LAJMI I FUNDIT:

Obiliq

291 Artikuj

Policia njofton për një rast të tentim dhunimit në Obiliq

Policia njofton për një rast të tentim dhunimit në Obiliq

Kronika e Zezë
Abdixhiku i thur lavde Xhafer Gashit për qeverisjen në Obiliq, ka frikë mos i bllokohen punët sikurse në Prishtinë

Abdixhiku i thur lavde Xhafer Gashit për qeverisjen në Obiliq, ka frikë mos i bllokohen punët sikurse në Prishtinë

Politikë
Aksion i Policisë në Obiliq, sekuestrohen dy armë zjarri

Aksion i Policisë në Obiliq, sekuestrohen dy armë zjarri

Kronika e Zezë
Bastisje në tri lokacione në Obiliq, sekuestrohen armë zjarri

Bastisje në tri lokacione në Obiliq, sekuestrohen armë zjarri

Kronika e Zezë
Ngjarje e rëndë në Obiliq, 5-vjeçari gjendet i vdekur në lumë

Ngjarje e rëndë në Obiliq, 5-vjeçari gjendet i vdekur në lumë

Kronika e Zezë
Prezantoi patentë shoferin e një personi tjetër dhe sulmoi policët – arrestohet i dyshuari nga Obiliqi

Prezantoi patentë shoferin e një personi tjetër dhe sulmoi policët – arrestohet i dyshuari nga Obiliqi

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në një market në Obiliq

Grabitje e armatosur në një market në Obiliq

Kronika e Zezë
Në arën e djegur në Hade dëmtohen 1,200 trupa të arrave, familjarët e hedhin fajin te shteti

Në arën e djegur në Hade dëmtohen 1,200 trupa të arrave, familjarët e hedhin fajin te shteti

Kosovë
Vdes një grua në Obiliq, rasti nën hetim

Vdes një grua në Obiliq, rasti nën hetim

Kronika e Zezë
Gjendet një person i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në Obiliq, policia nis hetimet

Gjendet një person i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në Obiliq, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Policia ndalon 17 persona me urdhëresa të gjykatës

Policia ndalon 17 persona me urdhëresa të gjykatës

Drejtësi
Ushtruan dhunë ndaj grave për shkaqe xhelozie – dy të arrestuar në Gjakovë e Obiliq

Ushtruan dhunë ndaj grave për shkaqe xhelozie – dy të arrestuar në Gjakovë e Obiliq

Kronika e Zezë
Gjenden pa shenja jete dy persona në Obiliq dhe Matiqan, policia nis hetimet

Gjenden pa shenja jete dy persona në Obiliq dhe Matiqan, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Sekuestrohen lëndë narkotike, armë zjarri, para dhe telefona celularë në një banesë në Obiliq, arrestohen tre persona

Sekuestrohen lëndë narkotike, armë zjarri, para dhe telefona celularë në një banesë në Obiliq, arrestohen tre persona

Kronika e Zezë
Nëna raporton për vajzën e zhdukur në Plementin të Obiliqit

Nëna raporton për vajzën e zhdukur në Plementin të Obiliqit

Kronika e Zezë
Një femër rrëmbehet dhe dhunohet seksualisht nga tre persona në Obiliq

Një femër rrëmbehet dhe dhunohet seksualisht nga tre persona në Obiliq

Kosovë
Rrahje masive e gjuajte me armë në Obiliq

Rrahje masive e gjuajte me armë në Obiliq

Kronika e Zezë
Sekuestrohen tri armë zjarri, në tri raste të ndryshme në rajonin e Prishtinës

Sekuestrohen tri armë zjarri, në tri raste të ndryshme në rajonin e Prishtinës

Kronika e Zezë
Babai dhe axha rrahin djalin në Obiliq, e bëjnë për spital

Babai dhe axha rrahin djalin në Obiliq, e bëjnë për spital

Kronika e Zezë
Komuna e Obiliqit rregullon problemin me ndriçim publik pas ankesave nga qytetarët

Komuna e Obiliqit rregullon problemin me ndriçim publik pas ankesave nga qytetarët

Kosovë
Dy rrahje në Obiliq, arrestohen gjashtë persona

Dy rrahje në Obiliq, arrestohen gjashtë persona

Kronika e Zezë