LAJMI I FUNDIT:

Monika Lubonja

31 Artikuj

Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën në Big Brother:  Nuk kam dëshirë të flas për të

Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën në Big Brother: Nuk kam dëshirë të flas për të

Yjet
Një vit pas përfundimit, Monika Lubonja: Nga Big Brother VIP jam akoma me pasoja

Një vit pas përfundimit, Monika Lubonja: Nga Big Brother VIP jam akoma me pasoja

Yjet
Monika Lubonja i kundërpërgjigjet Luizit: Unë dhe ti do të kishim thyer rekord për sinqeritetin që kemi

Monika Lubonja i kundërpërgjigjet Luizit: Unë dhe ti do të kishim thyer rekord për sinqeritetin që kemi

Yjet
Edhe pse 54-vjeçe, Monika Lubonja nuk heziton të shfaq format trupore në bikini

Edhe pse 54-vjeçe, Monika Lubonja nuk heziton të shfaq format trupore në bikini

Yjet
Aurela Gaçe e prerë në përgjigjen e saj, nuk e fal tradhtinë

Aurela Gaçe e prerë në përgjigjen e saj, nuk e fal tradhtinë

Yjet
Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje

Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza ka parë lot në sytë e mi në kohën e një lidhjeje

Po Flitet
Monika Lubonja feston ditëlindjen, Fifi i bën urimin e veçantë: E lumtur që të kam gjetur

Monika Lubonja feston ditëlindjen, Fifi i bën urimin e veçantë: E lumtur që të kam gjetur

Yjet
Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit – të njëjtin që Monika Lubonja e veshi në Big Brother VIP

Tiffany Haddish u paraqit në “Oscars” me fustanin e Valdrin Sahitit – të njëjtin që Monika Lubonja e veshi në Big Brother VIP

Yjet
U tha se kanë prishur miqësinë pas daljes nga Big Brother VIP, Monika sqaron raportin që ka me Arjolën

U tha se kanë prishur miqësinë pas daljes nga Big Brother VIP, Monika sqaron raportin që ka me Arjolën

Yjet
Monika Lubonja në post Big Brother VIP: Jam lënduar e zhgënjyer disa herë nga Iliri

Monika Lubonja në post Big Brother VIP: Jam lënduar e zhgënjyer disa herë nga Iliri

Yjet
Rikthehet në vëmendje ‘loja me shkop’, Monika: ‘Vëllai i Madh’ më tha të kujdesem për Fifin për shkak të problemeve shëndetësore

Rikthehet në vëmendje ‘loja me shkop’, Monika: ‘Vëllai i Madh’ më tha të kujdesem për Fifin për shkak të problemeve shëndetësore

Yjet
Finalja e Big Brother VIP – ish-banorët shkëlqejnë gjatë parakalimit në tapetin e kuq

Finalja e Big Brother VIP – ish-banorët shkëlqejnë gjatë parakalimit në tapetin e kuq

Yjet
Monika zgjedh Donaldin para Ilirit si fitues të Big Brother VIP

Monika zgjedh Donaldin para Ilirit si fitues të Big Brother VIP

Yjet
Rrëfimi Monikës pas daljes nga BBV – natën e parë qëndroi te një mikeshë, ndërsa ka treguar çfarë i kishte thënë nëna

Rrëfimi Monikës pas daljes nga BBV – natën e parë qëndroi te një mikeshë, ndërsa ka treguar çfarë i kishte thënë nëna

Yjet
Fifi tregon hapur mbështetjen për Donaldin dhe Monikën si finalistë të Big Brother VIP: Deri më 18 shkurt nuk dua të iu shoh jashtë asnjërin

Fifi tregon hapur mbështetjen për Donaldin dhe Monikën si finalistë të Big Brother VIP: Deri më 18 shkurt nuk dua të iu shoh jashtë asnjërin

Yjet
Monika Lubonja sërish pa tabu në Big Brother VIP, ekspozon gjoksin ndërsa ngacmohet nga Donaldi

Monika Lubonja sërish pa tabu në Big Brother VIP, ekspozon gjoksin ndërsa ngacmohet nga Donaldi

Yjet
Beniada Nishani, zyrtarisht finalistja e dytë e Big Brother VIP

Beniada Nishani, zyrtarisht finalistja e dytë e Big Brother VIP

TV / Film
Donaldi thyen tavolinën gjatë realizimit të skenave të filmit “14 vjeç dhëndër” në Big Brother VIP

Donaldi thyen tavolinën gjatë realizimit të skenave të filmit “14 vjeç dhëndër” në Big Brother VIP

Yjet
Publikohet një video e Monikës në BBV duke kërcyer mbi karrige, ndërkohë që në një moment heq bluzën

Publikohet një video e Monikës në BBV duke kërcyer mbi karrige, ndërkohë që në një moment heq bluzën

Yjet
Njëra ‘drejtoreshë’ e tjetra ‘studente’, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri dikur kanë luajtur në të njëjtin serial para Big Brother

Njëra ‘drejtoreshë’ e tjetra ‘studente’, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri dikur kanë luajtur në të njëjtin serial para Big Brother

Yjet
Arjola Demiri: Krenaria mbi të gjitha, më mirë të dalësh nga kjo lojë për njeriun që je se për atë që nuk je

Arjola Demiri: Krenaria mbi të gjitha, më mirë të dalësh nga kjo lojë për njeriun që je se për atë që nuk je

Yjet
Fifi rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP, befason Monikën dhe takon banorët e tjerë

Fifi rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP, befason Monikën dhe takon banorët e tjerë

Yjet
Monika Lubonja rrëfen si rrallëherë për jetën private: Momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë

Monika Lubonja rrëfen si rrallëherë për jetën private: Momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë

Yjet
Monika Lubonja zhvishet ‘topless’ për të shijuar masazhin në Big Brother VIP

Monika Lubonja zhvishet ‘topless’ për të shijuar masazhin në Big Brother VIP

Yjet