LAJMI I FUNDIT:

Omëletë

27 Artikuj

Kafjall i shkëlqyeshëm për fëmijën: Omëletë italiane

Kafjall i shkëlqyeshëm për fëmijën: Omëletë italiane

Për fëmijë
Omëletë e bardhë e shpejtë me dy lloje djathërash: Kafjall i përsosur i cili ju shkrihet në gojë!

Omëletë e bardhë e shpejtë me dy lloje djathërash: Kafjall i përsosur i cili ju shkrihet në gojë!

Oreksndjellëse
Për të djegur dhjamin, meshkujt duhet të hanë para ushtrimeve, ndërsa femrat – pas

Për të djegur dhjamin, meshkujt duhet të hanë para ushtrimeve, ndërsa femrat – pas

Ushqim i shëndetshëm
Omëletë franceze: Mënyra më e bukur dhe më e lehtë e gatimit të vezëve!

Omëletë franceze: Mënyra më e bukur dhe më e lehtë e gatimit të vezëve!

Kuzhina e huaj
Omëletë sufle me djathë

Omëletë sufle me djathë

Në çdo kohë
Omëletë në qese: Receta më e lehtë që të gatuani omëletën më të shijshme pa e fërguar në tigan

Omëletë në qese: Receta më e lehtë që të gatuani omëletën më të shijshme pa e fërguar në tigan

Nga duart tua
Vezët dhe çipsi janë kombinim i shkëlqyeshëm për omëletën më të shijshme

Vezët dhe çipsi janë kombinim i shkëlqyeshëm për omëletën më të shijshme

Oreksndjellëse
Omëletë në mënyrën italiane: Darkë e shijshme, e lehtë me pak kalori!

Omëletë në mënyrën italiane: Darkë e shijshme, e lehtë me pak kalori!

Oreksndjellëse
Përgatisni omëletë spanjolle sipas recetës së stilistit të famshëm Manolo Blahnik!

Përgatisni omëletë spanjolle sipas recetës së stilistit të famshëm Manolo Blahnik!

Kuzhina e huaj
Si të përgatisni omëletë të përsosur: Sekreti qëndron te përbërësit

Si të përgatisni omëletë të përsosur: Sekreti qëndron te përbërësit

Nga duart tua
Omëletë italiane: Zgjedhje ideale për darkë!

Omëletë italiane: Zgjedhje ideale për darkë!

Kuzhina e huaj
Omëletë tajlandeze e gatshme për 90 sekonda: E butë nga brenda, kërcëlluese nga jashtë, ju pushton përnjëherë!

Omëletë tajlandeze e gatshme për 90 sekonda: E butë nga brenda, kërcëlluese nga jashtë, ju pushton përnjëherë!

Kuzhina e huaj
Omëletë franceze

Omëletë franceze

Oreksndjellëse
Truk i kuzhinierit të famshëm? Kështu bëhet omëleta më e shijshme krematoze! (Video)

Truk i kuzhinierit të famshëm? Kështu bëhet omëleta më e shijshme krematoze! (Video)

Oreksndjellëse
Omëletë pranverore me domate, rrika dhe djathë do të jetë kafjalli juaj më i pëlqyer!

Omëletë pranverore me domate, rrika dhe djathë do të jetë kafjalli juaj më i pëlqyer!

Në çdo kohë
Receta e kuzhinieri të famshëm Gordon Ramsay për omëletë të mrekullueshme

Receta e kuzhinieri të famshëm Gordon Ramsay për omëletë të mrekullueshme

Kuzhina e huaj
Sandviç në kulaç për të cilin janë çmendur miliona njerëz. Gatuani edhe ju (Video)

Sandviç në kulaç për të cilin janë çmendur miliona njerëz. Gatuani edhe ju (Video)

Oreksndjellëse
Omëletë e përsosur: Ja se si gatuhet ky racion i shijshëm

Omëletë e përsosur: Ja se si gatuhet ky racion i shijshëm

Kuzhina e huaj
Omëletë e shijshme me pekmez: Kafjall më të mirë nuk ka, të ngopur gjatë tërë ditës!

Omëletë e shijshme me pekmez: Kafjall më të mirë nuk ka, të ngopur gjatë tërë ditës!

Oreksndjellëse
Shije e Mediteranit: Omëletë portugeze

Shije e Mediteranit: Omëletë portugeze

Kuzhina e huaj
Vezët në pjatë zbulojnë prejardhjen, statusin por edhe shprehitë seksuale të individit

Vezët në pjatë zbulojnë prejardhjen, statusin por edhe shprehitë seksuale të individit

Lifestyle
Omëletë me kërpudha dhe spinaq në tepsi (Video)

Omëletë me kërpudha dhe spinaq në tepsi (Video)

Antipasta
Omëletë me perime dhe proshutë

Omëletë me perime dhe proshutë

Në çdo kohë
Kjo ‘omëletë me patate të fërguara’ ka një shije krejt tjetër (Foto)

Kjo ‘omëletë me patate të fërguara’ ka një shije krejt tjetër (Foto)

Të tjera