LAJMI I FUNDIT:

Miriam Cani

113 Artikuj

Momentet më të vështira në jetën e Albanit: Nëna e sëmurë, Miriami shtatzënë dhe vëllai në koma

Momentet më të vështira në jetën e Albanit: Nëna e sëmurë, Miriami shtatzënë dhe vëllai në koma

Yjet
Alban Skënderaj publikon këngën e re “Dalëngadalë” me protagoniste në klip Miriam Canin

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Dalëngadalë” me protagoniste në klip Miriam Canin

Muzikë
Alban Skënderaj paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër nga klipi romantik me Miriam Canin

Alban Skënderaj paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të shkurtër nga klipi romantik me Miriam Canin

Yjet
Alban Skënderaj feston ditëlindjen e 40-të, Miriam Cani i bën dedikimin romantik: Dashuria e jetës time, ti je bota për mua

Alban Skënderaj feston ditëlindjen e 40-të, Miriam Cani i bën dedikimin romantik: Dashuria e jetës time, ti je bota për mua

Yjet
Miriam Cani rikthehet me një projekt të ri, publikon ninullën për fëmijë “Nina nana”

Miriam Cani rikthehet me një projekt të ri, publikon ninullën për fëmijë “Nina nana”

Muzikë
Miriam Cani bën dedikim romantik për Alban Skënderajn në përvjetorin e 15-të së bashku: Të dua më shumë se dje, më pak se nesër

Miriam Cani bën dedikim romantik për Alban Skënderajn në përvjetorin e 15-të së bashku: Të dua më shumë se dje, më pak se nesër

Yjet
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani publikojnë duetin e ri “Zemër përmbi zemër”

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani publikojnë duetin e ri “Zemër përmbi zemër”

Muzikë
“Në kohë të mira e të vështira”, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani ndajnë një moment intim me ndjekësit

“Në kohë të mira e të vështira”, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani ndajnë një moment intim me ndjekësit

Yjet
“Gëzuar gjysma ime”, Alban Skenderaj me urim të veçantë për Miriam Canin

“Gëzuar gjysma ime”, Alban Skenderaj me urim të veçantë për Miriam Canin

Yjet
Miriam Cani sot feston ditëlindjen e saj të 36-të

Miriam Cani sot feston ditëlindjen e saj të 36-të

Yjet
Miriam Cani prezanton dukjen e re, edhe pse Albani i kishte thënë ‘jo’

Miriam Cani prezanton dukjen e re, edhe pse Albani i kishte thënë ‘jo’

Yjet
Miriam Cani me dedikim të veçantë për Albanin në ditëlindjen e 39-të

Miriam Cani me dedikim të veçantë për Albanin në ditëlindjen e 39-të

Yjet
Miriami dhe Arilena pozojnë bashkë, ngjajnë me njëra-tjetrën

Miriami dhe Arilena pozojnë bashkë, ngjajnë me njëra-tjetrën

Yjet
Miriam Cani me këngë për të birin në njëvjetorin e lindjes

Miriam Cani me këngë për të birin në njëvjetorin e lindjes

Yjet
Figurat publike sensibilizohen me fëmijët me sindromë down në kampanjën e veçantë “Ti Barabartë Unë”

Figurat publike sensibilizohen me fëmijët me sindromë down në kampanjën e veçantë “Ti Barabartë Unë”

Yjet
Alban Skënderaj me dedikim emocional për bashkëshorten: Pa ty asgjë s‘do ishte e mundur!

Alban Skënderaj me dedikim emocional për bashkëshorten: Pa ty asgjë s‘do ishte e mundur!

Yjet
Miriam Cani duke punuar për projektin e ri, fotografohet në studio muzikore

Miriam Cani duke punuar për projektin e ri, fotografohet në studio muzikore

Muzikë
Miriam Cani zgjedh fjalët më të ëmbla për djalin e saj

Miriam Cani zgjedh fjalët më të ëmbla për djalin e saj

Yjet
Miriam Cani feston ditëlindjen, Albani bën dedikim special për të

Miriam Cani feston ditëlindjen, Albani bën dedikim special për të

Yjet
Alban Skenderaj feston ditëlindjen, Miriami e uron në mënyrë të veçantë

Alban Skenderaj feston ditëlindjen, Miriami e uron në mënyrë të veçantë

Yjet
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bëhen nostalgjikë për të shkuarën, publikojnë fotografi të 13 viteve më parë

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bëhen nostalgjikë për të shkuarën, publikojnë fotografi të 13 viteve më parë

Yjet
Miriam Cani publikon imazhe teksa vajza i ndihmon me punët e shtëpisë

Miriam Cani publikon imazhe teksa vajza i ndihmon me punët e shtëpisë

Yjet
Miriam Cani publikon çaste të lumtura me familjen, u kërkon qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi

Miriam Cani publikon çaste të lumtura me familjen, u kërkon qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi

Yjet
Arsyeja pse yjet tona i ruajnë qelizat amë të fëmijëve të tyre

Arsyeja pse yjet tona i ruajnë qelizat amë të fëmijëve të tyre

Po Flitet