjatë vitit 2024

Shtatë rekorde e çmendura që Messi mund t’i thyejë gjatë vitit 2024

Ndërkombëtare
U raportua se ishte therur me thikë nga i vëllai, zbulohet skandali që ka bërë Lavezzi

U raportua se ishte therur me thikë nga i vëllai, zbulohet skandali që ka bërë Lavezzi

Ndërkombëtare
Presidenti i federatës së Argjentinës konfirmon se fanella me numrin 10 do të tërhiqet

Presidenti i federatës së Argjentinës konfirmon se fanella me numrin 10 do të tërhiqet

Përfaqësueset
Alarm në Argjentinë: Kanë frikë nga një sanksion i FIFA-s shkaku i planit të Mileit

Alarm në Argjentinë: Kanë frikë nga një sanksion i FIFA-s shkaku i planit të Mileit

Përfaqësueset
Më në fund zbulohet pse Messi tallte Van Gaalin, pas gjithçkaje qëndron një ngjarje e njëzet viteve më parë

Më në fund zbulohet pse Messi tallte Van Gaalin, pas gjithçkaje qëndron një ngjarje e njëzet viteve më parë

Ndërkombëtare
Argjentina dëshiron ta tërheq numrin 10-të, por çfarë thonë rregulloret e FIFA-s

Argjentina dëshiron ta tërheq numrin 10-të, por çfarë thonë rregulloret e FIFA-s

Ndërkombëtare
Copa America 2024 – stadiumet ku do të zhvillohen ndeshjet

Copa America 2024 – stadiumet ku do të zhvillohen ndeshjet

Përfaqësueset
Presidenti i AFA-së, Tapia e konfirmon: Do ta nderojmë Messin me një gjë të veçantë

Presidenti i AFA-së, Tapia e konfirmon: Do ta nderojmë Messin me një gjë të veçantë

Ndërkombëtare
Argjentina premton tërheqjen e fanellës ikonë të Messit me numër 10

Argjentina premton tërheqjen e fanellës ikonë të Messit me numër 10

Ndërkombëtare
Messi do të mungojë të paktën shtatë ndeshje për Inter Miamin sezonin e ardhshëm

Messi do të mungojë të paktën shtatë ndeshje për Inter Miamin sezonin e ardhshëm

Ndërkombëtare
Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Ndërkombëtare
Përjashtimi i Papu Gomez nga Argjentina erdhi për shkak të një komenti për gruan e Lionel Messit

Përjashtimi i Papu Gomez nga Argjentina erdhi për shkak të një komenti për gruan e Lionel Messit

Përfaqësueset