LAJMI I FUNDIT:
Pedro Rodriguez

Pedro Rodriguez

126 Artikuj

La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

Premier League
Pedro futet në histori të derbit, ka shënuar gola me të dyja skuadrat

Pedro futet në histori të derbit, ka shënuar gola me të dyja skuadrat

Serie A
I pa rëndësishëm për Romën dhe Mourinhon, Pedro hakmerret duke nënshkruar me Lazion

I pa rëndësishëm për Romën dhe Mourinhon, Pedro hakmerret duke nënshkruar me Lazion

Serie A
“Thyhet rivaliteti”, Pedro afër transferimit historik nga Roma te Lazio

“Thyhet rivaliteti”, Pedro afër transferimit historik nga Roma te Lazio

Serie A
Roma i ka 23 lojtarë në treg

Roma i ka 23 lojtarë në treg

Serie A
Mourinho do t’i përcjellë gjashtë lojtarë të Romës në takimin ndaj Interit

Mourinho do t’i përcjellë gjashtë lojtarë të Romës në takimin ndaj Interit

Serie A
Koha kur Fabregas mposhti Willianin dhe Pedron në testin e shpejtësisë duke përdorur inteligjencën

Koha kur Fabregas mposhti Willianin dhe Pedron në testin e shpejtësisë duke përdorur inteligjencën

Premier League
Kumbulla në skuadrën e Romës për Ligën e Evropës

Kumbulla në skuadrën e Romës për Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Pedro me një letër emocionuese përshëndetet te Chelsea, pritet së shpejti të zyrtarizohet nga skuadra italiane

Pedro me një letër emocionuese përshëndetet te Chelsea, pritet së shpejti të zyrtarizohet nga skuadra italiane

Premier League
Zyrtare: Chelsea konfirmon vazhdimin e kontratave për Pedron dhe Willianin deri në përfundim të këtij sezoni

Zyrtare: Chelsea konfirmon vazhdimin e kontratave për Pedron dhe Willianin deri në përfundim të këtij sezoni

Premier League
Pedro arrin marrëveshje me Romën, do t’i bashkohet Giallorosëve nga 1 korriku

Pedro arrin marrëveshje me Romën, do t’i bashkohet Giallorosëve nga 1 korriku

Serie A
Spastrim i madh tek Chelsea, Lampard ia tregon derën e largimit 12 futbollistëve

Spastrim i madh tek Chelsea, Lampard ia tregon derën e largimit 12 futbollistëve

Premier League
Chelsea në “udhëkryq” për të ardhmen e Pedros dhe Willianit në prag të rikthimit të Ligës Premier

Chelsea në “udhëkryq” për të ardhmen e Pedros dhe Willianit në prag të rikthimit të Ligës Premier

Premier League
Pedro nuk e vazhdon kontratën e përkohshme pa Willian

Pedro nuk e vazhdon kontratën e përkohshme pa Willian

Premier League
Pedro e ka zgjedhur Romën

Pedro e ka zgjedhur Romën

Serie A
Roma udhëheq garën për transferimin e Pedros

Roma udhëheq garën për transferimin e Pedros

Serie A
Juventusi i bashkohet garës për transferimin e Pedros

Juventusi i bashkohet garës për transferimin e Pedros

Serie A
Pedro: Jam i hapur për oferta

Pedro: Jam i hapur për oferta

Premier League
Roma dëshiron që sa më parë të mbyllë transferimin e Pedros

Roma dëshiron që sa më parë të mbyllë transferimin e Pedros

Serie A
Roma me ofertë zyrtare për Pedron

Roma me ofertë zyrtare për Pedron

Serie A
Roma i ofron Pedros kontratë trevjeçare vetëm që të kalojë në Olimpico

Roma i ofron Pedros kontratë trevjeçare vetëm që të kalojë në Olimpico

Serie A
Njëra nga përplasjet më interesante ndodhi 10 vite më parë, Ronaldo ironizoi me Pedron, por përgjigja e spanjollit e la pa tekst portugezin

Njëra nga përplasjet më interesante ndodhi 10 vite më parë, Ronaldo ironizoi me Pedron, por përgjigja e spanjollit e la pa tekst portugezin

La Liga
Pedro zbulon një histori interesante konfrontimi me Ronaldon – CR7 e pyeti kush je, përgjigja e spanjollit ishte epike

Pedro zbulon një histori interesante konfrontimi me Ronaldon – CR7 e pyeti kush je, përgjigja e spanjollit ishte epike

La Liga
Roma me probleme në financa shkaku i coronarvitusit – studion katër goditje me parametra zero për afatin kalimtar veror

Roma me probleme në financa shkaku i coronarvitusit – studion katër goditje me parametra zero për afatin kalimtar veror

Serie A