LAJMI I FUNDIT:
NBA

NBA

1854 Artikuj

Shkëlqejnë Fox dhe Sabonis, Kings marrin fitore të madhe te Clippers

Shkëlqejnë Fox dhe Sabonis, Kings marrin fitore të madhe te Clippers

NBA
Boston Celtics fitojnë në udhëtim te New York, Minnesota rikthehet te fitoret

Boston Celtics fitojnë në udhëtim te New York, Minnesota rikthehet te fitoret

NBA
Rrahje masive në NBA, të përfshirë lojtarët e stafi i dy skuadrave

Rrahje masive në NBA, të përfshirë lojtarët e stafi i dy skuadrave

NBA
Lakers rikthehen te fitoret në NBA, triumfojnë me rezultat të ngushtë ndaj Spurs

Lakers rikthehen te fitoret në NBA, triumfojnë me rezultat të ngushtë ndaj Spurs

NBA
Thyhet rekordi në përballjen “All Star Game” në triumfin e ekipit të Lindjes përballë atij të Perëndimit

Thyhet rekordi në përballjen “All Star Game” në triumfin e ekipit të Lindjes përballë atij të Perëndimit

NBA
Damian Lillard shkëlqen sërish, mbron titullin në garën për tre pikë në NBA All-Star

Damian Lillard shkëlqen sërish, mbron titullin në garën për tre pikë në NBA All-Star

NBA
Për të dytin vit radhazi, një lojtar që nuk luan fare në NBA fiton garën për ngulitje në All-Star

Për të dytin vit radhazi, një lojtar që nuk luan fare në NBA fiton garën për ngulitje në All-Star

NBA
Celtics marrin fitoren e pestë radhazi, Lakers triumfojnë ndaj Pistons

Celtics marrin fitoren e pestë radhazi, Lakers triumfojnë ndaj Pistons

NBA
Celtics marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

Celtics marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

NBA
Curry me tre pikësh në sekondën e fundit, Warriors marrin fitore ndaj Suns

Curry me tre pikësh në sekondën e fundit, Warriors marrin fitore ndaj Suns

NBA
Lakers rikthehen te fitoret, triumfojnë ndaj New Orelans Pelicans

Lakers rikthehen te fitoret, triumfojnë ndaj New Orelans Pelicans

NBA
Shkëlqejnë Booker dhe Durant, Phoenix Suns marrin fitoren ndaj Milwaukee Bucks

Shkëlqejnë Booker dhe Durant, Phoenix Suns marrin fitoren ndaj Milwaukee Bucks

NBA
Shkëlqejnë treshja e madhe, Lakers marrin fitoren e radhës

Shkëlqejnë treshja e madhe, Lakers marrin fitoren e radhës

NBA
Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

NBA
Një ikonë, gjashtë atlete, 8 milionë dollarë: Një ankand i Michael Jordan vendosi rekord

Një ikonë, gjashtë atlete, 8 milionë dollarë: Një ankand i Michael Jordan vendosi rekord

NBA
Warriors humbin përkundër 60 pikëve nga Curry, Lakers marrin fitore të madhe në New York

Warriors humbin përkundër 60 pikëve nga Curry, Lakers marrin fitore të madhe në New York

NBA
Warriors triumfojnë në udhëtim te Grizzlies

Warriors triumfojnë në udhëtim te Grizzlies

NBA
“Nuk jam unë, djemtë e mi janë të rëndësishëm” – basketbollisti autik e do edhe një vit kontratë në NBA për shkak të pensionit

“Nuk jam unë, djemtë e mi janë të rëndësishëm” – basketbollisti autik e do edhe një vit kontratë në NBA për shkak të pensionit

NBA
Golden State Warriors rikthehen te fitoret, 76ers pësojnë humbjen e katërt radhazi

Golden State Warriors rikthehen te fitoret, 76ers pësojnë humbjen e katërt radhazi

NBA
Cleveland ia ndërprenë serinë e fitoreve Clippersave, Knicks vazhdojnë me triumfe të njëpasnjëshme

Cleveland ia ndërprenë serinë e fitoreve Clippersave, Knicks vazhdojnë me triumfe të njëpasnjëshme

NBA
Ish-ylli i madh i NBA-së arrestohet për armë dhe drogë

Ish-ylli i madh i NBA-së arrestohet për armë dhe drogë

NBA
Nuk i mjaftojnë 44 pikët e Booker, Phoenix Suns mposhtet nga Orlando Magic

Nuk i mjaftojnë 44 pikët e Booker, Phoenix Suns mposhtet nga Orlando Magic

NBA
Spektakël me 289 pikë të shënuara, Lakers triumfojnë ndaj Warriors pas dy vazhdimeve 

Spektakël me 289 pikë të shënuara, Lakers triumfojnë ndaj Warriors pas dy vazhdimeve 

NBA
OKC marrin fitoren e pestë radhazi dhe janë lider të ri në Konferencën e Perëndimit

OKC marrin fitoren e pestë radhazi dhe janë lider të ri në Konferencën e Perëndimit

NBA