LAJMI I FUNDIT:

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani, ditën e djeshme (e martë) ka festuar ditëlindjen.

Reklama

Artistja e estradës shqiptare ka mbushur plot 38 vite të lumtura, ndërsa gëzon suksese të mëdha në karrierë.

E njëjta ka marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, gjersa nuk kanë munguar as dhuratat luksoze.

Foto: Screenshot/Instagram

Një e tillë iu bë nga bashkëshorti i saj, këngëtari Alban Skënderaj, me të cilin është bashkë për më shumë se një dekadë.

Të gjitha lajmet nga Miriam Cani
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Miriam Cani

Artisti i mirënjohur ia ka bërë dhuratë një makinë, të cilën e ka shpërndarë në InstaStory.

View this post on Instagram

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

“Më shumë nga ç’prisja për ditëlindje. Alban Skënderaj rrallë bën dhurata por kur bën i bën tamam”, ka shkruar ajo.

Çifti duhet theksuar se kanë bashkë dy fëmijë: një vajzë dhe një djalë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)