LAJMI I FUNDIT:

Ngjyra e zezë

23 Artikuj

Gjithmonë elegante dhe asnjëherë vulgare

Gjithmonë elegante dhe asnjëherë vulgare

Modë
Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Modë
Ngjyra korb e zezë duket natyrale dhe i bën flokët të duken më të gjallë dhe më luksozë

Ngjyra korb e zezë duket natyrale dhe i bën flokët të duken më të gjallë dhe më luksozë

Flokë dhe stil
Ngjyrat që nuk duhet të përdoren në muret e shtëpisë

Ngjyrat që nuk duhet të përdoren në muret e shtëpisë

Dizajn dhe Arkitekturë
Manikyr i zi: Pesë ide për ditë të ftohta – ombre dhe mat janë në trend!

Manikyr i zi: Pesë ide për ditë të ftohta – ombre dhe mat janë në trend!

Manikyr dhe pedikyr
Fustanet më të mira të nusërisë në ngjyrë të zezë

Fustanet më të mira të nusërisë në ngjyrë të zezë

Modë
Kombinimi i së zezës dhe drurit: Kemi një numër shembujsh të shfaqjeve të shkëlqyera

Kombinimi i së zezës dhe drurit: Kemi një numër shembujsh të shfaqjeve të shkëlqyera

Këshilla dhe ide
Evolucioni i fustanit të zi ndër vite

Evolucioni i fustanit të zi ndër vite

Modë
Ide manikyri me ngjyrat bardh e zi

Ide manikyri me ngjyrat bardh e zi

Manikyr dhe pedikyr
Dakota Johnson me ngjyrë të re flokësh

Dakota Johnson me ngjyrë të re flokësh

Flokë dhe stil
Petunia e zezë do ta bëjë kopshtin tuaj të duket i magjishëm

Petunia e zezë do ta bëjë kopshtin tuaj të duket i magjishëm

Lule
Ngjyrat të cilat duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj gjatë vjeshtës

Ngjyrat të cilat duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj gjatë vjeshtës

Modë
A e përmirësojnë performancën e kujtesës shënimet me ngjyrë të kaltër?

A e përmirësojnë performancën e kujtesës shënimet me ngjyrë të kaltër?

Lifestyle
Nëse ju pëlqen të vishni vetëm rroba të zeza, ja çfarë thotë kjo për personalitetin tuaj

Nëse ju pëlqen të vishni vetëm rroba të zeza, ja çfarë thotë kjo për personalitetin tuaj

Lifestyle
Ju duhen vetëm tetë veshje themelore të zeza, për të krijuar deri në 33 kombinime veshjesh

Ju duhen vetëm tetë veshje themelore të zeza, për të krijuar deri në 33 kombinime veshjesh

Keshilla Modë
Pesë veshjet që vërtetojnë se është elegancë të vishesh me të zeza edhe gjatë verës

Pesë veshjet që vërtetojnë se është elegancë të vishesh me të zeza edhe gjatë verës

Keshilla Modë
Meghan Markle e dashuron këtë veshje

Meghan Markle e dashuron këtë veshje

Modë
Gabimet e stilit të cilat bëjnë të dukeni më e vjetër dhe më me peshë

Gabimet e stilit të cilat bëjnë të dukeni më e vjetër dhe më me peshë

Keshilla Modë
Vërtet duket bukur: Nicole Kidman në fustanin i cili miklon çdo figurë!

Vërtet duket bukur: Nicole Kidman në fustanin i cili miklon çdo figurë!

Modë
Pse disa njerëz vishen vetëm me të zeza

Pse disa njerëz vishen vetëm me të zeza

Trend
Ngjyrat e rrobave dhe domethënia e tyre në vite

Ngjyrat e rrobave dhe domethënia e tyre në vite

Lifestyle
Tri kombinimet perfekte për një ditë vere – a është në modë e zeza mbretërore?

Tri kombinimet perfekte për një ditë vere – a është në modë e zeza mbretërore?

Moda
Tri kombinime me ngjyrë të zezë që mund t’i vishni gjatë ditës dhe natës

Tri kombinime me ngjyrë të zezë që mund t’i vishni gjatë ditës dhe natës

Keshilla Modë