LAJMI I FUNDIT:

PEK

20 Artikuj

Zeka: I kam premtuar Ramushit se do t’i bashkohem, dy gjëra më larguan nga ai

Zeka: I kam premtuar Ramushit se do t’i bashkohem, dy gjëra më larguan nga ai

Kosovë
Milaim Zeka thotë se në jetë ka pasur tri gëzime, njëri ishte “rrëzimi i klanit të vjetër nga skena politike”

Milaim Zeka thotë se në jetë ka pasur tri gëzime, njëri ishte “rrëzimi i klanit të vjetër nga skena politike”

Kosovë
Fushata e partive politike, me programe të përafërta

Fushata e partive politike, me programe të përafërta

Zgjedhjet 2019
Milaim Zeka: Ne në dialog shkojmë pa kushte

Milaim Zeka: Ne në dialog shkojmë pa kushte

Zgjedhjet 2019
Zeka: Asnjëherë nuk do kisha votuar shfuqizimin e Gjykatës Speciale

Zeka: Asnjëherë nuk do kisha votuar shfuqizimin e Gjykatës Speciale

Kosovë
Planprogrami i PEK, vetëm 10 ministri

Planprogrami i PEK, vetëm 10 ministri

Zgjedhjet 2019
Vazhdon dita e gjashtë e fushatës zgjedhore

Vazhdon dita e gjashtë e fushatës zgjedhore

Auto
PEK hap fushatën, Milaim Zeka me kritika të shumta për klasën aktuale politike

PEK hap fushatën, Milaim Zeka me kritika të shumta për klasën aktuale politike

Zgjedhjet 2019
Milaim Zeka hedh dyshime, pretendon se i kanë treguar mënyrën se si po manipulohen votat e diasporës

Milaim Zeka hedh dyshime, pretendon se i kanë treguar mënyrën se si po manipulohen votat e diasporës

Zgjedhjet 2019
Milaim Zeka thotë se nuk pranoi oferta nga subjektet politike për koalicione

Milaim Zeka thotë se nuk pranoi oferta nga subjektet politike për koalicione

Zgjedhjet 2019
Zeka publikon listën e kandidatëve për deputetë, të certifikuar nga KQZ-ja

Zeka publikon listën e kandidatëve për deputetë, të certifikuar nga KQZ-ja

Zgjedhjet 2019
Shkumbin Demolli nuk do të garojë për deputet, jep dorëheqje nga partia e Milaim Zekës

Shkumbin Demolli nuk do të garojë për deputet, jep dorëheqje nga partia e Milaim Zekës

Kosovë
Të tjerat e refuzuan, 23 vjeçari Shkumbin Demolli ia mësyn Kuvendit përmes partisë së Milaim Zekës

Të tjerat e refuzuan, 23 vjeçari Shkumbin Demolli ia mësyn Kuvendit përmes partisë së Milaim Zekës

Kosovë
​PEK dorëzon listën e kandidatëve për deputetë

​PEK dorëzon listën e kandidatëve për deputetë

Kosovë
PEK nënshkruan marrëveshje me Republikanët e Kosovës, Zeka thotë se lista për deputetë do të ketë njerëz që nuk janë djegur në parti tjera

PEK nënshkruan marrëveshje me Republikanët e Kosovës, Zeka thotë se lista për deputetë do të ketë njerëz që nuk janë djegur në parti tjera

Kosovë
Aziz Salihu vendos të merret me një “sport” tjetër – bëhet pjesë e partisë së Milaim Zekës

Aziz Salihu vendos të merret me një “sport” tjetër – bëhet pjesë e partisë së Milaim Zekës

Kosovë
Milaim Zeka i befasuar me koalicionin AAK-PSD

Milaim Zeka i befasuar me koalicionin AAK-PSD

Politikë
Zeka: Nuk do të hyjmë në koalicione parazgjedhore, edhe pse në politikë fjala “kurrë” nuk ekziston

Zeka: Nuk do të hyjmë në koalicione parazgjedhore, edhe pse në politikë fjala “kurrë” nuk ekziston

Kosovë
Milaim Zeka: Jam pyetur nga Gjykata Speciale për vrasjen e Ahmet Krasniqit

Milaim Zeka: Jam pyetur nga Gjykata Speciale për vrasjen e Ahmet Krasniqit

Kosovë
Zeka: PTK u shkatërrua nga PDK dhe LDK, shkatërrimtari numër një është Agron Mustafa (Video)

Zeka: PTK u shkatërrua nga PDK dhe LDK, shkatërrimtari numër një është Agron Mustafa (Video)

Kosovë