LAJMI I FUNDIT:

Moti në Kosovë

2869 Artikuj

Pranverë në Kosovë, temperaturat deri në 17 gradë Celsius

Pranverë në Kosovë, temperaturat deri në 17 gradë Celsius

Kosovë
Mot i vranët dhe me shi

Mot i vranët dhe me shi

Kosovë
“Shi me baltë” për shkak të pluhurit saharian – nga erërat mund të ketë dëme në zona të caktuara

“Shi me baltë” për shkak të pluhurit saharian – nga erërat mund të ketë dëme në zona të caktuara

Kosovë
Shiu me baltë si pasojë pluhurit saharian – pamje nga Prishtina

Shiu me baltë si pasojë pluhurit saharian – pamje nga Prishtina

Kosovë
Vranët dhe “shi me baltë”, si pasojë pluhurit saharian

Vranët dhe “shi me baltë”, si pasojë pluhurit saharian

Kosovë
Mot i vranët dhe me diell

Mot i vranët dhe me diell

Kosovë
Moti sot, temperaturat gjatë ditës deri në 19 gradë

Moti sot, temperaturat gjatë ditës deri në 19 gradë

Kosovë
Java e fundit e shkurtit me mot të butë dhe intervale me diell

Java e fundit e shkurtit me mot të butë dhe intervale me diell

Kosovë
Mot i vranët dhe me riga shiu

Mot i vranët dhe me riga shiu

Kosovë
Sot vranët, pasdite me shi

Sot vranët, pasdite me shi

Kosovë
Pranverë në dimër, temperaturat deri në 15 gradë

Pranverë në dimër, temperaturat deri në 15 gradë

Kosovë
Mot i vranët dhe me diell

Mot i vranët dhe me diell

Kosovë
Edhe sot temperatura pranverore

Edhe sot temperatura pranverore

Kosovë
E diela me temperatura pranverore

E diela me temperatura pranverore

Kosovë
Mot me diell, temperaturat deri në 15 gradë

Mot me diell, temperaturat deri në 15 gradë

Kosovë
Mëngjeset e ftohta, gjatë ditës mot me diell

Mëngjeset e ftohta, gjatë ditës mot me diell

Kosovë
Moti sot – mëngjesi i ftohtë, gjatë ditës me diell

Moti sot – mëngjesi i ftohtë, gjatë ditës me diell

Kosovë
Vranët dhe me riga shiu

Vranët dhe me riga shiu

Kosovë
Vranët dhe me shi

Vranët dhe me shi

Kosovë
Diell dhe vranësira, priten reshje shiu

Diell dhe vranësira, priten reshje shiu

Kosovë
Vranësira dhe diell – priten rrebeshe shiu

Vranësira dhe diell – priten rrebeshe shiu

Kosovë
Vranët dhe me shi 

Vranët dhe me shi 

Kosovë
Vranët dhe me diell, temperaturat deri në 17 gradë

Vranët dhe me diell, temperaturat deri në 17 gradë

Kosovë
Mot i vranët, në rajonin e Dukagjinit edhe reshje shiu

Mot i vranët, në rajonin e Dukagjinit edhe reshje shiu

Kosovë