LAJMI I FUNDIT:

Minnesota Timberwolves

19 Artikuj

Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

NBA
Shkëlqejnë James dhe Davis, Lakers triumfojnë përballë Timberwolves

Shkëlqejnë James dhe Davis, Lakers triumfojnë përballë Timberwolves

NBA
Natë e çmendur në NBA: Dy qendra thyejnë rekordin e tyre personal të pikëve duke, Emiid realizon 70 dhe Karl-Anthony Towns 62 të tjera

Natë e çmendur në NBA: Dy qendra thyejnë rekordin e tyre personal të pikëve duke, Emiid realizon 70 dhe Karl-Anthony Towns 62 të tjera

NBA
Oklahoma marrin fitore të madhe në udhëtim te lideri Minnesota Timberwolves

Oklahoma marrin fitore të madhe në udhëtim te lideri Minnesota Timberwolves

NBA
Spektakël në Target Center, Timberwolves marrin fitore ndaj Clippers

Spektakël në Target Center, Timberwolves marrin fitore ndaj Clippers

NBA
Shënoi për tre pikë, por gjyqtarët nuk ia pranuan edhe pas rishikimit të videos – LeBron James shpërthen pas humbjes së Lakers

Shënoi për tre pikë, por gjyqtarët nuk ia pranuan edhe pas rishikimit të videos – LeBron James shpërthen pas humbjes së Lakers

NBA
Miami mposht për një pikë Lakers, Celtics pësojnë humbjen e parë sezonale

Miami mposht për një pikë Lakers, Celtics pësojnë humbjen e parë sezonale

NBA
U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

NBA
Rikthim spektakolar nga Lakers, triumfojnë në udhëtim te Minnesota

Rikthim spektakolar nga Lakers, triumfojnë në udhëtim te Minnesota

NBA
LA Clippers vazhdojnë me fitore, mposhtin Minnesotan

LA Clippers vazhdojnë me fitore, mposhtin Minnesotan

NBA
Memphis mposht Minnesotan në udhëtim dhe kalon në rrethin tjetër të ‘Play-Off’-it

Memphis mposht Minnesotan në udhëtim dhe kalon në rrethin tjetër të ‘Play-Off’-it

NBA
Clippers marrin fitoren e gjashtë radhazi ndaj rivalit lokal Lakers, Harden debuton me fitore te 76ers

Clippers marrin fitoren e gjashtë radhazi ndaj rivalit lokal Lakers, Harden debuton me fitore te 76ers

NBA
Vazhdon seria e fitoreve për Celtics, Bulls pa problem ndaj Timberwolves

Vazhdon seria e fitoreve për Celtics, Bulls pa problem ndaj Timberwolves

NBA
Minnesota Timberwolves shkakton befasi, arrin fitore të thellë ndaj Golden State Warriors

Minnesota Timberwolves shkakton befasi, arrin fitore të thellë ndaj Golden State Warriors

NBA
James vazhdon me formë fantastike, Lakers mposhtin në shtëpi Minne

James vazhdon me formë fantastike, Lakers mposhtin në shtëpi Minne

NBA
Clippers kthehen te fitoret, mposhtin thellë Minnesotan

Clippers kthehen te fitoret, mposhtin thellë Minnesotan

NBA
Philadelphia 76ers merr fitoren e radhës dhe ngjitet në vendin e parë në Lindje

Philadelphia 76ers merr fitoren e radhës dhe ngjitet në vendin e parë në Lindje

NBA
Lakers triumfojnë ndaj Timberwolves, spektakël në takimin mes Blazers e Pelicans – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Lakers triumfojnë ndaj Timberwolves, spektakël në takimin mes Blazers e Pelicans – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA