LAJMI I FUNDIT:

Mitrovicë

1110 Artikuj

Dorëzoi në Polici 1400 euro si të falsifikuara, ankuesi në Mitrovicë thotë se paratë i kishte tërhequr në një institucion mikro-financiar në Suedi

Dorëzoi në Polici 1400 euro si të falsifikuara, ankuesi në Mitrovicë thotë se paratë i kishte tërhequr në një institucion mikro-financiar në Suedi

Kronika e Zezë
Zonat që zhvillojnë ekonominë e Mitrovicës

Zonat që zhvillojnë ekonominë e Mitrovicës

Të Tjera
Edhe një veturë tjetër e konfiskuar nga policia – shoferi kishte masë ndalimi për vozitje për disa muaj

Edhe një veturë tjetër e konfiskuar nga policia – shoferi kishte masë ndalimi për vozitje për disa muaj

Kronika e Zezë
Policia konfiskon 750 pula të kontrabanduara nga Serbia – arrestohen dy persona

Policia konfiskon 750 pula të kontrabanduara nga Serbia – arrestohen dy persona

Kosovë
EULEX-i dhuroi dy kontejnerë për riaktivizimin e nënstacionit të Policisë në Suhodoll të Mitrovicës

EULEX-i dhuroi dy kontejnerë për riaktivizimin e nënstacionit të Policisë në Suhodoll të Mitrovicës

Komunat
Iftari i minatorëve të Trepçës përmes fotografive në 800 metra nën tokë

Iftari i minatorëve të Trepçës përmes fotografive në 800 metra nën tokë

Kosovë
LDK nderon jetën dhe veprën e atdhetarëve të shquar, prof. Latif Berisha dhe Agim Hajrizi

LDK nderon jetën dhe veprën e atdhetarëve të shquar, prof. Latif Berisha dhe Agim Hajrizi

Kosovë
Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë, Policia gjen 91 gëzhoja

Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë, Policia gjen 91 gëzhoja

Kronika e Zezë
Mashtruesi nga Vushtrria dyshohet se përfitoi dhjetëra miliona euro

Mashtruesi nga Vushtrria dyshohet se përfitoi dhjetëra miliona euro

Drejtësi
Dyshohet se përfitoi dy milionë euro duke mashtruar qytetarët, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

Dyshohet se përfitoi dy milionë euro duke mashtruar qytetarët, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

Drejtësi
Gjendet pa shenja jete një grua në Mitrovicë, rasti po hetohet

Gjendet pa shenja jete një grua në Mitrovicë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturash, lëndohen katër persona në Mitrovicë

Aksident mes tri veturash, lëndohen katër persona në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Arrestohen pesë persona në Mitrovicë pasi ishin përleshur mes vete, një nga ta kanos me vrasje zyrtarin policor

Arrestohen pesë persona në Mitrovicë pasi ishin përleshur mes vete, një nga ta kanos me vrasje zyrtarin policor

Kronika e Zezë
Konfiskohen armë e fishekë në Mitrovicë, pesë të arrestuar

Konfiskohen armë e fishekë në Mitrovicë, pesë të arrestuar

Kronika e Zezë
Mitrovicë, qytetari gjen një shumë të parave në rrugë – policia fton të lajmërohet pronari i tyre

Mitrovicë, qytetari gjen një shumë të parave në rrugë – policia fton të lajmërohet pronari i tyre

Kronika e Zezë
Haki Misini, Xhevat Qena, Adem Mikullovci e shumë figura të tjera i kthehen Mitrovicës në murale

Haki Misini, Xhevat Qena, Adem Mikullovci e shumë figura të tjera i kthehen Mitrovicës në murale

Elfije Boletini
Grafite me simbolin serb në lagjen “Kroi i Vitakut” në veri

Grafite me simbolin serb në lagjen “Kroi i Vitakut” në veri

Kronika e Zezë
Tre të lënduar në një aksident në hyrje të Mitrovicës

Tre të lënduar në një aksident në hyrje të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Në Mitrovicë zbulohet shtatorja e komandantit legjendar Adem Jashari, Hamza: Simbolizon realizimin e idealit tonë për liri

Në Mitrovicë zbulohet shtatorja e komandantit legjendar Adem Jashari, Hamza: Simbolizon realizimin e idealit tonë për liri

Kosovë
16 vjet pavarësi – Mitrovica do të inaugurojë shtatoren e bronztë të Adem Jasharit

16 vjet pavarësi – Mitrovica do të inaugurojë shtatoren e bronztë të Adem Jasharit

Kosovë
E ndaluan dy persona me armë dhe të maskuar – ia morën paratë dhe ikën, Policia heton rastin në Mitrovicë

E ndaluan dy persona me armë dhe të maskuar – ia morën paratë dhe ikën, Policia heton rastin në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Kurti kërkon drejtësi për masakrën e vitit 2000: Në Mitrovicë spastrimi i shqiptarëve u bë nën vëzhgimin e KFOR-it

Kurti kërkon drejtësi për masakrën e vitit 2000: Në Mitrovicë spastrimi i shqiptarëve u bë nën vëzhgimin e KFOR-it

Drejtësi
Lëndohet një punëtor në Mitrovicë, ra nga kati i dytë i një ndërtese

Lëndohet një punëtor në Mitrovicë, ra nga kati i dytë i një ndërtese

Kronika e Zezë
Vidhen para, stoli ari dhe katër armë zjarri në një shtëpi në Mitrovicë

Vidhen para, stoli ari dhe katër armë zjarri në një shtëpi në Mitrovicë

Kronika e Zezë