LAJMI I FUNDIT:

Pablo Escobar

55 Artikuj

Mariçiq – Escobar: Konsensusi kombëtar është i nevojshëm për anëtarësimin e RMV-së evropian

Mariçiq – Escobar: Konsensusi kombëtar është i nevojshëm për anëtarësimin e RMV-së evropian

Politikë
Takimi me Escobar, Alibeaj: Folëm për situatën në PD, ja interesi që shprehu

Takimi me Escobar, Alibeaj: Folëm për situatën në PD, ja interesi që shprehu

Shqipëri
Karol G flet për herë të parë për lidhjen e familjes së saj me Pablo Escobarin

Karol G flet për herë të parë për lidhjen e familjes së saj me Pablo Escobarin

Yjet
Një aksident me veturë vret hipopotamin e Pablo Escobarit në Kolumbi

Një aksident me veturë vret hipopotamin e Pablo Escobarit në Kolumbi

Auto Fun
Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Fun Lajme
Jetojnë pranë ish-fermës së Pablo Escobar, Kolumbia propozon transferimin e 70 hipopotamëve në Indi dhe Meksikë

Jetojnë pranë ish-fermës së Pablo Escobar, Kolumbia propozon transferimin e 70 hipopotamëve në Indi dhe Meksikë

Interesante
Basha: Demokratët janë manipuluar nga Berisha, tubi i oksigjenit të Ramës shkëputet më 11 dhjetor

Basha: Demokratët janë manipuluar nga Berisha, tubi i oksigjenit të Ramës shkëputet më 11 dhjetor

Shqipëri
Escobar pritet të vizitojë javën e ardhshme Shqipërinë

Escobar pritet të vizitojë javën e ardhshme Shqipërinë

Shqipëri
Arrestohet “Pablo Escobari” i shekullit XXI, narko-bosi kryesor në Kolumbi kapet gjatë një operacioni ushtarak në Kolumbi

Arrestohet “Pablo Escobari” i shekullit XXI, narko-bosi kryesor në Kolumbi kapet gjatë një operacioni ushtarak në Kolumbi

Amerika Latine
Kolumbia në hall me shumimin e hipopotameve, ka filluar me sterilizimin e tyre – për herë të parë ato u importuan ilegalisht nga Pablo Escobar

Kolumbia në hall me shumimin e hipopotameve, ka filluar me sterilizimin e tyre – për herë të parë ato u importuan ilegalisht nga Pablo Escobar

Amerika Latine
Shitet Porsche e Pablo Escobar

Shitet Porsche e Pablo Escobar

Auto Lajme
“Mushka i Drogës” rrëfen për 100 fluturimet me kokainë, ‘jetën me Pablo Escobarin’, torturat në burgje dhe rrëzimin dy herë të aeroplanëve të tij

“Mushka i Drogës” rrëfen për 100 fluturimet me kokainë, ‘jetën me Pablo Escobarin’, torturat në burgje dhe rrëzimin dy herë të aeroplanëve të tij

Nga Bota
Ishte paguar një milion dollarë, por dështoi në misionin e tij: Britaniku tregon për herë parë se si nuk arriti ta vrasë Pablo Escobarin

Ishte paguar një milion dollarë, por dështoi në misionin e tij: Britaniku tregon për herë parë se si nuk arriti ta vrasë Pablo Escobarin

Evropa
Sekuestrim i lëndëve narkotike në Kili, policia gjen tri tonelata kokainë me fotografinë e Pablo Escobarit

Sekuestrim i lëndëve narkotike në Kili, policia gjen tri tonelata kokainë me fotografinë e Pablo Escobarit

Amerika Latine
Nipi i Pablo Escobar gjen 18 milionë dollarë të xhaxhasë së tij, të fshehura në murin e një apartamenti

Nipi i Pablo Escobar gjen 18 milionë dollarë të xhaxhasë së tij, të fshehura në murin e një apartamenti

Nga Bota
Miqësia e Higuitas me Escobarin: Policia më mori vetëm pse isha mik i tij, por unë nuk jam trafikant droge

Miqësia e Higuitas me Escobarin: Policia më mori vetëm pse isha mik i tij, por unë nuk jam trafikant droge

Ligat tjera
Vëllai i Pablo Escobar lanson “iPhone 11”, i tëri në ar për vetëm 499 dollarë dhe me logo të liderit të drogës

Vëllai i Pablo Escobar lanson “iPhone 11”, i tëri në ar për vetëm 499 dollarë dhe me logo të liderit të drogës

Mobile
Historia e rivalit më të madh të Pablo Escobarit i burgosur në SHBA, që tani lutet t’i lejohet të vdesë në Kolumbi

Historia e rivalit më të madh të Pablo Escobarit i burgosur në SHBA, që tani lutet t’i lejohet të vdesë në Kolumbi

Nga Bota
Vdes xhelati kryesor i Pablo Escobarit, Popeye vrau më shumë se 300 persona –kishte rrëzuar një aeroplan me 100 pasagjerë

Vdes xhelati kryesor i Pablo Escobarit, Popeye vrau më shumë se 300 persona –kishte rrëzuar një aeroplan me 100 pasagjerë

Nga Bota
Vëllai i tij ishte narko-bos, e ky po merret me telefona të mençur – vëllai i Pablo Escobarit pas 12 viteve burgim i futet botës së biznesit

Vëllai i tij ishte narko-bos, e ky po merret me telefona të mençur – vëllai i Pablo Escobarit pas 12 viteve burgim i futet botës së biznesit

Nga Bota
Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit

Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit

TV / Film
Vëllai i Pablo Escobar kërcënon Elon Muskun, shkaku i flakëhedhësit

Vëllai i Pablo Escobar kërcënon Elon Muskun, shkaku i flakëhedhësit

Nga Bota
Del në shitje ishulli i Pablo Escobarit

Del në shitje ishulli i Pablo Escobarit

Interesante
Djali i Pablo Escobar së shpejti edhe në Kosovë, do të promovojë librin për babain e tij

Djali i Pablo Escobar së shpejti edhe në Kosovë, do të promovojë librin për babain e tij

Magazina