LAJMI I FUNDIT:

Naomi Campbell

98 Artikuj

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Gjashtëdhjetë të famshmit që nuk konsumojnë alkool

Yjet
Çfarë bëjnë supermodelet e famshme: Pas skandaleve dhe aferave të shumta çfarë bëjnë tani! (Foto)

Çfarë bëjnë supermodelet e famshme: Pas skandaleve dhe aferave të shumta çfarë bëjnë tani! (Foto)

Trend
Naomi Campbell dhe i dashuri i ri pozojnë “topless”: Edhe përmes këtyre fotografive zyrtarizojnë lidhjen e tyre

Naomi Campbell dhe i dashuri i ri pozojnë “topless”: Edhe përmes këtyre fotografive zyrtarizojnë lidhjen e tyre

Yjet
Naomi Campbell ka zbuluar sekretin e dukjes rinore! (Foto)

Naomi Campbell ka zbuluar sekretin e dukjes rinore! (Foto)

Psikoprofil
Naomi Campbell tallet përmes rrjeteve sociale me Serbinë (Foto)

Naomi Campbell tallet përmes rrjeteve sociale me Serbinë (Foto)

Yjet
Nga Naomi Campbell tek Carla Bruni, Versace rikthen modelet legjendë në pasarelë (Foto)

Nga Naomi Campbell tek Carla Bruni, Versace rikthen modelet legjendë në pasarelë (Foto)

Yjet
Zonja e Parë e Kosovës krahas modeles së famshme Naomi Campbell, takon homologet e saj në Nju-Jork (Foto)

Zonja e Parë e Kosovës krahas modeles së famshme Naomi Campbell, takon homologet e saj në Nju-Jork (Foto)

Politikë
11 shtëpitë e pabesueshme të yjeve (Foto)

11 shtëpitë e pabesueshme të yjeve (Foto)

Yjet
Naomi Campbell në krahët e multimilionerit egjiptian

Naomi Campbell në krahët e multimilionerit egjiptian

Po Flitet
Biznesmeni saudit prishi Rihannan me Naomi Campbell

Biznesmeni saudit prishi Rihannan me Naomi Campbell

Po Flitet
Çfarë nuk po shkon me Naomi Campbell dhe Rihannën?

Çfarë nuk po shkon me Naomi Campbell dhe Rihannën?

Po Flitet
Rita Ora krahas Victoria Beckham, Kate Moss, Naomi Campbell në varrimin e gazetares italiane (Foto)

Rita Ora krahas Victoria Beckham, Kate Moss, Naomi Campbell në varrimin e gazetares italiane (Foto)

Yjet
Puthje mes bukurosheve, veshje ‘vetëm’ në të brendshme dhe shumëçka në mbrëmjen gala të amFAR (Foto/Video)

Puthje mes bukurosheve, veshje ‘vetëm’ në të brendshme dhe shumëçka në mbrëmjen gala të amFAR (Foto/Video)

Yjet
Naomi Campbell harron moshën, ja sa elegante dhe seksi duket me këtë paraqitje (Foto)

Naomi Campbell harron moshën, ja sa elegante dhe seksi duket me këtë paraqitje (Foto)

Yjet
Kur yjet u veshën njësoj, kujt i rrinë më mirë? Pjesë e listës është edhe Rita (Foto)

Kur yjet u veshën njësoj, kujt i rrinë më mirë? Pjesë e listës është edhe Rita (Foto)

Yjet
DiCaprio dhe 24 të dashurat e tij (Foto)

DiCaprio dhe 24 të dashurat e tij (Foto)

Yjet
Si dukeshin të vogla, femrat që sot konsiderohen më të bukurat e botës (Foto)

Si dukeshin të vogla, femrat që sot konsiderohen më të bukurat e botës (Foto)

Yjet
Atë e ka harruar plakja (Foto)

Atë e ka harruar plakja (Foto)

Yjet
Heidi Klum me veshje të papërshtatshme në koncertin e Drakes (Foto)

Heidi Klum me veshje të papërshtatshme në koncertin e Drakes (Foto)

Yjet
Kjo është 46 vjeçarja më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)

Kjo është 46 vjeçarja më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)

Po Flitet
Vlerësim për Naomi Campbell (Video)

Vlerësim për Naomi Campbell (Video)

Yjet
Naomi tregon se është akoma në maje (Foto)

Naomi tregon se është akoma në maje (Foto)

Yjet
Supermodelja e tejdukshme, tregon çfarë ka nën rroba (Foto, +16)

Supermodelja e tejdukshme, tregon çfarë ka nën rroba (Foto, +16)

Yjet
Ja si dukeshin fëmijë supermodelet e njohura (Foto)

Ja si dukeshin fëmijë supermodelet e njohura (Foto)

Yjet