LAJMI I FUNDIT:
Pep Guardiola

Pep Guardiola

1780 Artikuj

Info

Pep Guardiola është trajner spanjoll i lindur më 18 janar 1971.

Guardiola deklaratë interesante për mbrojtjen e Benficas

Guardiola deklaratë interesante për mbrojtjen e Benficas

Liga e Kampionëve
Guardiola merr me të mirë Gotzen

Guardiola merr me të mirë Gotzen

Bundesliga
Ferguson i ka dy fjalë për Guardiolan dhe Cityn

Ferguson i ka dy fjalë për Guardiolan dhe Cityn

Premier League
City vazhdon interesimin për Laporten, përkundër lëndimit

City vazhdon interesimin për Laporten, përkundër lëndimit

Premier League
“Guardiola nuk do ta përsërisë kurrë atë që bëri te Barca”

“Guardiola nuk do ta përsërisë kurrë atë që bëri te Barca”

Premier League
Oferta marramendëse e Cityt për Pogban

Oferta marramendëse e Cityt për Pogban

Premier League
Pep: Cruyff ma mësoi futbollin

Pep: Cruyff ma mësoi futbollin

Futboll
Alonso lavdëron Guardiolan

Alonso lavdëron Guardiolan

Bundesliga
Sa shumë ka ndryshuar bota e futbollit që kur Reali e ka fituar titullin e fundit (Foto)

Sa shumë ka ndryshuar bota e futbollit që kur Reali e ka fituar titullin e fundit (Foto)

La Liga
Nëse City nuk luan në LK, a do të vijë Guardiola te kjo skuadër?

Nëse City nuk luan në LK, a do të vijë Guardiola te kjo skuadër?

Liga e Kampionëve
Guardiola e dëshiron talentin gjerman te City

Guardiola e dëshiron talentin gjerman te City

Premier League
Guardiola i frikësuar nga BVB

Guardiola i frikësuar nga BVB

Bundesliga
Guardiola fillon me shitje te City

Guardiola fillon me shitje te City

Premier League
Alaba: Guardiola e ka rinovuar futbollin

Alaba: Guardiola e ka rinovuar futbollin

Liga e Kampionëve
Guardiola: Finale për të dy ekipet

Guardiola: Finale për të dy ekipet

Liga e Kampionëve
Ky do të jetë transferi i parë i Guardiolës te City

Ky do të jetë transferi i parë i Guardiolës te City

Premier League
“Dortmund mund t’i fitojë 9 ndeshjet e ardhshme”

“Dortmund mund t’i fitojë 9 ndeshjet e ardhshme”

Bundesliga
Guardiola i thotë Begiristainit: Këta lojtarë i dua (Video/Foto)

Guardiola i thotë Begiristainit: Këta lojtarë i dua (Video/Foto)

Premier League
Punë e kryer, Guardiola transferon mesfushorin e Dortmundit (Foto)

Punë e kryer, Guardiola transferon mesfushorin e Dortmundit (Foto)

Premier League
Guardiola kërkon shërbimet e yllit të Barcës

Guardiola kërkon shërbimet e yllit të Barcës

La Liga
Çmendet Guardiola, i bërtet futbollistit pas ndeshjes (Video)

Çmendet Guardiola, i bërtet futbollistit pas ndeshjes (Video)

Bundesliga
Ironizuese: “Guardiola e pyet Mehën: A po t’i shikon golat De Biasi?” (Foto/Video)

Ironizuese: “Guardiola e pyet Mehën: A po t’i shikon golat De Biasi?” (Foto/Video)

Romak Zeqiri
City kërkon Neuerin

City kërkon Neuerin

Premier League
City udhëheq garën për Gundogan

City udhëheq garën për Gundogan

Premier League