LAJMI I FUNDIT:
Pep Guardiola

Pep Guardiola

1780 Artikuj

Info

Pep Guardiola është trajner spanjoll i lindur më 18 janar 1971.

Guardiola u ‘rrëmbye’ nga lotët pas fjalëve që Kloppi i tha për të në ditën e fundit në Angli

Guardiola u ‘rrëmbye’ nga lotët pas fjalëve që Kloppi i tha për të në ditën e fundit në Angli

Premier League
Pep Guardiola merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e tij tek Man City

Pep Guardiola merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e tij tek Man City

Premier League
“Ai nuk do të dorëzohet”, Guardiola i bën komplimentin e fundit Artetës rreth garës për titull në Ligën Premier

“Ai nuk do të dorëzohet”, Guardiola i bën komplimentin e fundit Artetës rreth garës për titull në Ligën Premier

Premier League
Pep Guardiola emëron një lojtar që e ndaloi Arsenalin të bëhej kampion i Ligës Premier

Pep Guardiola emëron një lojtar që e ndaloi Arsenalin të bëhej kampion i Ligës Premier

Premier League
Pep Guardiola dhe Heung-Min Son kishin një bisedë me të përfunduar ndeshja mes Cityt dhe Spurs

Pep Guardiola dhe Heung-Min Son kishin një bisedë me të përfunduar ndeshja mes Cityt dhe Spurs

Premier League
Guardiola flet për fitoren ndaj Tottenhamit dhe paraqitjen e portierit Ortega

Guardiola flet për fitoren ndaj Tottenhamit dhe paraqitjen e portierit Ortega

Premier League
Guardiolan sa nuk e lëshoi zemra kur Heung-Min Son doli përballë Ortegas në shansin e madh të huqur nga koreani

Guardiolan sa nuk e lëshoi zemra kur Heung-Min Son doli përballë Ortegas në shansin e madh të huqur nga koreani

Premier League
Guardiola: Man Utd, Chelsea dhe Arsenali duhet t’i kishin fituar të gjithë trofetë nëse paratë do të ishin gjëja më e rëndësishme

Guardiola: Man Utd, Chelsea dhe Arsenali duhet t’i kishin fituar të gjithë trofetë nëse paratë do të ishin gjëja më e rëndësishme

Premier League
Pep Guardiola shiti dy yje të Barcelonës pasi erdhën në stërvitje të dehur – ai donte ta mbronte Messin

Pep Guardiola shiti dy yje të Barcelonës pasi erdhën në stërvitje të dehur – ai donte ta mbronte Messin

La Liga
Haaland thyen heshtjen dhe flet për përplasjen me Pep Guardiolën

Haaland thyen heshtjen dhe flet për përplasjen me Pep Guardiolën

Premier League
Lista me trajnerët që kanë fituar më së shumti trofe – Ancelotti vetëm i pesti

Lista me trajnerët që kanë fituar më së shumti trofe – Ancelotti vetëm i pesti

Ndërkombëtare
Po shkëlqen te Borussia Dortmund, por është lojtar i Chelseat – Guardiola e do me çdo kusht te Man City

Po shkëlqen te Borussia Dortmund, por është lojtar i Chelseat – Guardiola e do me çdo kusht te Man City

Premier League
Pep Guardiolas i mungon një ish-lojtar i Man Cityt dhe pendohet për shitjen e tij

Pep Guardiolas i mungon një ish-lojtar i Man Cityt dhe pendohet për shitjen e tij

Premier League
Pep Guardiola ka vendosur një rekord të jashtëzakonshëm në Ligën Premier që mund të mos thyhet kurrë

Pep Guardiola ka vendosur një rekord të jashtëzakonshëm në Ligën Premier që mund të mos thyhet kurrë

Premier League
Guardiola i bindur se Arsenali nuk bën më hapa fals: Tani e dimë se çfarë duhet bërë

Guardiola i bindur se Arsenali nuk bën më hapa fals: Tani e dimë se çfarë duhet bërë

Premier League
Guardiola: Gara për titullin e Ligës Premier është e hapur

Guardiola: Gara për titullin e Ligës Premier është e hapur

Premier League
Sa herë që duan pushim: Kyle Walker tregon se cili lojtar e dërgojnë te Guardiola për t’ia kërkuar atë

Sa herë që duan pushim: Kyle Walker tregon se cili lojtar e dërgojnë te Guardiola për t’ia kërkuar atë

Premier League
Pesë yje nga ekipi i Man Cityt po konsiderojnë largimin nga klubi – në mesin e tyre ‘i preferuari’ i Guardiolës

Pesë yje nga ekipi i Man Cityt po konsiderojnë largimin nga klubi – në mesin e tyre ‘i preferuari’ i Guardiolës

Premier League
“Çfarë mund të kishim bërë?! Ai donte të largohej” – Guardiola flet për për golashënuesin më të mirë të Ligës Premier

“Çfarë mund të kishim bërë?! Ai donte të largohej” – Guardiola flet për për golashënuesin më të mirë të Ligës Premier

Premier League
E ardhmja e Guardiolës tek Man City në dyshim – një emër i ri del favorit për ta zëvendësuar atë

E ardhmja e Guardiolës tek Man City në dyshim – një emër i ri del favorit për ta zëvendësuar atë

Premier League
Zbulohet arsyeja pse Man City vendosi të shesë Cole Palmer për të cilën Guardiola mund të pendohet

Zbulohet arsyeja pse Man City vendosi të shesë Cole Palmer për të cilën Guardiola mund të pendohet

Premier League
U eliminua nga Liga e Kampionëve, Guardiola e do me çdo kusht transferimin e top yllit gjerman

U eliminua nga Liga e Kampionëve, Guardiola e do me çdo kusht transferimin e top yllit gjerman

Premier League
Pep Guardiola shpjegoi se pse ai nxori nga loja në kohën shtesë dy gjuajtësit më të mirë të penalltive 

Pep Guardiola shpjegoi se pse ai nxori nga loja në kohën shtesë dy gjuajtësit më të mirë të penalltive 

Liga e Kampionëve
“Fati nuk ekziston, por çfarë mënyrë fantastike për të humbur”, Guardiola pranon humbjen nga Real Madridi

“Fati nuk ekziston, por çfarë mënyrë fantastike për të humbur”, Guardiola pranon humbjen nga Real Madridi

Liga e Kampionëve