LAJMI I FUNDIT:
Paulinho

Paulinho

76 Artikuj

Info

Paulinho ka lindur më 25 korrik 1988

Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

La Liga
Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Driton Gajraku
Makthi i Barcelonës me blerjet e sezonit 2017/18 – u harxhuan mbi 300 milionë euro për shtatë lojtarë, vetëm një ka shpëtuar

Makthi i Barcelonës me blerjet e sezonit 2017/18 – u harxhuan mbi 300 milionë euro për shtatë lojtarë, vetëm një ka shpëtuar

La Liga
Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Ndërkombëtare
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Top 30 talentët më të vlefshëm në histori të futbollit nën moshën 18-vjeçare

Top 30 talentët më të vlefshëm në histori të futbollit nën moshën 18-vjeçare

Ndërkombëtare
Tifozët rendisin Top 50 lojtarët që cilësohen si të mbivlerësuar në histori të futbollit

Tifozët rendisin Top 50 lojtarët që cilësohen si të mbivlerësuar në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Neymar kryeson listën e 15 lojtarëve më të kushtueshëm me të gjitha transferimet që kanë pasur, pas tij vijnë yje si Ronaldo, Ibrahimovic dhe Anelka

Neymar kryeson listën e 15 lojtarëve më të kushtueshëm me të gjitha transferimet që kanë pasur, pas tij vijnë yje si Ronaldo, Ibrahimovic dhe Anelka

Ndërkombëtare
Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Ndërkombëtare
Barcelona ka harxhuar 400 milionë euro që nga shitja e Neymarit

Barcelona ka harxhuar 400 milionë euro që nga shitja e Neymarit

La Liga
Paulinho rikthehet te Guangzhou Evergrande

Paulinho rikthehet te Guangzhou Evergrande

Ndërkombëtare
Barcelona njofton se ka shitur Paulinhon, por postimi fshihet pas dy minutave

Barcelona njofton se ka shitur Paulinhon, por postimi fshihet pas dy minutave

La Liga
Juve ka gati 40 milionë euro për Paulinhon

Juve ka gati 40 milionë euro për Paulinhon

Serie A
Brazili në të tetën e finales, Serbia kthehet në shtëpi

Brazili në të tetën e finales, Serbia kthehet në shtëpi

Përfaqësueset
Barcelona 5-1 Villarreal, notat e lojtarëve

Barcelona 5-1 Villarreal, notat e lojtarëve

La Liga
Barça nuk gabon ndaj Villarrealit në Camp Nou

Barça nuk gabon ndaj Villarrealit në Camp Nou

La Liga
Yjet e Barcelonës: Messi, Suarez, Coutinho dhe partneret e tyre shijojnë jetën e natës para ndeshjes në El Clasico

Yjet e Barcelonës: Messi, Suarez, Coutinho dhe partneret e tyre shijojnë jetën e natës para ndeshjes në El Clasico

Yjet
Rritet çmimi i Salah, por edhe i Edersonit, Sanes dhe Paulinhos

Rritet çmimi i Salah, por edhe i Edersonit, Sanes dhe Paulinhos

Ndërkombëtare
Las Palmas 1-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Las Palmas 1-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Trajneri i Brazilit zbulon 15 futbollistë që e kanë vendin e sigurt për Kampionatin Botëror

Trajneri i Brazilit zbulon 15 futbollistë që e kanë vendin e sigurt për Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Coutinho dhe Paulinho: Dyshja braziliane ndryshe e Barcelonës

Coutinho dhe Paulinho: Dyshja braziliane ndryshe e Barcelonës

La Liga
Sociedad 2-4 Barça, shkëlqejnë Suarez – Messi

Sociedad 2-4 Barça, shkëlqejnë Suarez – Messi

La Liga
Paulinho i shënon Sociedadit, i teti personal këtë sezon (Video)

Paulinho i shënon Sociedadit, i teti personal këtë sezon (Video)

La Liga
Barcelona ka harxhuar 307 milionë euro në gjashtë muaj për pesë lojtarë – Neymari e ‘detyroi’, por edhe e ndihmoi të blejë (Foto)

Barcelona ka harxhuar 307 milionë euro në gjashtë muaj për pesë lojtarë – Neymari e ‘detyroi’, por edhe e ndihmoi të blejë (Foto)

La Liga