LAJMI I FUNDIT:

Naomi Campbell

99 Artikuj

Campbell e shqetësuar pas incidentit në Sofje, ku thuhet se e ndanë mënjanë për shkak të ngjyrës së lëkurës

Campbell e shqetësuar pas incidentit në Sofje, ku thuhet se e ndanë mënjanë për shkak të ngjyrës së lëkurës

Po Flitet
Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Moda
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Moda
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim
Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “BAFTA 2022”

Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “BAFTA 2022”

Modë
Paraqitjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA 2022

Paraqitjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA 2022

TV / Film
Kendall Jenner, Cindy Crawford dhe të tjera modele nderojnë Virgil Abloh në shfaqjen Off-White

Kendall Jenner, Cindy Crawford dhe të tjera modele nderojnë Virgil Abloh në shfaqjen Off-White

Modë
Naomi Campbell pozon për herë të parë me vajzën e saj në kopertinën e “British Vogue”

Naomi Campbell pozon për herë të parë me vajzën e saj në kopertinën e “British Vogue”

Yjet
Të famshmet që shkëlqyen gjatë Javës së Modës në Paris 2022

Të famshmet që shkëlqyen gjatë Javës së Modës në Paris 2022

Modë
Naomi Campbell ka një figurë të përsosur dhe muskuj brutal barku: E gjitha kjo është falë këtyre rregullave të thjeshta!

Naomi Campbell ka një figurë të përsosur dhe muskuj brutal barku: E gjitha kjo është falë këtyre rregullave të thjeshta!

Psikoprofil
Naomi Campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Naomi Campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Modë
Naomi Campbell ndan foto të rralla të vajzës të veshur me Versace

Naomi Campbell ndan foto të rralla të vajzës të veshur me Versace

Moda
Nga DiCaprio te Briatore e Liam Payne, të dashurit e përfolur të Naomi Campbell

Nga DiCaprio te Briatore e Liam Payne, të dashurit e përfolur të Naomi Campbell

Po Flitet
Naomi Campbell bëhet nënë për herë të parë në moshën 50 vjeçare

Naomi Campbell bëhet nënë për herë të parë në moshën 50 vjeçare

Yjet
Naomi Campbell ndan me fansat mënyrën se si duhet lënë cigaren

Naomi Campbell ndan me fansat mënyrën se si duhet lënë cigaren

Yjet
Naomi Campbell paditet nga ish- i dashuri, miliarderi rus Vladislav Doronin

Naomi Campbell paditet nga ish- i dashuri, miliarderi rus Vladislav Doronin

Yjet
Në moshën 50 vjeçare, Naomi Campbell mahnit me linjat trupore dhe shfaqet nudo në reklamën e re

Në moshën 50 vjeçare, Naomi Campbell mahnit me linjat trupore dhe shfaqet nudo në reklamën e re

Yjet
Seti artistik i Naomi Campbell, pozon tërësisht e zhveshur për Valentino në metro

Seti artistik i Naomi Campbell, pozon tërësisht e zhveshur për Valentino në metro

Modë
Njëmbëdhjetë yjet që kanë kopjuar stilin e kolegeve të tyre

Njëmbëdhjetë yjet që kanë kopjuar stilin e kolegeve të tyre

Yjet
Katërmbëdhjetë të famshmit që kanë zgjedhur vitin 2020 për të ndryshuar dukjen

Katërmbëdhjetë të famshmit që kanë zgjedhur vitin 2020 për të ndryshuar dukjen

Yjet
Naomi Campbell thotë se nuk është bërë figurë e revistave të modës për shkak të diskriminit racor

Naomi Campbell thotë se nuk është bërë figurë e revistave të modës për shkak të diskriminit racor

Yjet
Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Yjet
Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Yjet
Naomi Campbell tregon sekretin e formave trupore

Naomi Campbell tregon sekretin e formave trupore

Yjet